معرفی بازیکن های بدون تیم - دوتا 2 - صفحه 21

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 21 از 30 نخستنخست ... 111920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 201 به 210 از 294
  1. Top | #201

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3358
    یوزرنیم استیم
    184125860
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.Lo4DinG نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    آقایون علمای dota میشه به تاپیک هم توجه کنید (سازمان دهی بازیکنان ایرانی ; تشکیل تیم)
    اگه نگاه کنید مبینید او پایین مایینا یه چت رومی هم هست
    اینم واسه تو دوست عزیز : ابای

اگه واسه تیمتون ساپورت میخواین بگین

رول : ساپورت

تیم جدی که بخواد بره مسابقات
    Buy A Ward Save A life

2. Top | #202

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.Lo4DinG نمایش پست ها
    آقایون علمای dota میشه به تاپیک هم توجه کنید (سازمان دهی بازیکنان ایرانی ; تشکیل تیم)
    اگه نگاه کنید مبینید او پایین مایینا یه چت رومی هم هست
    دوست عزیز شما درست میگین و اتفاقا اولش خودم می خواستم تذکر بدم اما دیدیم بحث خوبی هستش و لیدرهایی که به این تاپیک مراجعه می کنند میتونن از پست های مربوط نکته هایی استخراج کنن و ازش استفاده کنن تا در انتخاب بازیکن تصمیم بهتری بگیرن

تشکر از تذکر شما

موفق و سربلند باشید

3. Top | #203

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    305
    یوزرنیم استیم
    -
    من که یه چیز دستگیرم شده تا لان ، کسایی که بالای 3 هزار ساعت دوتا بازی کردن قطعا نمیتونن نوب باشن حتی اگه رنکشون 2k باشه. چون اوایل که هنوز رنک نبود برد و باخت اهمیت نداشت من خودم واسه اینکه چیزای بیشتری یاد بگیرم هیر های متفاوت پیک میکردم و اینکه میباختم برام اصلا اهمیت داشت ، بعدش که رنک اومد با توجه به winrate ام رنکم شد 2.8 ، بعد یه عده اومدن ID جدید ساختن با 30 برد 10 باخت رنکشون شده 5k پلیر محسوب میشن ؟

اعضای قدیمی همین انجمن بیشتر درک میکنن حرف بنده رو

P.N : خدایش جواب بدن کسایی که تا حالا 60 بار ID عوض کردن الان مدیر ، کاربر متخصصن ؟؟ بیشتر از این شفاف سازی نمی کنم و اسمی نمیبرم ولی همه میشناسن دیگه ... ADD ME NEW ID : ~~ که رنکشونو زیاد کنن توانایی این رو ندارن که بشینن چند ماه از طریق بالا بردن 25 تایی رنک در هر بازی به اونی که مد نظرشونه برسن

4. 3 کاربر مقابل از ''iMM عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

B.13 (12-14-2014),Mohammad_ai69 (12-14-2014),[DR.[mmL (12-15-2014)

5. Top | #204

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3337
    یوزرنیم استیم
    Shadow9675
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    بله متاسفانه همینطور هستش من خودم اعتقاد دارم همون رنک پایین هم استعداد داره که باید بهش بها داده بشه ، هر کس حقش هست که 1-2 بار بازیش رو ببینن و بعد بگن در چه وضعیتی به سر میبره ، بازی بازیکن رو میشه تغییر داد و بهترش کرد اما اعتقادش رو نه ، من از تیم ورک گفتن شما خیلی خوشم اومد دقیقا حرف دل منو زدین . دوستی داشتم با پینگ 350-400 توی بازی تک نفره نمیتونستی جلوش بازی کنی بسیار فرد با استعدادی بود رفیق هم خونه ای و هم شهری هستیم در واقع پسر داییمه ، اما اصلا هیچی از بازی تیمی نیمفهمید همین دلیل ضعف بزرگی هست در یک بازیکن به اصطلاح pro با رنک بالا . چون می خواست بگه من بهترینم و به حرف شما گوش نمیدم که بعدا به حرفای من میرسید که تیم رو رهبری می کردم

من چون می خوام بخوابم دیگاه کلی خودم رو بگم و برم :

مهمترین ملاک بازیکن حرکت کردن تیمی و نشون دادن عکس العمل به موقع در بازی هستش همه این ها در عمل معلوم میشه و باید بازی هاشو ببینی تا بتونی به عنوان لیدر تصمیم بگیری که ایا نیاز شما رو برطرف میکنه یا نه ، چه بسا یک ساپورت هایی دیدم که تمام توانشون رو بکار بردن و عالی بازی کردن اما کری تیم خیلی بد بود و بازی رو باخته و باعث شده روی رنک هم تاثیر بذاره

پس رنک رو هم باید دید البته با توجه به لولش ( کسی که لولش بالا باشه در کنار رنکش ) منظورم اینکه نره برا رنک ایدی جدید بسازه ، اگر بازیکنه همونو بکشه بالا نره ایدی جدید بسازه ، پس خود بنده ترجیح میدم بازی های یک بازیکن رو ببینم تا حد 5 بازی در تایم های مختلف و روز های مختلف ، چون روحیه بازیکن هم نقش مهمی رو ایفا میکنه

موفق و سربلند باشید
    من تقريبا همه ي حرف هاي شما رو قبول دارم و تاييد ميكنم با اين كه اصلا به اندازه خيلي از اين دوستان كه دارن اينجا بحث مي كنن تجربه ندارم ولي اينكه شما ميگيد ساختن يك اي دي براي بالا بردن رنك اشتباه هست رو قبول ندارم ( من اينجوري برداشت كردم ) مثلا خودم تو چند ماه اول بيشتر با يه چند هيرو كه از اون يكم تجربم تو دوتا ياد گرفته بودم بازي ميكردم و اواسط لول 11 12 تازه با ديدن ريپلي بازي ها هيرو هارو شناختم و با هر كدوم يه چند دست بازي ميكردم كه ببينم چي به چي هست و دسته بر قضا به خاطر اينكه من نميدونستم اين رنك و اينجور چيزا چي هست رنك ١٠٠٠ گرفتم و حتي فكر مي كردم همه در اول با ١٠٠٠ شروع مي كنن xD ولي الان چون ميدونم چيه يه ايدي ديگه ساختم تا جبران كنم و حداقل بعضي از دوستان مارو ادم حساب كنن و همچنين لول بالايي هم ندارم مسلما و بيشتر وقتم رو شايد حتي تا ١.٥ برابر ميرم بازي بازيكنان معروف رو نگاه ميكنم تااز بازي سر در بيارم و در نتيجه لول چندان بالايي هم نخواهم داشت
    (من براي اين كه بتونم فقط يه تست تيم بدم در دوتا مجبور به بالا بردن رنك به اين روش هستم وگرنه بايد به قول دوستمون سن حضرت نوح رو داشته باشم )

6. Top | #205

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    1027
    یوزرنیم استیم
    Four-Eyes
    نقل قول نوشته اصلی توسط GaMachine نمایش پست ها
    اینایی که میگن رنک چرت و پرت و ملاک نیست خودشون رنکشون پایینه وگرنه ملاک اصلی بازی رنک
    سطح بازی بازیکن توسط رنک تعیین میشه اگر اینجوری نبود که لیدربورد رو براساس رنک نمیچیندند
    10تا مچ اول رو با riki بری راحت ببری رنکت بالا بیاد یعنی super pro هستی دیگه نه؟
    همونطوری هم که B.13 عزیز گفت این بازی تیمی هستش و شما هر چه قدر هم خوب بازی کنی باز هم ، هم تیمی های شما باید خوب باشن وگرنه میبازید.
    رنک مچ هم زیاد خوب نیست برای روح و روان چون وقتی که دارین یه مچ رو میبازین عصبی میشید و دیگه شاید یه خورده شانسی رو که برای بردن داشتید رو هم از دست بدید.حالا چیز هایی که بعد بازی به هم تیمی هاتون میگید و اون حال بعد از بازی به کنار.
    (پ.ن) : 1روز نبودیم این تاپیک 3صفحه پست شد؟(اینم پسته 3صفحه قبله دارم نقل قول میکنم )

7. 2 کاربر مقابل از Four-Eyes عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

