[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 983

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 983 از 1160 نخستنخست ... 48388393397398198298398498599310331083 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 9,821 به 9,830 از 11598
  1. Top | #9821

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    4790
    یوزرنیم استیم
    HiHi
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ai69 نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    @frigidsoul
    @mostafa84

در این صورت که شما میگین رو میدونم اما تکلیف منو شما چیه که قاطی این ها نشدیم و می خوایم یک زندگی سالم داشته باشیم ؟

به این فکر کردین چقدر انتخاب همسر سخت شده ؟

ازادن هرچی بخوان بکنن شما میگین به ما چه . درسته به ما چه ، اما واقعا نمی خوایم دو روز دیه تشکیل خانواده بدیم و بدین ؟
    آدم در وحله اول باید انسان باشه(امیدوارم گرفته باشین)
    این که شما بگی کسی که در گذشته کارهایی ناشایستی کرده(حالا یا از نظر شما یا هرکس) دلیل نمیشه که الآن همون شخص باشه. انسانیت برمیگرده به وجدان و ازخود گذشتگی و نون حلال خوردن(نون حلال خوردن ربطی به دین نداره). هرچی نباشه ما آدما داریم باهم زندگی میکنیم اینکه عقایدمون فرق داره نباید باعث بشه فرق بین خودمون بذاریم یا از همدیگه بدمون بیاد. همون شخص 14-15 ساله هم به مرور که بزرگتر و پخته تر میشه میبینه همه چیز اون دوستی های احمقانه ای نیست که براشون بال بال میزد و دنیا فقط این چیزا نیست.(تهشم میرسیم به اون بحثی که هرکس مسلمون نیست بهشت نمیره)
    من همونطوری که گفتم سنی ندارم که بخوام همچین تصمیماتی برای خودم و آیندم بگیرم و سعی میکنم اصن طرفشم نرم که بدجور دارم با خودم حال میکنم و فعلن نمیخوام کسی خلوتمو بهم بزنه تا ببینیم خدا چی میخواد :d
    شما از اونجایی که به سنت و دین پایبندین ازدواج رو هم از طریق سنتی انجام بدین(همون مادر عروسو بپسنده و بعدشم خاستگاری و ...)
    [
    SIGPIC][/SIGPIC]

2. 3 کاربر مقابل از Ecsprt عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin_AssAssin (04-07-2017),Mohammad_ai69 (04-06-2017),Viper (04-06-2017)

3. Top | #9822

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa84 نمایش پست ها
    آدم در وحله اول باید انسان باشه(امیدوارم گرفته باشین)
    این که شما بگی کسی که در گذشته کارهایی ناشایستی کرده(حالا یا از نظر شما یا هرکس) دلیل نمیشه که الآن همون شخص باشه. انسانیت برمیگرده به وجدان و ازخود گذشتگی و نون حلال خوردن(نون حلال خوردن ربطی به دین نداره). هرچی نباشه ما آدما داریم باهم زندگی میکنیم اینکه عقایدمون فرق داره نباید باعث بشه فرق بین خودمون بذاریم یا از همدیگه بدمون بیاد. همون شخص 14-15 ساله هم به مرور که بزرگتر و پخته تر میشه میبینه همه چیز اون دوستی های احمقانه ای نیست که براشون بال بال میزد و دنیا فقط این چیزا نیست.(تهشم میرسیم به اون بحثی که هرکس مسلمون نیست بهشت نمیره)
    من همونطوری که گفتم سنی ندارم که بخوام همچین تصمیماتی برای خودم و آیندم بگیرم و سعی میکنم اصن طرفشم نرم که بدجور دارم با خودم حال میکنم و فعلن نمیخوام کسی خلوتمو بهم بزنه تا ببینیم خدا چی میخواد :d
    شما از اونجایی که به سنت و دین پایبندین ازدواج رو هم از طریق سنتی انجام بدین(همون مادر عروسو بپسنده و بعدشم خاستگاری و ...)
    منظور بنده رو بد متوجه شدین من میگم کسی که تا حالا دست یک دختر رو نگرفته ، حالا موقع ازدواج نمیتونه با کسی ازدواج کنه که با چنیدن نفر خوابیده و به عرض شما برسونم دایی دوستم که به کشور امریکا رفته میگفت اونجایی که زندگی میکنه درسته لباس هها بی حجاب هستن نسبت به ایران ، اما عقایدی دارن که دختر باید چطوری زندگی کنه و با اونی که توی فیلم ها میبینن کاملا برعکس هستش . من اینا رو بیان کردم دلیل نمیشه غرق در عقاید مذهبی شدم اگر منو میشناختی میدونستی که برعکسشم . و من حرف انسانیت رو تایید میکنم و دینم هم انسانیته . و حرفم اینکه اگر کسی که دنبال تنوع طلبی بود زمن مجردیش نمیتونه یهو بعد ازدواج تنوع طلبی رو ترک کنه و این زندگی خودش و خانوادش رو به گند میکشه منظورم هم مرد هم زن هست

