[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 1013

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 1013 از 1160 نخستنخست ... 13513913963100310111012101310141015102310631113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 10,121 به 10,130 از 11600
  1. Top | #10121

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    4776
    نقل قول نوشته اصلی توسط bayani نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    بنظرم اصلا این کارو نکن
    اولا که وقت و زندگیتو دوباره حروم میکنی و واسه کسی که از دوتا بره لول یکم میخوره توی ذوقش
    چون هم اکشن تره و هم ظرافت دوتا رو هم نداره و بخوای از صفر شروع به یاد گیری این همه هیرو کنی هیهات هست.
    کلا رنج سنی کسایی که لول پلی میدن کمتر از دوتا هست.توی جوین دوتا نوشته بود.
    من Lol و Hots رو هم بازی کردم ، بنظرم HOts در درجه دومه گرچه پلیرهاش خیلی کمتر از اونا هست و یه آپدیت سنگین براش اومد که کلا مثل ریبورن تغییر کرد و بلیزارد خیلی خوب ساپورتش میکنه
    ولی جفتش رو پاک کردم چون داشتن زندگیمو نابود میکردن و همین برنامه هم برای دوتا دارم که بزارمش کنار یا کمش کنم.

آقا یه سوال ، یه اسم شخصیت انیمه بود یه مدت میراکل و rtz میزاشتن ، کسی یادش هست چی بود ؟
    Aomine daiki

2. کاربر مقابل از erebor عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

bayani (05-21-2017)

3. Top | #10122
    Alx
    Alx آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    4188
    نقل قول نوشته اصلی توسط Phant0m نمایش پست ها
    منم میخوام فردا بدم دوستم lol رو بریزه نمیدونم چطوریه !
    به نظرت ارزش داره ؟
    هدف لول تو بازی مثل دوتاست برسی به نکسوز نابودش کنی بازی تموم شه.

اما تو جزییات خیلی باهم فرق دارن. مثلا اونجا چیزی به اسم درختو اینا نداره و به جاش چمن هست و ... .

فقط توش باید یه سری پوینت جمع کنی تا چمپیون بخری و مثل دوتا همه چمپیونا آزاد نیست.

4. کاربر مقابل از Alx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

bayani (05-21-2017)

5. Top | #10123

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3438
    بالاخره دیشب وقت کردم تا شاهکار Na Hong-jin -The Wailing و میشه گفت یکی از بهترین فیلم های چند سال اخیر کره جنوبی رو ببینم و واقعا لذت بردم.هرچه از فیلم بگم کفایت نمیکنه.بعد از تموم شدن فیلم اینقدر غرق در سوال و معما های فیلم بودم که تا 5 صبح داشتم نقد های فیلم رو میخوندم.پیشنهاد میکنم فرصت کردین حتما بیبنید.
    پ.ن : فیلم the Handmaiden هم جزو بهترین های پارسال سینمای کره بود و اینم توصیه میکنم.البته صحنه های جن*سی خشنی داره.رده سنی رو رعایت کنید

6. کاربر مقابل از bayani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mohammad_ai69 (05-21-2017)

7. Top | #10124
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    بالاخره دیشب وقت کردم تا شاهکار Na Hong-jin -The Wailing و میشه گفت یکی از بهترین فیلم های چند سال اخیر کره جنوبی رو ببینم و واقعا لذت بردم.هرچه از فیلم بگم کفایت نمیکنه.بعد از تموم شدن فیلم اینقدر غرق در سوال و معما های فیلم بودم که تا 5 صبح داشتم نقد های فیلم رو میخوندم.پیشنهاد میکنم فرصت کردین حتما بیبنید.
    منم چند وقت پیش دیدمش. همش منتظر بودم یکجا بیاد بترسم که نشد ولی اون آخرش که ژاپنیه دوربین دستشه اونجا ترسیدم که آخر فیلم بود. :دی قربون اسلام خودمون برم. یک قرآن رو جلو شیاطین باز کنی شاخ تریناشونم هیچ غلطی نمیتونن بکنن. یارو با صلیب رفت اون جلوش می خندید
    نقدهاشو خوندی بیا بگو فیلم چی شد آخرش؟ بالاخره اون دختره شیطان بود یا این پیر مرده؟ این لااقل قیافه خودش رو نشون داد (پیر مرده) تازه از دختره هم می ترسید ولی دختره یارو رو نگه داشت نزاشت بره خونش تازه اون دعا نویس خوبه رو هم فراری داد..
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

8. 2 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alibayat10 (05-21-2017),TeNSai (05-21-2017)

9. Top | #10125

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4739
    بنظرم اصلا این کارو نکن
    اولا که وقت و زندگیتو دوباره حروم میکنی و واسه کسی که از دوتا بره لول یکم میخوره توی ذوقش
    چون هم اکشن تره و هم ظرافت دوتا رو هم نداره و بخوای از صفر شروع به یاد گیری این همه هیرو کنی هیهات هست.
    کلا رنج سنی کسایی که لول پلی میدن کمتر از دوتا هست.توی جوین دوتا نوشته بود.
    من Lol و Hots رو هم بازی کردم ، بنظرم HOts در درجه دومه گرچه پلیرهاش خیلی کمتر از اونا هست و یه آپدیت سنگین براش اومد که کلا مثل ریبورن تغییر کرد و بلیزارد خیلی خوب ساپورتش میکنه
    ولی جفتش رو پاک کردم چون داشتن زندگیمو نابود میکردن و همین برنامه هم برای دوتا دارم که بزارمش کنار یا کمش کنم.

آقا یه سوال ، یه اسم شخصیت انیمه بود یه مدت میراکل و rtz میزاشتن ، کسی یادش هست چی بود ؟
    من که فعلا انیمه ها زندگیمو به .... کشیدن |: 24 ساعته دارم انیمه میبینم حوصله دوتا هم ندارم
    http://forum.dotabaz.com/image.php?type=sigpic&userid=4739&dateline=1492099  693

10. Top | #10126

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3438
    نقل قول نوشته اصلی توسط fcb نمایش پست ها
    منم چند وقت پیش دیدمش. همش منتظر بودم یکجا بیاد بترسم که نشد ولی اون آخرش که ژاپنیه دوربین دستشه اونجا ترسیدم که آخر فیلم بود. :دی قربون اسلام خودمون برم. یک قرآن رو جلو شیاطین باز کنی شاخ تریناشونم هیچ غلطی نمیتونن بکنن. یارو با صلیب رفت اون جلوش می خندید
    نقدهاشو خوندی بیا بگو فیلم چی شد آخرش؟ بالاخره اون دختره شیطان بود یا این پیر مرده؟ این لااقل قیافه خودش رو نشون داد (پیر مرده) تازه از دختره هم می ترسید ولی دختره یارو رو نگه داشت نزاشت بره خونش تازه اون دعا نویس خوبه رو هم فراری داد..
    توی زومیت هم گفتم این مطلب رو چندتا فرضیه وجود داشت ولی قطعی ترینش این بود که
    پیره مرده ژاپنی شیطان بود و از همون ابتدای فیلم وقتی لخت میدیدنش واقعا وجود داشت و خیال و وهم نبود ، جنگیر رو تسخیر و مجبور کرده بود و همدستش شده بود و دختره هم معلوم بود که فرشته بود و راه درست رو به مرده نشون داد ولی اون ایمان نیاورد و به حرفش شک کرد و نتونست با سه بارخودندن خروس و گیر افتادن روح صبر کنه و در اخر هم خودش و خانوادش مردن
    اونجا هم توضیح دادم برای بچه ها که
    یجورایی اشارات مسیحیت و تقابل شیطان و مسیح رو در خودش گنجانده بود (پرتاب سنگ از سوی دختر که تلویحا به یکی از آیات انجیل اشاره داره که "بگذار آنکه بی گناه است نخستین سنگ را بیاندازد"، سه بار خواندن خروس، گرفتن عکس توسط شیطان که استعاره از تسخیر روح بشری هست، همینطوردرخواست ایمان بی قید و شرط برای رهایی از سوی فرشته که مرد در نهایت تو این آزمون شکست خورد) ... مرد جنگیر هم از ابتدا همدست مرد ژاپنی بود به چند دلیل 1 - تو اولین صحنه ای حضورش لباس زیری دقیقا شبیه مرد ژاپنی داره که بنظر یه نکته ظریف از سوی کارگردان 2- هدف مراسم جنگیری در واقع تسخیر دختر بود و بد شدن حال پیرمرد ژاپنی بخاطر حضور دختر در آن نزدیک بود که به شکل زیرکانه ای این دو با هم همزمان نشون داده شدند تا بیننده رو گمراه کنه 3- صحنه استفراغ و خون بالا آوردن جنگیر که نشون دهنده تقبل نیروی شر در حضور نیروی خیر4 - در انتهای فیلم بذر شک و تردید رو اون در دل مرد میکاره و فریبش میده 5- و در آخر جعبه عکس ها که مرد ژاپنی ادعا میکرد سوزونده معلوم شد برای محافظت به جنگیر سپرد ه شده
    آنچه که جنگیر انجام میداد تلاش برای متقاعد کردن مردم به نیرویی ماورا طبیعه بود(در مسیحیت تمام نیروهای فرابشری بغیر معجزات مسیح شیطانی قلمداد میشوند) یعنی باور به خدای دروغین، اما مراسمی که پیرمرد ژاپنی اجرا میکرد تلاش برای دشمنی با خداوند و هدایت نیروهای شر و پلیدی درونش بسوی مردم روستا بود (که موفق هم شد).

