[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 855

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 855 از 1160 نخستنخست ... 355755805845853854855856857865905955 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 8,541 به 8,550 از 11600
  1. Top | #8541

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    4415
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.IR نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    Right Click On dota 2 in Steam => delet Local Content
    گفتم درد و دل بود،احترام هم خوبه اگه بزاری نه اینکه مسخره کنی.اگه چیز خاصی برای جواب نداری Reply نده.بدیه سایت همینه نوشته بیا تو چه حسی داری میای حستو مینویسی همیشه یه نفر میاد با جوابش مسخرت میکنه .باشه ما از تو بدتریم اصلا بازیمون 0 شما خوبی.
    ویرایش توسط Fery : 11-01-2016 در ساعت 12:48 AM

2. 2 کاربر مقابل از Fery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (10-31-2016),dark druid (10-31-2016)

3. Top | #8542

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نه حذف نه منع نه محدود . تعادل بهترین کشف بشریته . در هر چیزی تعادل و کنترل به همه چیز که دلت بخواد خواهی رسید دوتاتم بازی کن زیادروی نکن

4. 3 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alia76972 (11-01-2016),Fery (10-31-2016),samdeloges (11-01-2016)

5. Top | #8543

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    4415
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    نه حذف نه منع نه محدود . تعادل بهترین کشف بشریته . در هر چیزی تعادل و کنترل به همه چیز که دلت بخواد خواهی رسید دوتاتم بازی کن زیادروی نکن
    گفتم تو دلم بود نمیدونستم کجا خالی کنم اینارو از رو حرص گفتم و بعدشم گفتم درد و دله ،شما هم کاملا درست میگی مشکل ما اینه برنامه ریز نیستیم.من از بازی بدم نمیاد از محیطی که بعضی پلیرا درست کردن متنفرم.

6. Top | #8544

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4739
    نقل قول نوشته اصلی توسط frigidsoul نمایش پست ها
    گفتم درد و دل بود،احترام هم خوبه اگه بزاری(البته اگه بدونی احترام معنیش چیه) نه اینکه مسخره کنی.اگه چیز خاصی برای جواب نداری Reply نده.بدیه سایت همینه نوشته بیا تو چه حسی داری میای حستو مینویسی همیشه یه نفر میاد با جوابش مسخرت میکنه .باشه ما از تو بدتریم اصلا بازیمون 0 شما خوبی.
    بنده قصد مسخره کردن شمارو نداشتم .
    اعصابم بهم ریخته از دست این بازی،انصاف نیست توی بازی HS یه نفر افتاده بود نمیدونست Doom چیه!!!!یا بازی بلد نیستن یا اخلاق ندارن.کمک کنین چطور با اینا کنار بیام ،چطور با تیمی که همشون فکر میکنن تو دوتا خدا هستن و بقیه آشغال کنار بیام ؟چطور با کسی که اذیت میکنه کنار بیام؟مگه هدف بازی Fun نیست؟کو Fun ؟5 تا LP برای اینجور آدما کافیه؟چرا بازی رو باید با استرس Win یا lossکنم؟ قبلا اینطور نبود چرا هی میره جلو بدتر میشه؟میرم توبازی چرا آنبالانس هست؟چرا تو بازی یا تیم طرف نوبه یا تیم خودت و بازی برابر نداریم؟چرا تک نفر باید با 4 نفر پارتی بیفته؟چرا تو چتی که زبانش انگلیسی هست همه به زبون خودشون چت میدن؟چرا والو فقط به فکر شکم Gabe newell تا کیفیت بازی؟چرا یه مشت عقده ای که آخر بازی مینویسن EZ تنبیه ندارن ؟یعنی از اون 60 میلیارد تومن نمیشد 1 میلیونشو برای بالا بردن کیفیت بازی استفاده کنی؟چرا هرپچ یه هیرو رو سوپر میکنین یه هیرو رو ذلیل؟چرا عوض بالانس کردن هیرو ها همه با هم میاید قدرتمندارو ضعیف و ضعیفارو قدرتمند بعد همونایی رو که ضعیف کرده بودید دوباره میاین قدرتمند میکنین؟
    بهتره قبل از این که به خودتون صدمه بزنید یا دوتا روپاک کنید یا برید سراغ یه بازیه دیگه.... ( جدی گفتم )
    http://forum.dotabaz.com/image.php?type=sigpic&userid=4739&dateline=1492099  693

7. Top | #8545

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    درک میکنم آدمی زاد خیلی وقتا اگر جایی یا کسی داشته باشه که حرفش رو بشنون کاملا سبک میشه . این در زن ها خیلی شدت زیادتری نسبت به مردها داره به همین دلیله میگن قدرت درک را تقویت کن تا زن زندگی خودت رو کنترل کنی

8. کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Fery (11-01-2016)

9. Top | #8546

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    مشکل اینجاست که کسانی که از بازی کردن دوتا مینالن 90% میخوان ببرن 10% فان در حالیکه من 30% میخوام ببرم 70% یرای فانش بازی میکنم من رنک زیاد بازی نمیکنم بیشتر با دوستام بازی میکنم اگه دقت کرده باشید بیشتر گلایه هام هم از دوستام بوده نه بازی! یعنی دوستانم هم میخوان فقط ببرن! باو کالم دان its just a game
    بازی باید موجب فان بشه نه موجب ناراحتی و این چیزیه که همه تا آخر عمر نیاز دارن یعنی فان نه ناراحتی
    حالا باختی که باختی که چی؟ چی شد حالا مثلا؟؟؟ آره یاراتم نوب بودن اصن تو میراکلی اونا مث منن برا همین باختی!! حالا چی شد؟؟مردی؟؟ الان باختی یه بازی دیگه میبری نه اصن الان 100 تا گیم پشت هم باختی چی شد؟؟؟ اصن طوری نیست 100 تا گیم پشت هم میبری!!! منطق بازی اینه بازی کنی برای فان ...
    ویرایش توسط samdeloges : 11-01-2016 در ساعت 08:45 AM
    Nothing is impossible, the word itself says I'm possible

Audrey Hepburn

10. کاربر مقابل از samdeloges عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Hossein.IR (11-01-2016)

11. Top | #8547

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2325
    یوزرنیم استیم
    single6661
    نقل قول نوشته اصلی توسط samdeloges نمایش پست ها
    مشکل اینجاست که کسانی که از بازی کردن دوتا مینالن 90% میخوان ببرن 10% فان در حالیکه من 30% میخوام ببرم 70% یرای فانش بازی میکنم من رنک زیاد بازی نمیکنم بیشتر با دوستام بازی میکنم اگه دقت کرده باشید بیشتر گلایه هام هم از دوستام بوده نه بازی! یعنی دوستانم هم میخوان فقط ببرن! باو کالم دان its just a game
    بازی باید موجب فان بشه نه موجب ناراحتی و این چیزیه که همه تا آخر عمر نیاز دارن یعنی فان نه ناراحتی
    حالا باختی که باختی که چی؟ چی شد حالا مثلا؟؟؟ آره یاراتم نوب بودن اصن تو میراکلی اونا مث منن برا همین باختی!! حالا چی شد؟؟مردی؟؟ الان باختی یه بازی دیگه میبری نه اصن الان 100 تا گیم پشت هم باختی چی شد؟؟؟ اصن طوری نیست 100 تا گیم پشت هم میبری!!! منطق بازی اینه بازی کنی برای فان ...
    اگر منطق همه مثل منطق شما بود كسي از گيمينگ پول در نمياورد و تبديل به يك بازار كار نميشد.شايد هدف كسي رسيدن به رنك هاي بالا باشه كه بتونه توي تيمي بازي كنه.

Sent from Vallhalla
    One Shot One Kill No Luck All Skill

12. کاربر مقابل از UnHoLy666 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Fery (11-01-2016)