4. 5 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin_AssAssin (04-07-2017),amirehsan (04-06-2017),Ecsprt (04-06-2017),Fery (04-06-2017),Viper (04-06-2017)

5. Top | #9823

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6127
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ai69 نمایش پست ها
    @fallofwinter

در مورد قسمت دوم ، من میگم کسی ک گذشتش با افراد مختلف بوده ممکنه بعد ازدواج هم نتونه این عادت تنوع طلبی رو بذاره کنار و در نتیجه امار طلاق مثل همین الانشم هنوز روز به روز میره بالاتر و زندگی ها تباه میشه ، پس گذشته هم مهمه

نظرتون محترم ولی به نظر من اشتباهه...خیلی از خیانت ها برعکس برای کسایی رخ داده که قبلا رابطه نداشتن و توی سن کم هم ازدواج کردن، بعد به این نتیجه رسیدن این زندگی واسه اونا نیست و دنبال یه راه در رویی بودن و ...
    در کل اینکه دو نفر عاشق هم بشن و تصمیم به ازدواج بگیرن یعنی واقعا به هم اعتماد دارن...مشکل شما بیشتر عدم اعتماد هست و دید بدی که نسبت به رابطه ها دارین...داری میگی طرف نمیتونه از تنوع طلبی بگذره در صورتی که رابطه که تنوع طلبی نیست...رابطه هم مثل ازدواجه و با علاقه دو نفر به هم بوجود میاد...اینطور نیست که یه نفر با ده نفر باشه که...اون دیگه میشه هرزگی و با رابطه خیلی فرق داره. شما یه نفر رو میبینی و ازش خوشت میاد و باهاش وارد رابطه میشی...با هیچ کس دیگه ای هم نیستی...خب این کجاش تنوع طلبی هست اخه؟ گفتم...مشکل اصلی عدم اگاهی هست...الان خیلی از نوجوون ها توی سن کم یه جورایی برای رفع عقده، هر کدوم با ده نفر هستن که این مشکل سازه و تنوع طلبی رو توی این مسائل میشه دید، نه یک دختر که در گذشته ممکنه از یه نفر خوشش اومده باشه و بعد به این نتیجه رسیده که طرف ادم مناسبی نبوده براش و رابطه رو باهاش به هم زده...در کل شما نباید به کسی که میخوای شریک زندگیت کنیش شک داشته باشی که یه موقع سراغ مرد های دیگه بره یا نره...اون دیگه زندگی مشترک نیستش که...جهنمه! حالا امیدوارم شما هم به شریک زندگیت زود تر برسی اگر واقعا علاقه داری و وقتی هم به یه نفر علاقه مند بشی احتمالا تمام این مسائل رو فراموش میکنی و از تمام دنیا فقط زیبایی های عشقت رو میبینی:d ... هر چند در عین حال امیدوارم همچین چیزی هم رخ نده چون واقعا وضعیت ازدواج توی ایران فاجعه بار هست و با این همه مشکلاتی که وجود داره نمیدونم چرا کسی میخواد تن به ازدواج و درگیری ها و مسئولیت های یک خانواده بده! البته میدونم چرا...تنهایی و نیاز به یک همدمه عاشق! بلاخره ما هم دل داریم:d و متوجه میشیم ولی خب در شرایط فعلی جامعه به ریسکش نمیارزه به نظرم...من ترجیح میدم تنها باشم.
    ویرایش توسط fallofwinter : 04-06-2017 در ساعت 01:23 AM

6. 3 کاربر مقابل از fallofwinter عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin_AssAssin (04-07-2017),HiDDeN (04-07-2017),Mohammad_ai69 (04-06-2017)

7. Top | #9824

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6249
    نقل قول نوشته اصلی توسط fallofwinter نمایش پست ها
    نیاز جنسی همونطور که از اسمش مشخصه یک نیازه و باید برطرف بشه...روشش هم اموزش مسائل لازم هست و اماده کردن بچه ها از سنین پایین برای این رابطه هایی که هر چه قدر رو به جلو تر میریم دارن اجتناب ناپذیر تر میشن و صد البته روش صحیحش ضرری هم که نداره هیچ میتونه مفید هم باشه...در نهایت لازمش اموزشه نه پاک کردن صورت مسئله و چنگ زدن به مسائل و توهمات خود ساخته ای مثل فرهنگ و سنت...این مسائل هست و باید باهاشون کنار بیاین...بهتره نسل های اینده از زمانی که لازمه اموزش ببینن که چطوری یه رابطه ایمن و سازنده داشته باشن که اینطور گند همه چی در نیاد و نوجوون ها از چهارده پونزده سالگی به لجن کشیده نشن.(لجن هم فقط یه رابطه ناسالم که اخرش دردسر واسه دوطرفه نیست...خیلی چیزای دیگه هم هست...از همون الکل که حرفش رو زدین تا مواد مخدر تا حتی بیکاری و تلف شدن عمر!) این یک.

دوم هم اینکه نمیدونم چرا ایرانی ها اینقدر به گذشته بقیه حساسن؟! ادمی که واقعا فکر میکنه وقت ازدواجشه باید اونقدری انسان شناس باشه که دیگه بد و خوبه یه نفر رو خودش تشخیص بده...هر کسی ممکنه در گذشته رابطه داشته باشه...الانش مهمه... چه کار گذشتش دارین؟ اگه به این مسائل باشه که 90% دخترای شهر های بزرگ فاحشه هستن...90% دختر هایی که دانشگاه رفتن خرابن... و 90% زن هایی که شاغل هستن هم نونشون رو از خود فروشی در میارن! دختر و پسر به خاطر رابطه داشتن با همدیگه ادم های بدی نمیشن و نباید با این دید بهشون نگاه کنید! رابطه داشتن هم باعث زندگی ناسالم نیست...بلکه عدم دانش و ندونستن خیلی مسائل دیگست که زندگی رو به سمت ناسالمی میکشونه.

نکته: نیاین من رو متهم به تحت تاثیر بودن کانال های اونوری کنید...من کلا توی زندگیم پای تلوزیون جز برای فوتبال و برنامه های اشپزی ننشستم و هیچ علاقه ای هم به سریال های خانمان سوز ترکی (!) ندارم...هر چند عقیدم اینه که یه جامعه سالم باید اونقدر عقلشون کار کنه که بدونن از همچین سریال درپیتی نباید تاثیر گرفت و اگر هم ملت از این چیزا تاثیر گرفتن باید بدونین که مشکل از چیز دیگه ای هست که ملت اینقدر نادون هستن...مگرنه این سریال یک سرگرمی ساده برای یک عده و در بدترین حالت صرفا یک وسیله برای یک عده دیگه هست...بی عقلی از خود ملته!
    بخش اول حرفت قابل قبوله داداش.
    ولی دومیش نه .... یعنی چی چیکار به گذشته اش داری ؟ کسی که قبلا ظرفیت انجام هر کار اشتباهی داشته مسلما الانم داره ... پس نمیشه به گذشته طرف بی توجه بود ... مثلا کسی که قبلا رابطه داشته و ما بگیم کاری با رابطه قبلیش نداشته باشیم و با یکی ازدواج کنه حالا اومدیم و طرف بازم خاست با یکی دیگ رابطه داشته باشه (چون واسش عادیه دیگه ) اون وقت چه کنیم ؟!
    منظور من اینه کسی که یه بار قبح یه عمل رو شکسته بازم ممکنه اون کارو بکنه ...

بعدشم اینکه ما مسلمان هستیم و اگر بخایم به قران توجه کنیم میگه "هر چند که شما نیاز دارید ولی دامان خود را پاک نگهدارید "... نمیشه به بهانه ی نیاز هر کی هر کاری خاست بکنه که ... درسته ک برای نیاز جنسی باید فکری اندیشیده بشه ولی روشش رابطه ی باز و ازاد نیست بعدشم بیایم بگیم به گذشته طرف چیکار داری و ...
    حتی دین ما انسان رو از خودارضایی منع کرده... عملی که شاید اثار اجتماعی نداشته باشه ... چه برسه به رابطه نامشروع زن و مرد ) ...یعنی پاک بودن انسان مهم برای دین ... بعدش میاد میگخ با زنان و مردان ناپاک ازدواج نکنید ! (لابد یه چیزی هست که اینارو میگه)

اگه ادم میبینه تو اروپا و غرب با داشتن رابطه با هم ازدواج میکنن (چه قبل ازدواج چه بعد ازدواج) (اصن تو غرب اینجوریه که کسی س-ک-س نداشته باشه اممل به حساب میاد ... بهش میکن حتما یه عیب و ایرادی داشته که کسی باهاش س=ک=س نکرده ) اونا مبناشون لیبرال و ازادی بی حد و مرز هست که نه تو کشور ما اینجوریه نه تو دین ما ...

---------------------------
    در خصوص صحبت اولین دوستی که بحثو باز کرد هم بگم ... من خودم متولد 75 هستم ... اینجور که من میبینم تا بازم دهه 70 ی ها خیلی بهتر از دهه 80 هستن ... نه که خوب باشنا نه , حتی تو دهه 70 هم من خیلیا دیدم که رابطه دارن و عین خیالشونم نیست (رابطه منظورم دوستی صرف نیست ! ) بنظر من مشکل از خانواده ها هست ...
    یه بحث طولانی هست در رابطه با فمینیسم اگه خاستین یکم توضیح میدم براتون بعدا ... فعلا در همین حد بگم یه موجی با شعار ازادی و استقلال زنان در ایران اومده بود دقیقا نمیدونم ازکی که هنوزم کلی حامی داره به این بهونه که زن باید حق کار داشته باشه , زن باید ازادی و استقلال در خارج از خانه داشته باشه ... زن باید استقلال مالی داشته باشه ... داشتن بچه زن رو محدود میکنه و ...
    (فلسفه اش هم این بوده ... این موج ابتدا در غرب اغاز شد زمانیکه زن ها توی امریکا ازادی رای دادن و حق کار و ... نداشتن... این وسط یک سری سرمایه داران بزرگ این برنامه رو چیدن که زن ها رو از خونه بکشن بیرون (چون زن ها حاضرن با درامد کم کار کنن , با این کار یجور ازادی هم بهشون داده میشد و استقلال مالی (البته ظاهرا) هم پیدا میکردن ... در واقع این سرمایه داران به زن ها به چشم نیروی کار ارزون قیمت و بازده بالا نگاه میکردن) اومدن این موجه رو شروع کردن که زن باید سر کار بره و کار کنه , نباید بچه داشته باشه باید استقلال مالی داشته باشه... ) خلاصه زن ها رو از خونه ها کشوندن بیرون و به کارخونه ها بردن ...
    یه مدت این موج خیلی قدرت گرفت و خیلی هم با شدت این برنامه رو دنبال میکردن (بهشون میگفتن فیمینسم رادیکال) تا جایی که زن ها رحم خودشون رو در میاوردن که بچه دار نشن که بقول خودشون محدود نشن ... بعدا ازدواج همجنس بازا مطرح شدکه زنها دیگ حتی نیازی به مرد ها هم نداشته باشن و خلاصه کلی داستان دیگه جای گفتن نیست.
    حالا ساسیت مدارا دیدن اینجوری جمعیت رشد نمیکنه و دیگ چیزی به عنوان خانواده تو کشور نمیمونه اومدن این موج رو خابوندن تا حد خیلی زیادی تا جایی که تو فرانسه میگفتن اگ هر کسی ازدواج کنه و بچه بیاره ماهانه 5000 یورو بهشون میدیم و از این داستانا ...
    حالا وقتی خودشون تو این برنامه شکست خوردن اونو فرستادن به کشور های جهان سومی ... الانم یه سری احمق مثل تهمینه میلانی و اگ اشتباه نکنم ترانه علیدوستی از این موج فیمینیسم حمایت میکنه ... نمیدونم چقد فیلم ها و اخبار رو دنبال میکردین ولی الان نتیجه اش رو میبینین که اکثر دخترا موقع ازدواج میگن که اگر دختر خاست کار کنه شوهرش نباید مانع بشه ... یا حتی خیلیا شرط ازدواج شون اینه که دختره کار کنه و ... (هر چند با توجه به مشکلات اقتصادی امروز بعضی خانواده ها نیاز مالی دارن که کار میکنن)
    ولی شما ببین مادرای ما یا مادرای نسل قبل که خونه دار بودن ... نمیگم بچه هاشون بهتر بودن ولی حداقل تعصب رو یاد پسر میدادن ... حیا رو به دختر یاد میدادن ... پسر خارجی وقتی خودش میره دختر میکنه از اونطرف میدونه که خواهرشم میکنن (ببخشید انقد رک گفتم) ولی غیرت ما هیچوقت همچین چیزیو قبول نمیکنه ... اما مادرای الان اکثرا سر کارن ... پدر هم که سرکاره بجه میمونه تو خونه با یه ماهواره و گوشی و اینترنت و قند شکن و ... دیگ خودت تا تهش برو ...
    خب مسلما این بچه خیلی راحت میتونه منحرف شه ...

من نمیگم همش همینایی که من گفتم ولی مسلما این جنبش فیمینسم خیلی توی کشور ما تاثیر گذاشت ... خدا اخر عاقبت ما رو هم ختم بخیر کنه. واقعا الان انتخاب دختر خیلی سخت هست ! من خودم الان دارم میرم تو 21 ... شرایط ازدواج رو دارم و شایدم بخاطر کارم مجبور شم که بعد از گرفتن مدرک کارشناسی ازدواج کنم ... هر کیو میبینی یه دوست پسر داره ! من خودم تا حالا با چنتا دختر در حد چت صحبت کردم تازه اونم کسایی که فرسنگ ها فاصله داشتن ولی فقط برای رشته ام بود و بحث درسی و حقوقی و ... ولی نه اینکه بیام رفیق بشم و قرار و ...
    خدا خودش کمک کنه ... والا ...
    چقد حرف زدم

@Mohammad_ai69

8. 4 کاربر مقابل از Meeepo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin_AssAssin (04-07-2017),Ecsprt (04-06-2017),FCB (04-06-2017),Mohammad_ai69 (04-06-2017)

9. Top | #9825

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    @fallofwinter

من بیشترم مخاطب هایی هستن که الان جامعه پر شده و همزمان با چندین نفر هستن و وقعا عشق چیز زیبایی من انتظار تک پر که بگ توی این دنیای پر از ارتباطات اجتماعی مختلف فقط خدا یکی برا من افریده باشه ، نیستم بلکه می
    م الان درصد زیادی از افراد در واقع تنوع طلب شدن من و شما رو نبین که کار سنگینمون فوش دادن توی دوتا 2 بوده ( اینو جنبه فان بود ولی واقعیتم داره )

منم واقعا گاهی وقتا احساس میکنم ولی کمی فکرشو بکنیم واقعا شرایط بده ولی اگر توی سنی که زمنشه ازدواج نکنه ادم به پوچی میرسه حتی اگر تمام دنیا رو بگردی بهترین ماشین ها هواپیما و ... داشته باشه اما خانواده تشکیل ندی باور کن به پوچی میرسه ادم

10. 2 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin_AssAssin (04-07-2017),Meeepo (04-06-2017)

11. Top | #9826

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6127
    نقل قول نوشته اصلی توسط Meeepo نمایش پست ها
    بخش اول حرفت قابل قبوله داداش.
    ولی دومیش نه .... یعنی چی چیکار به گذشته اش داری ؟ کسی که قبلا ظرفیت انجام هر کار اشتباهی داشته مسلما الانم داره ... پس نمیشه به گذشته طرف بی توجه بود ... مثلا کسی که قبلا رابطه داشته و ما بگیم کاری با رابطه قبلیش نداشته باشیم و با یکی ازدواج کنه حالا اومدیم و طرف بازم خاست با یکی دیگ رابطه داشته باشه (چون واسش عادیه دیگه ) اون وقت چه کنیم ؟!
    منظور من اینه کسی که یه بار قبح یه عمل رو شکسته بازم ممکنه اون کارو بکنه ...

بعدشم اینکه ما مسلمان هستیم و اگر بخایم به قران توجه کنیم میگه "هر چند که شما نیاز دارید ولی دامان خود را پاک نگهدارید "... نمیشه به بهانه ی نیاز هر کی هر کاری خاست بکنه که ... درسته ک برای نیاز جنسی باید فکری اندیشیده بشه ولی روشش رابطه ی باز و ازاد نیست بعدشم بیایم بگیم به گذشته طرف چیکار داری و ...
    حتی دین ما انسان رو از خودارضایی منع کرده... عملی که شاید اثار اجتماعی نداشته باشه ... چه برسه به رابطه نامشروع زن و مرد ) ...یعنی پاک بودن انسان مهم برای دین ... بعدش میاد میگخ با زنان و مردان ناپاک ازدواج نکنید ! (لابد یه چیزی هست که اینارو میگه)

اگه ادم میبینه تو اروپا و غرب با داشتن رابطه با هم ازدواج میکنن (چه قبل ازدواج چه بعد ازدواج) (اصن تو غرب اینجوریه که کسی س-ک-س نداشته باشه اممل به حساب میاد ... بهش میکن حتما یه عیب و ایرادی داشته که کسی باهاش س=ک=س نکرده ) اونا مبناشون لیبرال و ازادی بی حد و مرز هست که نه تو کشور ما اینجوریه نه تو دین ما ...

---------------------------
    در خصوص صحبت اولین دوستی که بحثو باز کرد هم بگم ... من خودم متولد 75 هستم ... اینجور که من میبینم تا بازم دهه 70 ی ها خیلی بهتر از دهه 80 هستن ... نه که خوب باشنا نه , حتی تو دهه 70 هم من خیلیا دیدم که رابطه دارن و عین خیالشونم نیست (رابطه منظورم دوستی صرف نیست ! ) بنظر من مشکل از خانواده ها هست ...
    یه بحث طولانی هست در رابطه با فمینیسم اگه خاستین یکم توضیح میدم براتون بعدا ... فعلا در همین حد بگم یه موجی با شعار ازادی و استقلال زنان در ایران اومده بود دقیقا نمیدونم ازکی که هنوزم کلی حامی داره به این بهونه که زن باید حق کار داشته باشه , زن باید ازادی و استقلال در خارج از خانه داشته باشه ... زن باید استقلال مالی داشته باشه ... داشتن بچه زن رو محدود میکنه و ...
    (فلسفه اش هم این بوده ... این موج ابتدا در غرب اغاز شد زمانیکه زن ها توی امریکا ازادی رای دادن و حق کار و ... نداشتن... این وسط یک سری سرمایه داران بزرگ این برنامه رو چیدن که زن ها رو از خونه بکشن بیرون (چون زن ها حاضرن با درامد کم کار کنن , با این کار یجور ازادی هم بهشون داده میشد و استقلال مالی (البته ظاهرا) هم پیدا میکردن ... در واقع این سرمایه داران به زن ها به چشم نیروی کار ارزون قیمت و بازده بالا نگاه میکردن) اومدن این موجه رو شروع کردن که زن باید سر کار بره و کار کنه , نباید بچه داشته باشه باید استقلال مالی داشته باشه... ) خلاصه زن ها رو از خونه ها کشوندن بیرون و به کارخونه ها بردن ...
    یه مدت این موج خیلی قدرت گرفت و خیلی هم با شدت این برنامه رو دنبال میکردن (بهشون میگفتن فیمینسم رادیکال) تا جایی که زن ها رحم خودشون رو در میاوردن که بچه دار نشن که بقول خودشون محدود نشن ... بعدا ازدواج همجنس بازا مطرح شدکه زنها دیگ حتی نیازی به مرد ها هم نداشته باشن و خلاصه کلی داستان دیگه جای گفتن نیست.
    حالا ساسیت مدارا دیدن اینجوری جمعیت رشد نمیکنه و دیگ چیزی به عنوان خانواده تو کشور نمیمونه اومدن این موج رو خابوندن تا حد خیلی زیادی تا جایی که تو فرانسه میگفتن اگ هر کسی ازدواج کنه و بچه بیاره ماهانه 5000 یورو بهشون میدیم و از این داستانا ...
    حالا وقتی خودشون تو این برنامه شکست خوردن اونو فرستادن به کشور های جهان سومی ... الانم یه سری احمق مثل تهمینه میلانی و اگ اشتباه نکنم ترانه علیدوستی از این موج فیمینیسم حمایت میکنه ... نمیدونم چقد فیلم ها و اخبار رو دنبال میکردین ولی الان نتیجه اش رو میبینین که اکثر دخترا موقع ازدواج میگن که اگر دختر خاست کار کنه شوهرش نباید مانع بشه ... یا حتی خیلیا شرط ازدواج شون اینه که دختره کار کنه و ... (هر چند با توجه به مشکلات اقتصادی امروز بعضی خانواده ها نیاز مالی دارن که کار میکنن)
    ولی شما ببین مادرای ما یا مادرای نسل قبل که خونه دار بودن ... نمیگم بچه هاشون بهتر بودن ولی حداقل تعصب رو یاد پسر میدادن ... حیا رو به دختر یاد میدادن ... پسر خارجی وقتی خودش میره دختر میکنه از اونطرف میدونه که خواهرشم میکنن (ببخشید انقد رک گفتم) ولی غیرت ما هیچوقت همچین چیزیو قبول نمیکنه ... اما مادرای الان اکثرا سر کارن ... پدر هم که سرکاره بجه میمونه تو خونه با یه ماهواره و گوشی و اینترنت و قند شکن و ... دیگ خودت تا تهش برو ...
    خب مسلما این بچه خیلی راحت میتونه منحرف شه ...

من نمیگم همش همینایی که من گفتم ولی مسلما این جنبش فیمینسم خیلی توی کشور ما تاثیر گذاشت ... خدا اخر عاقبت ما رو هم ختم بخیر کنه. واقعا الان انتخاب دختر خیلی سخت هست ! من خودم الان دارم میرم تو 21 ... شرایط ازدواج رو دارم و شایدم بخاطر کارم مجبور شم که بعد از گرفتن مدرک کارشناسی ازدواج کنم ... هر کیو میبینی یه دوست پسر داره ! من خودم تا حالا با چنتا دختر در حد چت صحبت کردم تازه اونم کسایی که فرسنگ ها فاصله داشتن ولی فقط برای رشته ام بود و بحث درسی و حقوقی و ... ولی نه اینکه بیام رفیق بشم و قرار و ...
    خدا خودش کمک کنه ... والا ...
    چقد حرف زدم

@Mohammad_ai69
    شما کلا چیزی رو وارد معادلات کردی که هیچ ربطی به زندگی شخصی و واقعی انسان نداره و پر از سنن و ایین های اشتباه و غلطه...بنده بحثی با شما ندارم چون مانعی توی ذهنت هست که تا زمانی که وجود داره نمیتونی دید درستی نسبت به جامعه و زندگی داشته باشی...قرار نیست یه نفر که توی زندگیش جز خوبی به بقیه نکرده و هیچوقت به کسی ضرری نرسونده، چون زندگیش و عقایدش با یه کتاب به خصوص سازگاری نداره ادم بد و فاسدی بشه و شما به خودت اجازه بدی هر وصله ناچسبی رو بهش بزنی و بگی طرف ادم زندگی نیست...نمیدونم، شاید با بیشتر شدن سن، عقایدت هم تغییر کنن و همچین دید بدی نسبت به بقیه انسان ها نداشته باشی.

12. 3 کاربر مقابل از fallofwinter عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin_AssAssin (04-07-2017),HiDDeN (04-07-2017),Meeepo (04-06-2017)

13. Top | #9827

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    دوستان من همه نظرات و ازش تشکر میکنم و دوست دارم نظرات رو بشنوم فقط لطف همدیگر رو جوری نقل و قول نکنید که کاربری ناراحت شه در حد نظرات شخصی و احترام مانعی نداره

فقط می خوام بحث خوبی باشه چون کمو بیش برای همه ممکنه اتفاق بیفته

با تشکر

14. 4 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin_AssAssin (04-07-2017),Ecsprt (04-06-2017),fallofwinter (04-06-2017),Meeepo (04-06-2017)

15. Top | #9828

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6249
    نظرتون محترم ولی به نظر من اشتباهه...خیلی از خیانت ها برعکس برای کسایی رخ داده که قبلا رابطه نداشتن و توی سن کم هم ازدواج کردن، بعد به این نتیجه رسیدن این زندگی واسه اونا نیست و دنبال یه راه در رویی بودن و ...
    در کل اینکه دو نفر عاشق هم بشن و تصمیم به ازدواج بگیرن یعنی واقعا به هم اعتماد دارن...مشکل شما بیشتر عدم اعتماد هست و دید بدی که نسبت به رابطه ها دارین...داری میگی طرف نمیتونه از تنوع طلبی بگذره در صورتی که رابطه که تنوع طلبی نیست...رابطه هم مثل ازدواجه و با علاقه دو نفر به هم بوجود میاد...اینطور نیست که یه نفر با ده نفر باشه که...اون دیگه میشه هرزگی و با رابطه خیلی فرق داره. شما یه نفر رو میبینی و ازش خوشت میاد و باهاش وارد رابطه میشی...با هیچ کس دیگه ای هم نیستی...خب این کجاش تنوع طلبی هست اخه؟ گفتم...مشکل اصلی عدم اگاهی هست...الان خیلی از نوجوون ها توی سن کم یه جورایی برای رفع عقده، هر کدوم با ده نفر هستن که این مشکل سازه و تنوع طلبی رو توی این مسائل میشه دید، نه یک دختر که در گذشته ممکنه از یه نفر خوشش اومده باشه و بعد به این نتیجه رسیده که طرف ادم مناسبی نبوده براش و رابطه رو باهاش به هم زده...در کل شما نباید به کسی که میخوای شریک زندگیت کنیش شک داشته باشی که یه موقع سراغ مرد های دیگه بره یا نره...اون دیگه زندگی مشترک نیستش که...جهنمه! حالا امیدوارم شما هم به شریک زندگیت زود تر برسی اگر واقعا علاقه داری و وقتی هم به یه نفر علاقه مند بشی احتمالا تمام این مسائل رو فراموش میکنی و از تمام دنیا فقط زیبایی های عشقت رو میبینی:d ... هر چند در عین حال امیدوارم همچین چیزی هم رخ نده چون واقعا وضعیت ازدواج توی ایران فاجعه بار هست و با این همه مشکلاتی که وجود داره نمیدونم چرا کسی میخواد تن به ازدواج و درگیری ها و مسئولیت های یک خانواده بده! البته میدونم چرا...تنهایی و نیاز به یک همدمه عاشق! بلاخره ما هم دل داریم:d و متوجه میشیم ولی خب در شرایط فعلی جامعه به ریسکش نمیارزه به نظرم...من ترجیح میدم تنها باشم.
    این قسمتایی که قرمز کردم یه بار خودت بخون ... یعنی چی یعنی هر کی از هر کسی خوشش اومد با اون وارد رابطه بشه ؟
    اصن رابطه یعنی چی ؟ یعنی فقط حرف زدن و صحبت کردن و بیرون رفتن و ... ؟ نمیدونم شما چند سالته ولی مطمئنا اینو میدونی که رابطه ها از یه جایی به بعد یجورایی لمسی میشه ... یعنی اینجوری نیست که فقط لفظا محبت کنی بلکه شاید نیاز به یه رابطه جنسی کوچیک مثل بغل کردن یا بوسیدن باشه... اینو من نمیگم ... روانشناسا میگن ...

حالا یعنی هر کی هر زمانی خواست با یکی رابطه داشته باشه و هر زمان ک دیگ از هم خوششون نیومد هر کی سوی زندگی خودش ؟
    مسلما خودتونم میدونید ک هر رابطه ای منجر به ازدواج نمیشه ... یعنی ممکنه همین کار باعث ایجاد چندین رابطه بشه .... راستش من به این میگم تنوع طلبی ... نمیدونم شما به این چی میگی .... ولی کسی که این جسارت رو به خودش میده ک با چندین نفر بدون قصد ازدواج حتی با نیت "صرفا دوستی" رابطه داشته باشه هرگز ازدواج نمیکنم !
    ویرایش توسط Meeepo : 04-06-2017 در ساعت 01:45 AM

16. 2 کاربر مقابل از Meeepo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin_AssAssin (04-07-2017),Mohammad_ai69 (04-06-2017)

17. Top | #9829

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    ولی خداییش این رابطه ها از لحاظ دوست داشتن حتی بوسیدن خوبه اما اگر کمی فکوس کنید خیلی ها در جامعه ما شورش رو د اوردن هر یک ماه که عاشق نمیشن ! این دیه میشه تنوع طلبی و یا هوس

18. 2 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin_AssAssin (04-07-2017),Meeepo (04-06-2017)

19. Top | #9830

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6249
    شما کلا چیزی رو وارد معادلات کردی که هیچ ربطی به زندگی شخصی و واقعی انسان نداره و پر از سنن و ایین های اشتباه و غلطه...بنده بحثی با شما ندارم چون مانعی توی ذهنت هست که تا زمانی که وجود داره نمیتونی دید درستی نسبت به جامعه و زندگی داشته باشی...قرار نیست یه نفر که توی زندگیش جز خوبی به بقیه نکرده و هیچوقت به کسی ضرری نرسونده، چون زندگیش و عقایدش با یه کتاب به خصوص سازگاری نداره ادم بد و فاسدی بشه و شما به خودت اجازه بدی هر وصله ناچسبی رو بهش بزنی و بگی طرف ادم زندگی نیست...نمیدونم، شاید با بیشتر شدن سن، عقایدت هم تغییر کنن و همچین دید بدی نسبت به بقیه انسان ها نداشته باشی.
    جوابتون منو تا ته مسیر برد
    مسلما بحث بین من و شما نتیجه ای نداره .... چون من کسی رو که قران رو دیده باشه یا شنیده باشه ک چی میگه بعد بیاد هر کاری خاست بکنه و صرفا بگه عقایدش فرق داره قبول ندارم.

من خداروشکر این دید رو سالهاست ک بدست اوردم و تمایلی به تغییر دادنش ندارم ... ضمنا من کجا توی حرفام وصله به کسی چسبوندم ؟!

20. کاربر مقابل از Meeepo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Amin_AssAssin (04-07-2017)