[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 371

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 371 از 1160 نخستنخست ... 271321361369370371372373381421471871 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,701 به 3,710 از 11600
  1. Top | #3701

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dav1d نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    واقعا پول دانشگاه هاي غير دولتي و پيام نور و ... خيلي زياده
    شما كه هنوز مهلت كنكور دادن دارين چرا دوباره تلاش نكردين؟! اگه دانشگاه دولتي قبول شين ديگه هزينه زيادي كه نميخواد
    همون هزینه کمش هم ندارم.
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

2. کاربر مقابل از ATER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

pishva (02-13-2016)

3. Top | #3702

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3337
    یوزرنیم استیم
    Shadow9675
    نقل قول نوشته اصلی توسط ATER نمایش پست ها
    همون هزینه کمش هم ندارم.
    فكر كنم بتونين كاراي نيم وقت بكنين موقع درس
    تو اين شرايط بهترين حالت اينه يه كاري پيدا كنين به موقع درستون رو هم ادامه بديد بدون مدرك خوب واقعا زندگي براتون سخت تر میشه حتما به فکر ادامه تحصیل باش تا جون هستین
    من خودم ادم با تجربه ای نیستم که بتونم چیزی خاصی به شما بگم ولی هر کاری میکنی اصلا درس رو فراموش نکن اگه درس رو هم ادامه ندی بعدا مردم هم تو رو کوچیکتر میبینن و کمتر اهمیت میدن هم مسلما فرصت برای کار هم برات کمتر پیش میاد
    اینا فقط چیزی بود که من به ذهنم میرسه ولی شما میتونی از چند نفر ادم با تجربه سوال کنی کمک بگیری مسلما یه راهی میزارن جلو پات

4. 3 کاربر مقابل از Dav1d عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ATER (02-13-2016),dark druid (02-13-2016),pishva (02-13-2016)

5. Top | #3703

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    از تخصصت پول در بیار !

اصلا الان درس نخون !

زمانی که پول در اوردی همراه با تجربه تحصیل کن !

6. 3 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ATER (02-13-2016),Dav1d (02-13-2016),pishva (02-13-2016)

7. Top | #3704

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dav1d نمایش پست ها
    فكر كنم بتونين كاراي نيم وقت بكنين موقع درس
    تو اين شرايط بهترين حالت اينه يه كاري پيدا كنين به موقع درستون رو هم ادامه بديد بدون مدرك خوب واقعا زندگي براتون سخت تر میشه حتما به فکر ادامه تحصیل باش تا جون هستین
    من خودم ادم با تجربه ای نیستم که بتونم چیزی خاصی به شما بگم ولی هر کاری میکنی اصلا درس رو فراموش نکن اگه درس رو هم ادامه ندی بعدا مردم هم تو رو کوچیکتر میبینن و کمتر اهمیت میدن هم مسلما فرصت برای کار هم برات کمتر پیش میاد
    اینا فقط چیزی بود که من به ذهنم میرسه ولی شما میتونی از چند نفر ادم با تجربه سوال کنی کمک بگیری مسلما یه راهی میزارن جلو پات
    یه کلیپ خیلی زیبایی ساخته مهران مدیری . اخرش به این میرسه پول که در بیاری و پولدار شی هم بهت میگن دکتر هم مهندس هم هنرمند هم ورزشکار هم .....

8. 3 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ATER (02-13-2016),A_W_Z_2 (02-13-2016),pishva (02-13-2016)

9. Top | #3705

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2342
    باو لیسانسه هاش بیکارن تازه اوناییم که کار دارن به زور ماهی بهشون یه تومن میدن دیپلم که دیگه جای خود دارد
    اگه واقعا آخرین مدرکی که مد نظرتون هست دیپلمه اصلا نرین سراقش بودن نبودنش فرقی نداره (تو کشور ما) برین یه کار فنی حرفه ای یاد بگیرین
    البته پدر مادر ها اکثرا این قبول نمیکنن ولی خب!
    حقوق وزارت کار (یعنی کف حقوق) برای ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر 750تومانه (از اون بیشتر باید دو برابر تایم معمولی حقوق بیشتر بدن)بعد شما که میری یک شرکتی یا جایی کار کنی میگه ساعت 7 صبح پشو بیا ساعت 9 شب برگرد 800تومان اگه بخوان قانون رو رعایت کنن باید یک و شیشصد بدن
    همه فقط می خوان هم دیگه رو بچاپن (نمیدونم چجوری مردم ما به اینجا کشیده شدن)
    از نظر یونیسف که حقوق زیر 2میل و 500 که زیر خط فقره من فکر کنم 90% جامعه زیر خط فقرن
    گر سنگ از آسمان ببارد من پارس هستم و زانو نخواهم زد

10. 2 کاربر مقابل از Persian Leopard عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ATER (02-13-2016),pishva (02-13-2016)

11. Top | #3706

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    آخ ater تو هم که شرایط بسیار سختی رو داری ولی بهت توصیه میکنم اگه دیپلم تجربی رو داری شک نکن و بشین درس بخون تا سراسری قبول بشی و آینده نونت تو روغنه و اگه ریاضی داری که قبول شدن توی دانشگاه خیلی خیلی ساده تر هست از تجربی ولی اگه دیپلم فنی و حرفه ای رو داری جدا قید درسو بزن!!! یه مشت گوساله(هیچ واژه ی بهتری وجود نداره) رشته ی فنی رو توی ایرانی داغون کردن باورتون میشه توی آلمانی کسانی که نخبه هستن میرن فنی؟ ( پسر خاله خودم اونجاست) اونوقت اینجا ....

ولی درس توی رشته های پزشکی - مهندسی - داروسازی -دندون پزشکی -تغذیه - وکالت و ..... امکان نداره مدرکش رو داشته باشی و بلدشون هم باشی و بیکار بمونی ( مدرک = اون مدرکی نیست که مفت میگرین!)

ایشاالله موفق باشی.
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

12. 2 کاربر مقابل از Apdentist عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ATER (02-13-2016),Dav1d (02-13-2016)

13. Top | #3707

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3337
    یوزرنیم استیم
    Shadow9675
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    یه کلیپ خیلی زیبایی ساخته مهران مدیری . اخرش به این میرسه پول که در بیاری و پولدار شی هم بهت میگن دکتر هم مهندس هم هنرمند هم ورزشکار هم .....
    ندیدم این کلیپ رو به خاطر همین نمیدونم چجوری به این میرسه مخالفتی هم باهاش ندارم ولی فکر نکنم خود شما هم مخالفتی با تحصیل داشته باشین تنها جنبه تحصیل هم پول و اسم در کردن به عنوان دکتر و مهندس و ... نیست طرف میتونه با تحصیل بعدا به خودش و بقیه خدمت کنه و ادم مفید تری باشه
    در هر حال الان دیگه فقط تجربه نمیتونه همه رو به چیزایی که میخوان برسونه طرف باید اطلاعات علمی درستی داشته باشه البته اقا Ater مثل اینکه تو زمینه کامپیوتر و چیزای مربوط به اون اطلاعات کافی دارن که بتونن یه جا مشغول به کار بشن اینم کامل به خودشون بستگی داره من فقط نظرم رو گفتم

14. Top | #3708

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    3463
    پس از برد هاي متعدد تيم [A] بالاخره شكست خورد
    اونم از Vega
    به نظر من اين باخت باعث شد كه نشه در مورد Shanghai نظر قاطع داد
    واقعن پيش بيني مسابقات خيلي سخت شده
    من كه هيجان زيادي براي اين Major دارم شمارو نميدونم
    asuy untitled 1

Team Secret

15. Top | #3709

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط dav1d نمایش پست ها
    ندیدم این کلیپ رو به خاطر همین نمیدونم چجوری به این میرسه مخالفتی هم باهاش ندارم ولی فکر نکنم خود شما هم مخالفتی با تحصیل داشته باشین تنها جنبه تحصیل هم پول و اسم در کردن به عنوان دکتر و مهندس و ... نیست طرف میتونه با تحصیل بعدا به خودش و بقیه خدمت کنه و ادم مفید تری باشه
    در هر حال الان دیگه فقط تجربه نمیتونه همه رو به چیزایی که میخوان برسونه طرف باید اطلاعات علمی درستی داشته باشه البته اقا ater مثل اینکه تو زمینه کامپیوتر و چیزای مربوط به اون اطلاعات کافی دارن که بتونن یه جا مشغول به کار بشن اینم کامل به خودشون بستگی داره من فقط نظرم رو گفتم
    من با تحصیل مخالف نیستم اما نه چرندایتی که در اموزش پرورش ما نشون میدن تجربه + علم میشه عالی ، پول خوشبختی نمیاره اما بدونش هم بدبختی . شما پول داشته باشی در هر سنی بهترین نحو تحصیل خواهی کرد به طور مثال من باید کار کنم تا بتونم تحصیل کنم این خودش دغدغه های زیادی داره به همین دلیل نمی تونم عالی به تحصیلم بپردازم در کل پول + تجربه + علم مکمل هم هستش و بیخود ترین سوالی که توی عمرم شنیدم این بود ( علم بهترست یا ثروت ؟ ) . اینم اضاف کنم علم مطلقا با تحصیل صورت نمیگیره به طور مثال جان ater اگر علمی در سخت افزار داره این علم رو با تحصیل در دانشگاه کسب نکرده این علم رو از بازار ، تجربه و.... کسب کرده

16. کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Dav1d (02-13-2016)

17. Top | #3710

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3337
    یوزرنیم استیم
    Shadow9675
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    من با تحصیل مخالف نیستم اما نه چرندایتی که در اموزش پرورش ما نشون میدن تجربه + علم میشه عالی ، پول خوشبختی نمیاره اما بدونش هم بدبختی . شما پول داشته باشی در هر سنی بهترین نحو تحصیل خواهی کرد به طور مثال من باید کار کنم تا بتونم تحصیل کنم این خودش دغدغه های زیادی داره به همین دلیل نمی تونم عالی به تحصیلم بپردازم در کل پول + تجربه + علم مکمل هم هستش و بیخود ترین سوالی که توی عمرم شنیدم این بود ( علم بهترست یا ثروت ؟ ) . اینم اضاف کنم علم مطلقا با تحصیل صورت نمیگیره به طور مثال جان ater اگر علمی در سخت افزار داره این علم رو با تحصیل در دانشگاه کسب نکرده این علم رو از بازار ، تجربه و.... کسب کرده
    من بحثم اینه که علمی که با تحصیل به دست میاد معمولا نتیجه بهتری داره نمیدونم برنامه فوتبال 120 رو دیدید یا نه ولی یه قسمتش در مورد تحصیل اکادمیک مربی های فوتبال بود که نشون میداد با وجود اینکه فوتبال یه ورزشی هست که بر پایه تجربه است ولی این تحصیل که اکثرا نتایج خیلی بهتری رو داره تو مربی گری و نتیجه بخش تره با این وجود من اصلا منکر حرف شما نمیشم با کلیتشم موافقم ولی تو اکثر موارد من یه فرده تحصیل کرده رو از یه فرد تجربی بیشتر قبول دارم