13. Top | #8548

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    چند روزه رغبت ندارم دست دوتا بزنم ،خسته شدم بخدا ،توی بازی میرم آدم مزخرف،بچه،ترول... هست،همشون اذیت میکنن توی کاستم گیم هم اینطور شده فقط فحش ،دعوا ،اذیت ،نافهمی هم زیاد میکنن مثلا من رفتم برای Trax مید وارد گذاشتم کنار تاور دشمن جوری که تمام منطقه روشنه بعد این نافهم 8 بار مید به پادج فید داد حالا زور اینجاست خنده میکنه میگه هیروی پادج خیلی OP هست.آخر بازی هم میگه Report my trash team بخدا شک دارم پشت کامپیوتر اینا آدم میشینه. نه فحش دادم نه چت کردم .150 تا کامند هم دارم ،مگه نباید بازی با آدم درست بیفتم ؟ بازی هام پایین بالا داره High Skill میرم باز میام Normal میرم VHS باز میام نرمال،اعصابم بهم ریخته از دست این بازی،انصاف نیست توی بازی HS یه نفر افتاده بود نمیدونست Doom چیه!!!!یا بازی بلد نیستن یا اخلاق ندارن.کمک کنین چطور با اینا کنار بیام ،چطور با تیمی که همشون فکر میکنن تو دوتا خدا هستن و بقیه آشغال کنار بیام ؟چطور با کسی که اذیت میکنه کنار بیام؟مگه هدف بازی Fun نیست؟کو Fun ؟5 تا LP برای اینجور آدما کافیه؟چرا بازی رو باید با استرس Win یا lossکنم؟ قبلا اینطور نبود چرا هی میره جلو بدتر میشه؟میرم توبازی چرا آنبالانس هست؟چرا تو بازی یا تیم طرف نوبه یا تیم خودت و بازی برابر نداریم؟چرا تک نفر باید با 4 نفر پارتی بیفته؟چرا تو چتی که زبانش انگلیسی هست همه به زبون خودشون چت میدن؟چرا والو فقط به فکر شکم Gabe newell تا کیفیت بازی؟چرا یه مشت عقده ای که آخر بازی مینویسن EZ تنبیه ندارن ؟یعنی از اون 60 میلیارد تومن نمیشد 1 میلیونشو برای بالا بردن کیفیت بازی استفاده کنی؟چرا هرپچ یه هیرو رو سوپر میکنین یه هیرو رو ذلیل؟چرا عوض بالانس کردن هیرو ها همه با هم میاید قدرتمندارو ضعیف و ضعیفارو قدرتمند بعد همونایی رو که ضعیف کرده بودید دوباره میاین قدرتمند میکنین؟
    درد دل بود.دلم پره.درسته بازی هست ولی یکی با وضعیتی مثل من فقط میتونه درد شو توی بازی از یاد ببره که بازی هم اینطوره ،خدا کنه درک کنین.تا وقت دارید فکر آیندتون باشید وقتتونو زیاد با بازی کردن نسوزونید که بازی برای شما غیر خونه خرابی هیچ چیز دیگه نداره ..
    اگه به فکر کیفیت نیستی بشین همین دوتا یک بازی کن نوبا از دوتا1 رفتن دوتا2 الان کم تر نوب وجود داره g play توی روم aهمه بازیکن های خوبی ان البته منم دوتا دو در حال حاظر بازی میکنم ولی دوتا دو رو فقط برای کیفیت نه برای جذاب بودن (که البته با این همه اپدیت و سیستم انداختن یارات حال نمیده بازی کنم) من کلا با دوتا یک بیشتر حال میکنم (خریدن ایتم اسون تره و سرعت عمل تو دوتا یک بیشتر تغییر هیرو ها کمتره دستت توی دوتا یک باز تره 3و4سال دوتا یک بازی کردم بیشتر بهش عادت دارم )
    بنظرم والو تو ساخت دوتا دو اصلا خوب عمل نکرده همون بلیزارد میساختش بهتر بود

14. Top | #8549

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    4415
    نقل قول نوشته اصلی توسط samdeloges نمایش پست ها
    مشکل اینجاست که کسانی که از بازی کردن ...
    کل نوشته رو نخوندی،اول بخون بعد جواب بده ،کجای متن نوشتم از باختن نالیدم؟بازی میکنم که سطحم هم بهتر بشه نه اینکه یکی مثل این بیفته تو تیم.
    g480 cccccccccc

اینم موقعی که تیم ما میخواد Win بیاره:
    cdl xxxxxx

SS = Leaver

سطح بازی :HS
    k ,Im calm
    ویرایش توسط Fery : 11-01-2016 در ساعت 02:11 PM

15. Top | #8550

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    همینه دیگه ،کل نوشته رو نخوندی ،کجای متن نوشتم از بردن باختن نالیدم؟گفتم چرا آدم درست نمیوفته

g480 cccccccccc

سطح بازی :HS
    k ,Im calm
    لول اون موقع که نوشتم کفتم ممکنه شما به خودت بگیری ولی اینترنت نبود که بگم کلی نوشتم
    در مورد اون منطق هم باید بگم کسی که از بازی پول در میاره اون کارش اینه دغدغه ی دیگه ای ممکنه نداشته باشه ولی ماهایی که داریم توی این سایت دوتا پلی میدیم 90% برای فراموش کردن مشکلاتمونه بعد یه سریمون از جمله خودم بعضی اوقات فک میکنیم اگه نبریم خیلی بد میشه
    نه بابا اسون بگیرید
    منظورم از 30% برد اهمیت داشتن این نیست که تلاش نمیکنم برای پیروزی برعکس هرکسی با من بازی کرده باشه میدونه try hard بازی میکنم منظورم اینه که بردو باختو اصل قرا نمیدم شما هم اینجوری بازی کنید اگه میخواید بازی باعث شاد شدنتون و فرار از افسردگی باشه وگرنه هر جور راحتید!
    Nothing is impossible, the word itself says I'm possible

Audrey Hepburn