[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 1139

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 1139 از 1160 نخستنخست ... 139639103910891129113711381139114011411149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11,381 به 11,390 از 11600
  1. Top | #11381

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3438
    کلا ایران پلیرای با استعدادی داره که بخاطر پینگ و fps خیلی دیر و بسختی میتونن پیشرفت کنن
    ولی
    از وقتی یه مدته که جا افتاده پلیرای رنک بالای ایرانی استریم میکنن بخاطر پول دراوردن کلا درکم نسبت به رنک و سطح بازیشون متفاوت تر شد
    خیلی ها رو دیدم که صرفا رنکشون ایمورتال هست ولی اومده با یه سری هیرو تخصصی اسپم کرده مثلا از 10 تا گیم اومده 8 تا slardar زده و به دیواین و ایمورتال رسیده
    و بنظرم واسه رنک اپ کردن اینایی که مثلا میپرسن چه هیرویی خوبه واسه رنک اپ واقعا سوال مسخره ای هست واقعیتش اینکه که با هر هیروویی که بلدی بازی کنی باید پلی بدی تا رنکت اپ بشه
    و توی این بازی هم تا وقتی با یه هیرو بالای 100 تا پلی ندی نمیتونی بگی من به این هیرو کاملا مسلطم با توجه به شرایط مختلف بازی
    کلا اصل این بازی اینکه که بخوای رنک اپ کنی باید با بهترین هیروت اسپم کنی فقط

2. 4 کاربر مقابل از bayani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

erebor (04-21-2020),FCB (04-22-2020),reza (04-26-2020),Sharingan (04-23-2020)

3. Top | #11382
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    @bayani
    منم موافقم. اما میخوام در تایید حرفهاتون چند نکته دیگه رو هم اضافه کنم و یکخورده کلی تر به قضیه نگاه کنم و با اون قسمت رنک آپ کاری ندارم و تمرکزم رو همون موضوع پیشرفت هست...و خطابم به همه هست حالا من bayani عزیز رو منشن کردم که از حرفشون استفاده کرده باشم...

من امروزه ضعفی رو در بازی کردن بازیکن های خوبمون از طریق تماشای بازیهاشون در استریم های متعدد می بینم که واقعا راه حل داره و اصلاحش به ما یعنی جامعه دوتا ایران هم تا حدی بر می گرده...اون ضعفی که من می بینم یک درک عمیق تر از بازی هست تا با سطح حرفه ای دوتا قابل رقابت باشه...
    یک بخش عظیمی از این ضعف هم بعلت عدم تسلط به زبان انگلیسی هست...امروزه در هر زمینه ای و حوزه ای برای پیشرفت به ناچار باید به سراغ این زبان رفت. خود بازیکن ها هم اینهارو میدونن اما فکر نمیکنم در جهت رفعش قدم خاصی برداشته باشن...ناگفته نماند که مافیای آموزش زبان هم در کشور در کمین جیب من و شمان...

ببینید از یک جایی به بعد دیگه پیشرفت به امکانات جانبی ربطی نداره...یک تفاوت اساسی که بین ظاهر مدال های immortal هم وجود داره همینه (دقت کنید از یک نگاه ساده یک تحلیل دقیق میکنم) و اون اینه که game sense یا درک بازی متناسب با رنک بالاتر میره...
    یعنی بین بازیکن 3k immortal با 2k, 1k top 100 top 10 تفاوت در فهم و درک از بازی و شرایط و مکانیک های اون هست.
    تفاوت تیم های رده 1 یا همون tier 1 با بقیه تیم ها هم همین هست. مثال اخیر و بارزش هم iLTW که برای VP به عنوان بازیکن جانشین بازی می کرد و تونستن یک تورنمنت آنلاین با حضور تیم های مطرح اروپا رو ببرن...
    وگرنه بازیکن همون بازیکنه و مهارتش هم همونه اما درک تیمش از بازی قوی تره و بهتره مثال دیگش هم 33 برای OG چون استفاده ای که این دو تیم از این دو بازیکن کردن تیم های سابق اونها نتونستن...مثال دنیای فوتبال بخوام بزنم میشه یک چیزی شبیه Liverpool :دی

بنابراین چیزی که ما داخل ایران شدیدا بهش نیاز داریم جدای از بحث پینگ و... آموزش های بروز و حرفه ای و تخصصی دوتا 2 به زبان فارسی در مرحله اوله تا تازه به افراد بفهمونه اساس بازی و یک هیرو چی هست. بعد از اون تورنمنت های کوچک و لیگ های کوچک هست تا افراد پیوسته با هم بازی کنند و از همدیگه یاد بگیرن...
    ما هم در دوتاباز از اول فعالیتمون و اساس وجودمون هم از ابتدا همین مسائل بوده...اما خب بی تجربگی کردیم و خام بودیم و درگیر مسائل حاشیه ای شدیم و عقب موندیم...درحالیکه مسئله ما نبودیم و باید همیشه به جای فکر کردن درباره خودمون درباره جامعه دوتا کشور فکر می کردیم...
    از طرفی اما gap یا فاصله جامعه دوتا ما با هم، هم زیاد هست. بهمین خاطره که همش یک تعداد خاصی رو در عرصه قهرمانی می بینیم و از طرفی هم چون کمبود تورنمنت وجود داره نمیشه به کسی که بازیش خیلی خوبه و میدونه که میتونه در این تورنمنت جایگاه خوبی کسب کنه و جایزه خوبی ببره خیلی خرده گرفت...
    باید این چیزا برطرف بشه و راه حل هم داره...راه حلش هم دسته بندی لیگ ها هست...کاری که همین الان Valve و دیگر تورنمنت ها شروع کردن به انجام دادن...تا همیشه فرصت ورود استعداد جدید به عرصه وجود داشته باشه و عرصه از رقابت تازه بمونه...

در بحث آموزش برای مثال یکی از اساسی ترین آموزش ها تعامل با minimap هست بحث حضور و غیاب یک هیرو، بعد از اون target priority هست بعدش farm priority بعد item progression و خیلی مسائل دیگه...دوتا بازی بسیار پیچیده ای هست...
    جالبه که همه ما یک بازی و یک محیط و یک شخصیت رو تجربه میکنیم اما تفاوت در درک افراد از بازی هست که اونهارو از هم متمایز میکنه...
    حالا اگر یک کسی اومد زحمت کشید آموزش گذاشت اگر رایگان گذاشت که دستش درد نکنه و اجرش چه به من بگم چه نگم و چه طرف بدونه و ندونه پیش خدا محفوظه چون باعث راهنمایی دیگران شده اما اگر یکی هم قیمت گذاشت بازم مانعی نیست. نمیشه اینهارو جور دیگه تعبیر کرد. درست هم نیست. چون واقعا زمانبره
    منتهی مسئله اینه که ما در شرایطی هستیم که اولویت با وجود این مطالب هست نه بحث ارزش و قیمت گذاریشون...بخاطر همین راه رو باید تو این مسیر کاملا هموار کرد...
    اما در بحث استعداد هم بگم مگه ما چیمون از SEA کمتره؟ TNC یا Fnatic رو ببینید...چند سال طول کشید تا به سطحی برسن که الان هستن؟ (حالا البته اگر دوران Mushi و امثالهم رو کنار بزاریم چون الان این Region SEA هست که قوی شده و نه فقط چند بازیکن مطرح) یا مثلا South America باشه.
    تیمهای خوبی اونجا هم هستن که در تورنمنت های بین المللی خوبی بازی میکنن و در دنیا شناخته شدن...
    2 تا از بهترین بازیکنهای حال حاضر حرفه ای دنیا رو که دیگه همه می دونیم ایرانی هستن...کوروکی که داره سال به سال نوروز رو تبریک میگه بنده خدا :) اما چیزی که بهش نیاز داریم انسجام و یک عزم هست اگر میخوایم شناخته بشیم و بهمون فرصت عرض اندام داده بشه...انجمن هم هست و همه چیز برای همه کس آزاده و من حتی در برهه ای از برخی دوستان که رفتند تلویحا دعوت کردم که برگردند به این امید که اگر براشون مقدور هست فعالیتشون رو از سر بگیرن اما خب نشد...حالا یا میلی نبود یا فرصتی من نمیدونم اما خب خواستم بگم ما نیاز داریم به مطالب آموزشی مخصوصا به روز و حرفه ای و دیگر صحبت از اشخاص نیست و بلکه جامعه دوتا هست...البته اگر سعی در شناخته شدن و صحبت از حضور جهانی هست...در غیر اینصورت که تکلیف مشخصه...