B.13 (12-14-2014),رهی (12-14-2014)

8. Top | #206

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    2488
    یوزرنیم استیم
    AmirMahmood
    ای بابا چرا خودتونو اذیت میکنین ؟؟ می خواین ببینین کی بازیش خوبه یا بد برین Dotabuff اش رو ببینید اونجا قشنگ دستتون میاد با کی دارین بازی مکنین

9. Top | #207

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    2850
    یوزرنیم استیم
    joker_redhood
    1. نام:علی
    2. سطح بازی:متوسط رو به بالا
    3. سبک بازی:hard carry و full support
    4.سابقه خودتون در دوتا دوتا 2 ( مدت زمان بازی ):دو سال دوتا بازی می کنم 1 سال به صورت حرفه ای 6 ماه گرنا 6 ماه دوتا 2
    5. چه وقت هایی انلاین می شید :ساعت3 الی5 یا 6 عصر

10. 2 کاربر مقابل از joker-redhood عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

M.Lo4DinG (12-14-2014),Mohammad_ai69 (12-14-2014)

11. Top | #208

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dav1d نمایش پست ها
    من تقريبا همه ي حرف هاي شما رو قبول دارم و تاييد ميكنم با اين كه اصلا به اندازه خيلي از اين دوستان كه دارن اينجا بحث مي كنن تجربه ندارم ولي اينكه شما ميگيد ساختن يك اي دي براي بالا بردن رنك اشتباه هست رو قبول ندارم ( من اينجوري برداشت كردم )
    دوست عزیزم ، بحث اینجوری بود که چند ایدی ساخته بشه و رنک بره بالا ، من نمیگم ایدی ساخته نشه ولی خودت فکر کن ، کسی که 4-5 ایدی ساخت بلخره بر حسب اتفاق 2 تا بازیکن خوب باهاش میفته و میبره و رنک بالا گیرش میاد . من خودم خداییش 2 ایدی دارم از زمان گیفت ها که دوتا مجانی نبود اما یکیش لولش بالاست که به قول مهدی اون موقع ها رنک نبود که بخواستیم رنک بازی کنیم من 3000 ساعت به بالا پاش زحمت کشیدم باهاش تورنمت دیدم و این ایدی مربوط به سال 2009 بود اصلا رنک چیزی نبود که بخوام عوضش کنم دوستای خیلی عزیز دارم توی این ایدی . ایدی دومم هم لول 7 موند چون باهاش بازی نمیکردم برای مواقع ضروری میذاشتمش ( برای ایتم ) . با اینکه لولم بالای 200 بود و رنکم 2100 باز با بازی کشیدمش بالاتر به 2700 هم حتی رسید اما اون حسی که بازی بدون رنک به بنده میداد ، نداشت . به همین خاطر اصلا رنک پلی نکردم اتفاقا برای مسابقات زیادی از جمله تورنمت ایرانی و خارجی هم دعوت شدم ولی به خاطر مشکل نت که همه ادد لیستام ( اونایی که باهام صمیمی بودن ) و بعضی از دوستان در سایت اطلاع داشتن من این درخواست ها رو رد میکردم چون بازیم رو دیده بودن نه اینکه دوست نداشتم ولی توی lubby من dc میشدم و ..... و تیم هایی که من رو دعوت می کردن بیشتر ملاکشون بازی تیمی بود نه رنک . به همین خاطر بیشترین نقشی که به من پیشنهاد میشد ساپورت بود ( کری بعضی وقتا میتونه سر خود باشه ولی ساپورت زیادی باید تیمی بازی کنه ) . دلیل اصلی اینکه در کشور ما ساپورت تعدادش کم هستش همینه ( نمیگم تنها دلیل ) .