اونجاییم که پیرمرد داشت انجام میداد یه دعاییو ولی نتونست اگه دقت کنی دختره دور خونش میاد واسه همین ضعیف میشه.دختره میشه گفت فرشته بوده.
    البته یه برداشت دیگه هم وجود داره که بیخیال :d کلا کارگردان دست بیننده رو باز گذاشته برای نتیجه گیری نهایی در مورد پایان بندی فیلم و اینم بگم ژانر اصلی فیلم معمایی و جنایی محسوب میشه تا ترسناک و نباید انتظار ژانر وحشت رو داشته باشی از این فیلم.
    ویرایش توسط bayani : 05-21-2017 در ساعت 11:38 PM

11. کاربر مقابل از bayani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FCB (05-21-2017)

12. Top | #10127

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    4548
    این چه وضعشه
    2 تا آباندون توی رنک خوردم و اولین گیم sd هم آباندون شدم !!
    دوباره فایند کردم اکسپت که کردم پرید از گیم بیرون 20 مین بن شدم !
    دوباره فایند کردم دوباره پرید بیرون الان 24 ساعت بن ام ! 5 تا هم sd دارم ...
    البته از 3g همراه اول نمیشه انتظار بیشتر داشت

13. Top | #10128

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    4358
    یوزرنیم استیم
    365155602
    نقل قول نوشته اصلی توسط Phant0m نمایش پست ها
    منم میخوام فردا بدم دوستم lol رو بریزه نمیدونم چطوریه !
    به نظرت ارزش داره ؟
    اگر میخوای for fun بازی کنی اره خوبه ولی اگر میخوای حرفه ای ادامه بدی نه!

گیم پلی اش فرق داره
    My steam id : crystal_siamak

Friend id : 270780248

14. کاربر مقابل از Royal_Crystal عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Slayer (05-21-2017)

15. Top | #10129
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    توی زمینت هم گفتم این مطلب رو چندتا فرضیه وجود داشت ولی قطعی ترینش این بود که
    پیره مرده ژاپنی شیطان بود و از همون ابتدای فیلم وقتی لخت میدیدنش واقعا وجود داشت و خیال و وهم نبود ، جنگیر رو تسخیر و مجبور کرده بود و همدستش شده بود و دختره هم معلوم بود که فرشته بود و راه درست رو به مرده نشون داد ولی اون ایمان نیاورد و به حرفش شک کرد و نتونست با سه بارخودندن خروس و گیر افتادن روح صبر کنه و در اخر هم خودش و خانوادش مردن
    اونجا هم توضیح دادم برای بچه ها که
    یجورایی اشارات مسیحیت و تقابل شیطان و مسیح رو در خودش گنجانده بود (پرتاب سنگ از سوی دختر که تلویحا به یکی از آیات انجیل اشاره داره که "بگذار آنکه بی گناه است نخستین سنگ را بیاندازد"، سه بار خواندن خروس، گرفتن عکس توسط شیطان که استعاره از تسخیر روح بشری هست، همینطوردرخواست ایمان بی قید و شرط برای رهایی از سوی فرشته که مرد در نهایت تو این آزمون شکست خورد) ... مرد جنگیر هم از ابتدا همدست مرد ژاپنی بود به چند دلیل 1 - تو اولین صحنه ای حضورش لباس زیری دقیقا شبیه مرد ژاپنی داره که بنظر یه نکته ظریف از سوی کارگردان 2- هدف مراسم جنگیری در واقع تسخیر دختر بود و بد شدن حال پیرمرد ژاپنی بخاطر حضور دختر در آن نزدیک بود که به شکل زیرکانه ای این دو با هم همزمان نشون داده شدند تا بیننده رو گمراه کنه 3- صحنه استفراغ و خون بالا آوردن جنگیر که نشون دهنده تقبل نیروی شر در حضور نیروی خیر4 - در انتهای فیلم بذر شک و تردید رو اون در دل مرد میکاره و فریبش میده 5- و در آخر جعبه عکس ها که مرد ژاپنی ادعا میکرد سوزونده معلوم شد برای محافظت به جنگیر سپرد ه شده
    آنچه که جنگیر انجام میداد تلاش برای متقاعد کردن مردم به نیرویی ماورا طبیعه بود(در مسیحیت تمام نیروهای فرابشری بغیر معجزات مسیح شیطانی قلمداد میشوند) یعنی باور به خدای دروغین، اما مراسمی که پیرمرد ژاپنی اجرا میکرد تلاش برای دشمنی با خداوند و هدایت نیروهای شر و پلیدی درونش بسوی مردم روستا بود (که موفق هم شد).

اونجاییم که پیرمرد داشت انجام میداد یه دعاییو ولی نتونست اگه دقت کنی دختره دور خونش میاد واسه همین ضعیف میشه.دختره میشه گفت فرشته بوده.
    البته یه برداشت دیگه هم وجود داره که بیخیال :d کلا کارگردان دست بیننده رو باز گذاشته برای نتیجه گیری نهایی در مورد پایان بندی فیلم و اینم بگم ژانر اصلی فیلم معمایی و جنایی محسوب میشه تا ترسناک و نباید انتظار ژانر وحشت رو داشته باشی از این فیلم.
    پس اون یارو shamanـه همدست ژاپنیه بود؟!!!!!
    پس چرا اونجایی که میخ میزد تو مجسمه اینم چشم و دلش رو می گرفت از اینور؟
    راستی اونجا اگر مرده نمیرفت چی میشد؟ یعنی صبر می کرد 3 بار خروس بخونه و نمی رفت؟ اونجارو این مترجمش خیلی بد نوشته بود زیرنویسی که من داشتم نفهمیدم درست حسابی. طرف از این جوگیرای زبان آمریکایی بود
    دختر بچه هه دم دست من بود خفش می کردم خیال همرو راحت می کردم
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

16. Top | #10130
    Alx
    Alx آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    4188
    بالاخره دیشب وقت کردم تا شاهکار na hong-jin -the wailing و میشه گفت یکی از بهترین فیلم های چند سال اخیر کره جنوبی رو ببینم و واقعا لذت بردم.هرچه از فیلم بگم کفایت نمیکنه.بعد از تموم شدن فیلم اینقدر غرق در سوال و معما های فیلم بودم که تا 5 صبح داشتم نقد های فیلم رو میخوندم.پیشنهاد میکنم فرصت کردین حتما بیبنید.
    پ.ن : فیلم the handmaiden هم جزو بهترین های پارسال سینمای کره بود و اینم توصیه میکنم.البته صحنه های جن*سی خشنی داره.رده سنی رو رعایت کنید :d
    چرا فیلم ترسناک معرفی می کنین :-d من از همه جا بی خبر می خواستم امشب دانلودش کنم.