بابت وقتی که هم گذاشتید تا صحبت های بنده را خوندید سپاسگزارم. ولله نیت من از ابراز این مسائل جز خیر نبود. تشکر
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

4. 9 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alia76972 (04-22-2020),♀♠♥ßKß♥♠♀ (04-27-2020),ba4ma3n (04-30-2020),bayani (04-22-2020),erebor (04-22-2020),Milad._.R (04-22-2020),Mohammad.S (04-28-2020),reza (04-26-2020),Sharingan (04-23-2020)

5. Top | #11383

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4129
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    @bayani
    منم موافقم. اما میخوام در تایید حرفهاتون چند نکته دیگه رو هم اضافه کنم و یکخورده کلی تر به قضیه نگاه کنم و با اون قسمت رنک آپ کاری ندارم و تمرکزم رو همون موضوع پیشرفت هست...و خطابم به همه هست حالا من bayani عزیز رو منشن کردم که از حرفشون استفاده کرده باشم...
    جناب fcb با حرفاتون موافقم ولی به نظرم ایرانی ها واقعن شرایط روانی همکاری تیمو رو ندارن ، من تا حالا نشده تو یه روم ایرانی نرفته باشم یا با یه ایرانی بازی نکردم باشم تهش همدیگرو فحش کش نکنن یا به من فحش ندن . با این وضع هر چه قدر هم خوب بشن پلیر ها هیچ تاثیری نمیزاه

6. 2 کاربر مقابل از dark druid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

reza (04-26-2020),Sharingan (04-23-2020)

7. Top | #11384
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط dark druid نمایش پست ها
    جناب fcb با حرفاتون موافقم ولی به نظرم ایرانی ها واقعن شرایط روانی همکاری تیمو رو ندارن ، من تا حالا نشده تو یه روم ایرانی نرفته باشم یا با یه ایرانی بازی نکردم باشم تهش همدیگرو فحش کش نکنن یا به من فحش ندن . با این وضع هر چه قدر هم خوب بشن پلیر ها هیچ تاثیری نمیزاه
    ممنونم
    ببینید وقتی بحث بازی تیمی و لیگ مطرح باشه کسی بدنبال حاشیه و فحاشی نیست. البته تمام کشورهای دنیا و مخصوصا افراد هم زبان این جور درگیری های لفظی بینشون پیش میاد و طبیعیه اما خب ما بخاطر شرایط خاصی که درش هستیم و بالطبع عصبانیت ناشی از اون کمی این مورد در ما بیشتر هست.
    اما صحبت از بازی تیمی هست نه فردی بازم تاکید میکنم.

8. 2 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Mohammad.S (04-28-2020),reza (04-26-2020)

9. Top | #11385

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    @bayani

من امروزه ضعفی رو در بازی کردن بازیکن های خوبمون از طریق تماشای بازیهاشون در استریم های متعدد می بینم که واقعا راه حل داره و اصلاحش به ما یعنی جامعه دوتا ایران هم تا حدی بر می گرده...اون ضعفی که من می بینم یک درک عمیق تر از بازی هست تا با سطح حرفه ای دوتا قابل رقابت باشه...
    یک بخش عظیمی از این ضعف هم بعلت عدم تسلط به زبان انگلیسی هست...امروزه در هر زمینه ای و حوزه ای برای پیشرفت به ناچار باید به سراغ این زبان رفت. خود بازیکن ها هم اینهارو میدونن اما فکر نمیکنم در جهت رفعش قدم خاصی برداشته باشن...ناگفته نماند که مافیای آموزش زبان هم در کشور در کمین جیب من و شمان...

ببینید از یک جایی به بعد دیگه پیشرفت به امکانات جانبی ربطی نداره...یک تفاوت اساسی که بین ظاهر مدال های immortal هم وجود داره همینه (دقت کنید از یک نگاه ساده یک تحلیل دقیق میکنم) و اون اینه که game sense یا درک بازی متناسب با رنک بالاتر میره...
    یعنی بین بازیکن 3k immortal با 2k, 1k top 100 top 10 تفاوت در فهم و درک از بازی و شرایط و مکانیک های اون هست.
    تفاوت تیم های رده 1 یا همون tier 1 با بقیه تیم ها هم همین هست. مثال اخیر و بارزش هم iLTW که برای VP به عنوان بازیکن جانشین بازی می کرد و تونستن یک تورنمنت آنلاین با حضور تیم های مطرح اروپا رو ببرن...
    وگرنه بازیکن همون بازیکنه و مهارتش هم همونه اما درک تیمش از بازی قوی تره و بهتره مثال دیگش هم 33 برای OG چون استفاده ای که این دو تیم از این دو بازیکن کردن تیم های سابق اونها نتونستن...مثال دنیای فوتبال بخوام بزنم میشه یک چیزی شبیه Liverpool :دی

بنابراین چیزی که ما داخل ایران شدیدا بهش نیاز داریم جدای از بحث پینگ و... آموزش های بروز و حرفه ای و تخصصی دوتا 2 به زبان فارسی در مرحله اوله تا تازه به افراد بفهمونه اساس بازی و یک هیرو چی هست. بعد از اون تورنمنت های کوچک و لیگ های کوچک هست تا افراد پیوسته با هم بازی کنند و از همدیگه یاد بگیرن...
    ما هم در دوتاباز از اول فعالیتمون و اساس وجودمون هم از ابتدا همین مسائل بوده...اما خب بی تجربگی کردیم و خام بودیم و درگیر مسائل حاشیه ای شدیم و عقب موندیم...درحالیکه مسئله ما نبودیم و باید همیشه به جای فکر کردن درباره خودمون درباره جامعه دوتا کشور فکر می کردیم...
    از طرفی اما gap یا فاصله جامعه دوتا ما با هم، هم زیاد هست. بهمین خاطره که همش یک تعداد خاصی رو در عرصه قهرمانی می بینیم و از طرفی هم چون کمبود تورنمنت وجود داره نمیشه به کسی که بازیش خیلی خوبه و میدونه که میتونه در این تورنمنت جایگاه خوبی کسب کنه و جایزه خوبی ببره خیلی خرده گرفت...
    باید این چیزا برطرف بشه و راه حل هم داره...راه حلش هم دسته بندی لیگ ها هست...کاری که همین الان Valve و دیگر تورنمنت ها شروع کردن به انجام دادن...تا همیشه فرصت ورود استعداد جدید به عرصه وجود داشته باشه و عرصه از رقابت تازه بمونه...

در بحث آموزش برای مثال یکی از اساسی ترین آموزش ها تعامل با minimap هست بحث حضور و غیاب یک هیرو، بعد از اون target priority هست بعدش farm priority بعد item progression و خیلی مسائل دیگه...دوتا بازی بسیار پیچیده ای هست...
    جالبه که همه ما یک بازی و یک محیط و یک شخصیت رو تجربه میکنیم اما تفاوت در درک افراد از بازی هست که اونهارو از هم متمایز میکنه...
    حالا اگر یک کسی اومد زحمت کشید آموزش گذاشت اگر رایگان گذاشت که دستش درد نکنه و اجرش چه به من بگم چه نگم و چه طرف بدونه و ندونه پیش خدا محفوظه چون باعث راهنمایی دیگران شده اما اگر یکی هم قیمت گذاشت بازم مانعی نیست. نمیشه اینهارو جور دیگه تعبیر کرد. درست هم نیست. چون واقعا زمانبره
    منتهی مسئله اینه که ما در شرایطی هستیم که اولویت با وجود این مطالب هست نه بحث ارزش و قیمت گذاریشون...بخاطر همین راه رو باید تو این مسیر کاملا هموار کرد...
    اما در بحث استعداد هم بگم مگه ما چیمون از SEA کمتره؟ TNC یا Fnatic رو ببینید...چند سال طول کشید تا به سطحی برسن که الان هستن؟ (حالا البته اگر دوران Mushi و امثالهم رو کنار بزاریم چون الان این Region SEA هست که قوی شده و نه فقط چند بازیکن مطرح) یا مثلا South America باشه.
    تیمهای خوبی اونجا هم هستن که در تورنمنت های بین المللی خوبی بازی میکنن و در دنیا شناخته شدن...
    2 تا از بهترین بازیکنهای حال حاضر حرفه ای دنیا رو که دیگه همه می دونیم ایرانی هستن...کوروکی که داره سال به سال نوروز رو تبریک میگه بنده خدا اما چیزی که بهش نیاز داریم انسجام و یک عزم هست اگر میخوایم شناخته بشیم و بهمون فرصت عرض اندام داده بشه...انجمن هم هست و همه چیز برای همه کس آزاده و من حتی در برهه ای از برخی دوستان که رفتند تلویحا دعوت کردم که برگردند به این امید که اگر براشون مقدور هست فعالیتشون رو از سر بگیرن اما خب نشد...حالا یا میلی نبود یا فرصتی من نمیدونم اما خب خواستم بگم ما نیاز داریم به مطالب آموزشی مخصوصا به روز و حرفه ای و دیگر صحبت از اشخاص نیست و بلکه جامعه دوتا هست...البته اگر سعی در شناخته شدن و صحبت از حضور جهانی هست...در غیر اینصورت که تکلیف مشخصه...

بابت وقتی که هم گذاشتید تا صحبت های بنده را خوندید سپاسگزارم. ولله نیت من از ابراز این مسائل جز خیر نبود. تشکر
    اره واقعا
    همه چی امکانات نیست
    مثلا همین تیم adroit یه عکس دیدم ک داشتن توی یه گیم نت بازی میکردن
    یعنی از یه گیم نت رسیدن به جایگاه الانشون
    تا یکی از بازیکن های تی ان سی (اسمشو یادم نیست) داخل مستند شون گذاشته بود ک حتی پول گیمنت هم نداشته و رفیقاش براش حساب میکردن

10. 4 کاربر مقابل از alia76972 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

bayani (04-22-2020),FCB (04-22-2020),reza (04-26-2020),Sharingan (04-23-2020)

11. Top | #11386

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3438
    واقعا حالم از این درفت kuro دیگه داره بهم میخوره
    مشکل تیم بشدت بد بازی کردن mind controll و هیرو پول کم و خسته کننده w33ha هست
    بابا بکش بیرون از ta va od mid دیگه
    یه متا جدید یه درفت جدید یه تنوعی اخه این که نشد
    دیگه دوست ندارم miracle توی این تیم بازی کنه چون امیدی به این تیم ندارم زیاد و اینجوری حیف میشه
    چرا این تیم نمیتونه ثبات و انسجام secret توی این چند ساله رو داشته باشه ؟ ( منظورم کلا روستر تیم از زمان لیکوید هست )
    matu که بنظر پلیر اندرریتی هست از وقتی از این تیم رفته بازیش خیلی بهتر شده
    توی این 1 ساله جلو تیم هایی که فکرشم نمیکنی بازیهاشو باخته و این قضیه خیلی رو اعصابمه
    من نمیتونم درباره یه پلیر tier 1 نظر بدم ولی خب یه چیزایی هم حالیم میشه دیگه بعد 8 سال دوتا دیدن و پلی دادن

12. 4 کاربر مقابل از bayani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

♀♠♥ßKß♥♠♀ (04-27-2020),erebor (04-26-2020),Mohammad.S (04-28-2020),reza (04-26-2020)

13. Top | #11387

عنوان کاربر
    مدیر انجمن دوتا 2
    شماره عضویت
    369
    یوزرنیم استیم
    HexyRose
    @bayani
    با این قسمت حرفت کاملا موافقم. ازین نظر که پلیر دیدم 6 ساله دوتا2 میزنه بازیش سطح پایینه وین ریتش به شدت پایین دلیلش اینه که دوس نداره یه سری چیزارو یاد بگیره باهاش کنار بیاد همش دوست داره سبکی که خودش دوست داره بازی کنه کیل بگیره! مثلا یارو فانتزیش اینه با اس اف دگر کنه وسط 6 بندازه و حتی تو تیم حریف استانر هم باشه به چشش نمیاد چون بالاخره فانتزیشه یا ساده بگم خودشو با گیم انطباق نمیده شاید صد تا گیم با یه هیرو یه آیتم مشخص بزنه و اگه باخت هم گردن بقیه بندازه و در مورد پیشرفت هم دوستمون اشاره کرد تو روم های ایرانی (دبی) همیشه دعوا میشه چون همه دوس دارن بازی بد رو تقصیر بقیه بندازن ولی مثلا شما همین سرور رو مقایسه کن با سرور روسیه قدیم که نوب کده بود ولی الان واقعا پلیراش پیشرفت کردن نسبت به پلیرای خودمون دلیلشم اینه که باهم بهتر کنار میان
    خود من خیلی بازیا شده میبینم یارم فید داده باهاش بحث میکنم و گیمو دایورت میکنم میرم سراغ فارم یا afk. ولی چه گیمایی که تو اوج نا امیدی کام بک زدیم و لذتش از ده تا گیم بیشتر بوده.
    یا تو انجمن قبلی میلاد (پلی دوتا) کلی درگیر حاشیه بودیم الان که به اون موقع ها فکر میکنم حسرت میخورم چرا جاش رو پیشرفت خودمون کار نکردیم

تو بحث پیشرفت هم من تا جایی که میتونستم به رفیقای دور و ورم یا انلاین یا بچه های گیمنت راهنمایی کردم و هیچوقت از گفتنش پشیمون نشدم بالاخره یکی چند نفر دیگه یاد بگیرن نتیجه ای جز پیشرفت سرورای ایرانی نداره

و درمورد آموزش هم بحث هیرو نیست، به نظر بیشتر رو درک بازیمون باید کار کنیم که خیلیم جای کار داره
    کاشکی به جای دمو نگاه کردن یک ریپلی از مسابقات رو کامل تحلیل میکردیم با ویدیو و رو جوین دادنای سریع و رفلکس آیتم و همون مواردی که بالا کامل ترشو گفتی مانور میدادیم. باور کنین سطح بازیمون خیلی میرفت بالا چون تو هر یک بازی تورنمنت کلی نکته جای ذکر داره

مرسی از وقتی که گزاشتی و این توضیحات مختصر واسمون تایپ کردی و درکل به نظرم تا وقتی اول هر بازی به پیشرفت کلی سطح بازیمون و یاد گرفتن تریک های جدید فکر نکنیم و صرفا واسه سرگرمی بازی کنیم هر بازی همونی هستیم که بودیم و یادمون باشه همیشه جای پیشرفت هست

14. 2 کاربر مقابل از reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

erebor (04-26-2020),FCB (04-27-2020)

15. Top | #11388

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    3552
    یوزرنیم استیم
    2greenkey
    من اخرش نفهمیدم ترکیب og چیه !

Evil Geniuses

16. کاربر مقابل از Mohammad.S عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Sharingan (05-01-2020)

17. Top | #11389

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4129
    نقل قول نوشته اصلی توسط Suma1L نمایش پست ها
    من اخرش نفهمیدم ترکیب og چیه !
    ترکیب اصلی در حال حاضر :

SumaiL
    Topson
    MidOne
    Saksa
    N0tail Captain

W1sh و Ceb هم استند این هستن
    ANA هم در حال حاضر غیر فعاله

33 و Madara هم ظاهرن بودن که دیگه نیستن
    ویرایش توسط dark druid : 04-28-2020 در ساعت 10:23 AM

18. 4 کاربر مقابل از dark druid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

erebor (04-28-2020),Mohammad.S (04-28-2020),reza (04-28-2020),Sharingan (05-01-2020)

19. Top | #11390

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    3552
    یوزرنیم استیم
    2greenkey
    نه اینشو نمیفهمم که چرا هی ترکیب عوض میکنن 33 ... midone ... madara , ... مثلا midone رو من تو خیلی از گیما ندیدم , یکی نیست بهش بگگه نمیخواستی بازی کنی برا چی اومدی .
    تو twitch نگاه میکنم بازی هارو برا همین نمیتونم بیشتر مواقع ترکیبو بفهمم ...

Evil Geniuses

20. کاربر مقابل از Mohammad.S عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Sharingan (05-01-2020)