12. 4 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (12-14-2014),B.13 (12-14-2014),[DR.[mmL (12-15-2014),رهی (12-14-2014)

13. Top | #209

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL
    نقل قول نوشته اصلی توسط P30GAM3R نمایش پست ها
    من که یه چیز دستگیرم شده تا لان ، کسایی که بالای 3 هزار ساعت دوتا بازی کردن قطعا نمیتونن نوب باشن حتی اگه رنکشون 2k باشه. چون اوایل که هنوز رنک نبود برد و باخت اهمیت نداشت من خودم واسه اینکه چیزای بیشتری یاد بگیرم هیر های متفاوت پیک میکردم و اینکه میباختم برام اصلا اهمیت داشت ، بعدش که رنک اومد با توجه به winrate ام رنکم شد 2.8 ، بعد یه عده اومدن ID جدید ساختن با 30 برد 10 باخت رنکشون شده 5k پلیر محسوب میشن ؟

اعضای قدیمی همین انجمن بیشتر درک میکنن حرف بنده رو

P.N : خدایش جواب بدن کسایی که تا حالا 60 بار ID عوض کردن الان مدیر ، کاربر متخصصن ؟؟ بیشتر از این شفاف سازی نمی کنم و اسمی نمیبرم ولی همه میشناسن دیگه ... ADD ME NEW ID : ~~ که رنکشونو زیاد کنن توانایی این رو ندارن که بشینن چند ماه از طریق بالا بردن 25 تایی رنک در هر بازی به اونی که مد نظرشونه برسن
    دقیقا اما کسانی هم هستن که اصن نمیدونستن رنک چیه و یه رنک افتضاح اومد براشون با اینکه برای عضویت تیمی در بیان باید رنک خوب داشته باشن ....... طرف میتونه 1 آی دی دیگه بزنه و امتحان کنه ( این دفعه میدونه که رنک مهمه ) و رنکی که براش میاد ممکنه خوب باشه یا بد اما دیگه بیشتر از 3-4 بار مسخره میشه دیگه
    1891 01450728361

14. 3 کاربر مقابل از [DR.[mmL عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Mohammad_ai69 (12-15-2014),WardeN (12-16-2014),رهی (12-15-2014)

15. Top | #210

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3358
    یوزرنیم استیم
    184125860
    نقل قول نوشته اصلی توسط [DR.[mmL نمایش پست ها
    دقیقا اما کسانی هم هستن که اصن نمیدونستن رنک چیه و یه رنک افتضاح اومد براشون با اینکه برای عضویت تیمی در بیان باید رنک خوب داشته باشن ....... طرف میتونه 1 آی دی دیگه بزنه و امتحان کنه ( این دفعه میدونه که رنک مهمه ) و رنکی که براش میاد ممکنه خوب باشه یا بد اما دیگه بیشتر از 3-4 بار مسخره میشه دیگه
    1 جای حرف شما رو دوست عزیز من دیدم اشتباه میکنم حق با شماست اونم اینکه اگه اون تیم فقط عشق رنک بازی کردن باشه بله چون رنک پاین حتی اگه بازیشم قبول کنن تو متچ پیدا کردن نمیشه به خاطر اختلاف امتیاز رنک اما اگه تیم واقعا بخواد پلیر جمع کنه هدف داره واسه چیزی اونم تو این گیم مسابقات هست واسه مسابقاتم حتما نیاز نیست رنک بازی کنین واسه تمرین تو نرمالشم سطح بالا زیاده و اینکه واسه مسابقات شما باید همانگ بشین بازی تیمی یعنی اینم اگه کاپبتان سطح درکش از بازی بالا باشه با دیدن ریپلی ها دنبال مشکلات هر شخص میگرده و میگه و سعی میکنن حلش کنن هر عضو دیگه تیمم میتونه اگه دید شخصی داره 1 جا اشتباه میکنه بگه اگه به دل نگیزه و فکر نکنه داره سطحش رو بالا نشون میده چون ایرانی ها بیشترنشون ادعا دارن و ادعا نمیزاره حرف راست بره تو کلشون در کل رنک بازی کردن ربطی به سطخ شما نداره سطح بازی تو مسابقات معلوم میشه رنک فقط واسه خود نمایی که بگی من بیشتر از تو میدونم که ایتطور نیست اصلا گفتم دلیلم رو تیمی که میخواد اماده بشه نرمالم هست
    Buy A Ward Save A life

16. 2 کاربر مقابل از B.13 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Mohammad_ai69 (12-15-2014),[DR.[mmL (12-15-2014)

صفحه 21 از 30 نخستنخست ... 111920212223 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع