معرفی بازیکن های بدون تیم - دوتا 2 - صفحه 20

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 20 از 30 نخستنخست ... 101819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 191 به 200 از 294
  1. Top | #191

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3358
    یوزرنیم استیم
    184125860
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    اتفاقا این رو باهاتون موافق نیستم اقای b.13 :d چون اگر از زاویه خوب به این بحث ها نگاه کنین میتونید حرف های خوب استخراج کنید و دیدگاه گیمرهای سایت رو بفهمی
    sry age injori in type mikonam chon vaghean khili sakhtam bud age injori nemishe begin ke dige type nakonam didgaha 99% shabihe be ham hastesh va baraye bishtarin tedade irania rank aval moheme yani migam hata be un daraje nemirese ke bekhan fekr konan 1 bar bazi konim bahashun age deghat koni inja aslan harf az in jahat ke ok ranket bade bia bazi goft age ranket balast azash chand ta soal miporsim yani kolan ranke zir negah nemikonan ya play bedan bahashun unvaght che entezarie ke adam bekhad bahs bokone man say kardam befahmunam manzoramo ke didgahi ke alan bishtare playerae irani be bazikon daran baraye jazb eshtebahe ye ede ham hastan ke hade aghal be test mirese vali moteasefane bishtarin didgah untori hast ke inja goftam point rank shoma ke dustan hazeran taraf bere 100 ta idi besaze ke yekish rankesh biad bala vali hala inke chi hast ro taze badan befahman
    Buy A Ward Save A life

2. Top | #192

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL
    نقل قول نوشته اصلی توسط B.13 نمایش پست ها
    (تیم ورک )در اینجا چون برام سخته قارسی تایپ کردن و اییران نیستم کیبوردم قارسی ننوشته روش حق رو میدم به شما دوست عزیز چون فکرامو مثل 2 خط موازی هستش به هم نمیرسه موفق باشی فقط اون داخل پرانتز رو روش فکر کن خیلی معنا داره
    اولا فک کنم شما دارید با خرزو خان بحث میکنید چون حرف شما اصلا به چیزی که گفتم مرتبط نبود
    دوما کسی کلمه ی (تیم ورک) رو به کار میبره که بازیش خوب باشه وکسی که بازیش خوبه=رنک خوب
    سوما اینم بدون که به قول دوستمون shavn : (( به نظر من 90% افراد بازیشون از رنکشون ملومه حالا همه تلاش میکنن بگن ما جز اون 10% هستیم... ))
    1891 01450728361

3. 2 کاربر مقابل از [DR.[mmL عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Dav1d (12-14-2014),shavn (12-14-2014)

4. Top | #193

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3358
    یوزرنیم استیم
    184125860
    نقل قول نوشته اصلی توسط [DR.[mmL نمایش پست ها
    اولا فک کنم شما دارید با خرزو خان بحث میکنید چون حرف شما اصلا به چیزی که گفتم مرتبط نبود
    دوما کسی کلمه ی (تیم ورک) رو به کار میبره که بازیش خوب باشه وکسی که بازیش خوبه=رنک خوب
    سوما اینم بدون که به قول دوستمون shavn : (( به نظر من 90% افراد بازیشون از رنکشون ملومه حالا همه تلاش میکنن بگن ما جز اون 10% هستیم... ))
    Bale 100 % hagh ba shomast ama deghat nemikonin ke dar akhare har harfetun migin rank ama be ghole un dustetun 90% goftan ama un 10 % ro shoma chejori tashkhis midin ke badan ya khub vaghti hata hazer be bazi bahashun nemishin vaghti rankeshun paeene chizi ke man az ava daram say mikonam behetun befahmunam baba dad bi dad 1 bazi mikoni kasi ke mikhad team bebande ba un player mifahmi khube ya na age dar un had nistin ke befahmin bahsesh jodast ke didetun behtare hamun rank bashe ama age na mitunin tashkhis bedin ke man daram migam 1 bazi anjam bedin aslan fekr kon rank nist in tanha bahse mane inja ke shoma hey miay ye nazar jadid midi ama akharesh baz migi rank
    Buy A Ward Save A life

5. Top | #194

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL
    Bale 100 % hagh ba shomast ama deghat nemikonin ke dar akhare har harfetun migin rank ama be ghole un dustetun 90% goftan ama un 10 % ro shoma chejori tashkhis midin ke badan ya khub vaghti hata hazer be bazi bahashun nemishin vaghti rankeshun paeene chizi ke man az ava daram say mikonam behetun befahmunam baba dad bi dad 1 bazi mikoni kasi ke mikhad team bebande ba un player mifahmi khube ya na age dar un had nistin ke befahmin bahsesh jodast ke didetun behtare hamun rank bashe ama age na mitunin tashkhis bedin ke man daram migam 1 bazi anjam bedin aslan fekr kon rank nist in tanha bahse mane inja ke shoma hey miay ye nazar jadid midi ama akharesh baz migi rank
    تا همون اولای خط دوم بیشتر نخوندم .........
    بازم میگم کسی که رنکش پایینه میتونه آی دی های مختلفی بزنه و اگه از دفعه ی قبل پایین تر باشه 100% نوبه و اگه بالاتر بیاد که در نتیجه دیگه رنکش پایین نیست چون خودش با تلاش تونسته بیارتش بالا و کسی هم که رنکش هیچ تغییری نکنه 100% نوبه و میشه با تست گرفتن ازش هم معلوم کرد ............. ( دوبار به 100% نوبه اشاره کردم چون دوبرابر مهمتره )
    1891 01450728361

6. کاربر مقابل از [DR.[mmL عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Dav1d (12-14-2014)

7. Top | #195

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3358
    یوزرنیم استیم
    184125860
    نقل قول نوشته اصلی توسط [DR.[mmL نمایش پست ها
    تا همون اولای خط دوم بیشتر نخوندم .........
    بازم میگم کسی که رنکش پایینه میتونه آی دی های مختلفی بزنه و اگه از دفعه ی قبل پایین تر باشه 100% نوبه و در نتیجه دیگه رنکش پایین نیست چون خودش با تلاش تونسته بیارتش بالا و کسی هم که رنکش هیچ تغییری نکنه 100% نوبه و میشه با تست گرفتن ازش هم معلوم کرد ............. ( دوبار به 100% نوبه اشاره کردم چون دوبرابر مهمتره )
    vase hamin behet goftam dakhele un parantez ro bekhun in bazi tak nafare nist TEAM WORK hastesh bande naghsham support hast donyam khub basham nemitunam carry bokosham chiam ?? support TEAM WORK 5 Nafar hastesh Na 1 nafar 100 ta idi bezan refigh nadashte bashi ke khub bashe mibazi bazam
    Buy A Ward Save A life

8. Top | #196

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    بله متاسفانه همینطور هستش من خودم اعتقاد دارم همون رنک پایین هم استعداد داره که باید بهش بها داده بشه ، هر کس حقش هست که 1-2 بار بازیش رو ببینن و بعد بگن در چه وضعیتی به سر میبره ، بازی بازیکن رو میشه تغییر داد و بهترش کرد اما اعتقادش رو نه ، من از تیم ورک گفتن شما خیلی خوشم اومد دقیقا حرف دل منو زدین . دوستی داشتم با پینگ 350-400 توی بازی تک نفره نمیتونستی جلوش بازی کنی بسیار فرد با استعدادی بود رفیق هم خونه ای و هم شهری هستیم در واقع پسر داییمه ، اما اصلا هیچی از بازی تیمی نیمفهمید همین دلیل ضعف بزرگی هست در یک بازیکن به اصطلاح pro با رنک بالا . چون می خواست بگه من بهترینم و به حرف شما گوش نمیدم که بعدا به حرفای من میرسید که تیم رو رهبری می کردم

من چون می خوام بخوابم دیگاه کلی خودم رو بگم و برم :

مهمترین ملاک بازیکن حرکت کردن تیمی و نشون دادن عکس العمل به موقع در بازی هستش همه این ها در عمل معلوم میشه و باید بازی هاشو ببینی تا بتونی به عنوان لیدر تصمیم بگیری که ایا نیاز شما رو برطرف میکنه یا نه ، چه بسا یک ساپورت هایی دیدم که تمام توانشون رو بکار بردن و عالی بازی کردن اما کری تیم خیلی بد بود و بازی رو باخته و باعث شده روی رنک هم تاثیر بذاره

پس رنک رو هم باید دید البته با توجه به لولش ( کسی که لولش بالا باشه در کنار رنکش ) منظورم اینکه نره برا رنک ایدی جدید بسازه ، اگر بازیکنه همونو بکشه بالا نره ایدی جدید بسازه ، پس خود بنده ترجیح میدم بازی های یک بازیکن رو ببینم تا حد 5 بازی در تایم های مختلف و روز های مختلف ، چون روحیه بازیکن هم نقش مهمی رو ایفا میکنه

موفق و سربلند باشید

9. 3 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Dav1d (12-14-2014),Four-Eyes (12-14-2014),[DR.[mmL (12-14-2014)

10. Top | #197

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL
    vase hamin behet goftam dakhele un parantez ro bekhun in bazi tak nafare nist TEAM WORK hastesh bande naghsham support hast donyam khub basham nemitunam carry bokosham chiam ?? support TEAM WORK 5 Nafar hastesh Na 1 nafar 100 ta idi bezan refigh nadashte bashi ke khub bashe mibazi bazam
    شما هم اگه پستای منو خونده باشید میبینید که توی پرانتز نوشتم : ( صرف نظر از بازیکن ها چه نوب وچه pro )
    1891 01450728361

11. Top | #198

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL
    اگر بازیکنه همونو بکشه بالا نره ایدی جدید بسازه
    با بقیه حرفاتون موافقم ولی اگه کسی با 2000 بخواد بیاد 3400-3500 باید سن حضرت نوح رو داشته باشه :imspeechlessplz:
    1891 01450728361

12. Top | #199

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3358
    یوزرنیم استیم
    184125860
    بله متاسفانه همینطور هستش من خودم اعتقاد دارم همون رنک پایین هم استعداد داره که باید بهش بها داده بشه ، هر کس حقش هست که 1-2 بار بازیش رو ببینن و بعد بگن در چه وضعیتی به سر میبره ، بازی بازیکن رو میشه تغییر داد و بهترش کرد اما اعتقادش رو نه ، من از تیم ورک گفتن شما خیلی خوشم اومد دقیقا حرف دل منو زدین . دوستی داشتم با پینگ 350-400 توی بازی تک نفره نمیتونستی جلوش بازی کنی بسیار فرد با استعدادی بود رفیق هم خونه ای و هم شهری هستیم در واقع پسر داییمه ، اما اصلا هیچی از بازی تیمی نیمفهمید همین دلیل ضعف بزرگی هست در یک بازیکن به اصطلاح pro با رنک بالا . چون می خواست بگه من بهترینم و به حرف شما گوش نمیدم که بعدا به حرفای من میرسید که تیم رو رهبری می کردم

من چون می خوام بخوابم دیگاه کلی خودم رو بگم و برم :

مهمترین ملاک بازیکن حرکت کردن تیمی و نشون دادن عکس العمل به موقع در بازی هستش همه این ها در عمل معلوم میشه و باید بازی هاشو ببینی تا بتونی به عنوان لیدر تصمیم بگیری که ایا نیاز شما رو برطرف میکنه یا نه ، چه بسا یک ساپورت هایی دیدم که تمام توانشون رو بکار بردن و عالی بازی کردن اما کری تیم خیلی بد بود و بازی رو باخته و باعث شده روی رنک هم تاثیر بذاره

پس رنک رو هم باید دید البته با توجه به لولش ( کسی که لولش بالا باشه در کنار رنکش ) منظورم اینکه نره برا رنک ایدی جدید بسازه ، اگر بازیکنه همونو بکشه بالا نره ایدی جدید بسازه ، پس خود بنده ترجیح میدم بازی های یک بازیکن رو ببینم تا حد 5 بازی در تایم های مختلف و روز های مختلف ، چون روحیه بازیکن هم نقش مهمی رو ایفا میکنه

موفق و سربلند باشید
    Bale Daghighan shab khosh
    Buy A Ward Save A life

13. Top | #200

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    13
    یوزرنیم استیم
    Lo4DinG#Shn
    آقایون علمای dota میشه به تاپیک هم توجه کنید (سازمان دهی بازیکنان ایرانی ; تشکیل تیم)
    اگه نگاه کنید مبینید او پایین مایینا یه چت رومی هم هست

Haters Can Make Like Bees With No Stingers&Drop Dead

صفحه 20 از 30 نخستنخست ... 101819202122 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع