پرسش و پاسخ در مورد دوتا 2 - صفحه 428

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 428 از 515 نخستنخست ... 328378418426427428429430438478 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,271 به 4,280 از 5145
  1. Top | #4271

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3162
    محمد جان من الان بهت میگم ببین این سایت های خرید و فروش ایتم رو حتما باهاش سرو کار داری یه عنوان مثال بهت میگم وگرنه سایت های مختلف بسیاری هست من قبلا با مدیره یکی از سایت هاش دوست بودم خیلی وقت پیش این مال سال اول دانشگاهم بود اینها ای پی اختصاصی امریکا رو میخریدن ماهیانه یعنی ای پی واقعا تغییر میکرد بهش میگن آی پی استاتیک حالا فرقش با vpn و عیره چیه vpn رو مثال میزنم البته نمیخوام توضیحش یدم کاملا چون خیلی زیاده ولی تفاوتش با آی پی استاتیک اینه که شما وقتی با vpn کانکت میشی ای پی شما تغییر میکنه ولی نکته مهم اینجاست زمان تغییر ای پی چقدره و جواب تا زمانی که با vpn کانکت هستی و زمانی که دیس کانکت شدی ای پی دوباره میشه ایران حالا آی پی استاتیک امریکا چیه البته هر کشوری رو میتونی خریداری کنی ماهیانه سالیانه متفاوته شما وقتی آی پی استاتیک خریداری میکنی چه مودم رو خاموش و روشن کنی چه برق بره بیاد یا هر اتفاق دیگه ای بیفته آی پی استاتیک شما به هیچ عنوان تغییر نمیکنه چون به طور مثال شما داری باcredit card ار وبسایت آمازون خرید میکنی اگر با وی پی ان وصل شده باشی و کالایی خریداری کنی جون وی پی ان ها در مواقعی قعطی دارن وقتی دوباره کانکت بشی برای خرید وبسایت امازون متوجه میشه از ایران هستی و credit card شما باطل میشه بلایی که سر خود من اومد ولی وقتی از آی پی استاتیک امریکا استفاده میکنی چون به طور 24 ساعت و 30 روزی که خریداری میکنی ای پی شما امریکایی هست خیلی راحت میتونی خرید کنی چون شما به عنوان یک شهروند امریکایی در سایت حضور داری و خرید رو انجام میدی انگار داری تو امریکا زندگی میکنی و اما در مورد هزینه آی پی استاتیک در یک سایت معتبر خوندم زده بود ماهیانه 15 هزار تومان فقط یک سری چیز های ریز برام هنوز نکته داره اونها رو بپرسم خرید رو انجام بدم وقتی کانکت شدم به سرورهای امریکا میام اینجا تو همین قسمت به شما ادرس سایت رو برای خرید میدم چون برام مهم نیست ضرر کنم ادم پولداری نیستم ولی بعضی چیزها برام مهمه باور کن یک بار 200 هزار تومان وی پی ان از سایتهای مختلف خریدم تا بالاخره یک وبسایت با سرورهای عالی و سرعت عالی پیدا کردم حالا به یکی بگی 200 هزار تومن وی پی ان خریدم بهت میگه کلت سالمه خخخ پس خبرت میکنم
    ویرایش توسط davoodmld100 : 04-15-2017 در ساعت 01:49 AM

2. 2 کاربر مقابل از davoodmld100 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Mohammad_ai69 (04-15-2017),Viper (04-15-2017)

3. Top | #4272

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3162
    اقا سرورهای امریکا برگشت برید حالشو ببرید دی

4. Top | #4273

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    4790
    یوزرنیم استیم
    HiHi
    نقل قول نوشته اصلی توسط davoodmld100 نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    سلام مدیر جان دستت درد نکنه حالا ۲ سوال دیگه الان کدوم سرور سرور امریکا است و اگر من ای پی اختصاصی امریکا رو بخرم میتونم تو سرور امریکا بازی کنم یا اگر راه دیگه ای داره بگو حاضرم ماهی 100 تومن خرج کنم فقط تو سرور اروپا بازی نکنم متنفرم از این روس ها ممنون.
    شما بیا 100 تومن بده خود من برات بوست میکنم (اگه مشکل mmr داری البته)
    البته درسته روسا ابلحن اما هرچی رنک بره بالاتر تعدادشونم کمتر میشه
    ویرایش توسط Ecsprt : 04-15-2017 در ساعت 02:32 AM
    [
    SIGPIC][/SIGPIC]

5. Top | #4274

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6118
    یوزرنیم استیم
    CommonIWontHurtU
    میشه راهنمایی کنید چطوری با غیر روس ها بازی کنم ؟ هرکی باشه فقط روس نباشه !
    این تغییر سرور چطوریه گشتم باز یاد نگرفتم
    ------ یه سوال دیگه : با هیروی bristilback باید از پشت بزنن تا لول 3 کار کنه ؟

6. Top | #4275

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    @davoodmld100

خوشحالم که یکی مثل خودم حاظر هست ریسک کنه و پول خرج تحقیقات کنه مهم نیست دیگران چی میگن چون اخرش به نتیجه میرسیم شما کاربری هستین که تازه وارد نیسیتن توی این سایت ، کمی گشتو گذار کنید متوجه حرفم میشد که من حتی میلیون ها تومان خرج کردم که پینگ یا راهی برای لذت بردن از گیم داشته باشیم و در سایت تک به تک مطرح کردم که چه کارایی انجام دادم و جواب داده یا نداده . برای من سرور امریکا باید 45 دقیقه واسم تا فیند کنه و سرور پیدا کنه چه باشه چه نباشه چون ای پی ما روی منطقه هستش در مورد ای پی استاتیک هم کاملا اگاه هستم ولی ای پی استاتیک ضرر خودشو داره از اونجایی که شما ای پی رو انتخاب نمیکنید و رندوم به شما داده میشه ممکنه اون ای پی پینگ بلایی داشته باشه اما طبق مقاله ای ( مقداریش به عنوان اموزش در سایت هست ) که نوشتم شما در حالت دینامیک چندین ای پی رو دارین و با هر بار ریست کردن مودم عوض میشه و میتونید بهترین پینگ رو انتخاب کنید ولی به قول خودتون که اشاره کردین ای پی استاتیک نمیشه همچین کاری کرد و اگر بد بود دیه پاتون نوشته شده مگر اینکه دوباره پول بدین و عوضش کنید و بازم به صورت رندوم هست

برای این پینگ ها و تغییر مسیر من با یکی از کارشناس های ای اس پی مخابرات صحبت میکنم همیشه ( دوست بنده هست از طریق همین 2020 اشنا شدیم ! ) تا حالا راهی پیدا نکردم که بشه برای دوستان مطرح کرد حتی دنبال vps هم رفتم ولی برنامشو گیر نیاوردم و خلاصه این قصه سوی دراز داره

حالا من این ای پی امریکا رو تست نکردم ولی اگر شما تست کردین بهم بگین روی پینگتونم تاثیر داره یا نه ؟ ای پی کشور های دیه هم هست ؟

7. کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Viper (04-15-2017)

8. Top | #4276

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط tbzgoodboy نمایش پست ها
    من الان لول 25 ام اما فقط یه گردنبند templar رو دادن تا حالا ! میخوام بدونم برای لول 25 همینو میدن یا باید یه جایی فعالش کنم ؟
    و از کجا میتونم ببینم کلا چه چیزایی دارم (همون arcana فک کنم )
    یعنی همون لباس اصافه ها
    سوالتون رو قشنگتر بپرسین تا پاسخ داده بشه !

نقل قول نوشته اصلی توسط tbzgoodboy نمایش پست ها
    میشه راهنمایی کنید چطوری با غیر روس ها بازی کنم ؟ هرکی باشه فقط روس نباشه !
    این تغییر سرور چطوریه گشتم باز یاد نگرفتم
    ------ یه سوال دیگه : با هیروی bristilback باید از پشت بزنن تا لول 3 کار کنه ؟
    شما نمیتونید انتخاب کنید که با چه کسایی بیفتین !

کنار find match زمانی که می خواید find کنید دست راست سرور رو زده که خودش روی اتوماتیک هست و دست چپ هم زبان رو زده دقت کنید میبینید اگر ندیدن بگین عکس بذارم

بله زمانی که شما پشت هیروتون رو به دشمن کنید و اونها دنبالت بیان و اتک بدن 3 کار میکنه

9. Top | #4277

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3162
    محمد جان شما کدوم شهر هستی انقدر find match طول میکشه تو سرور امریکا چون الانم که دوباره سرورها برگشتن برای من نهایت ۳ دقیقه طول میکشه البته شاید شما رنکتون خیلی بالاتر از منه چون من تو رنک ۳۵۰۰ پلی میدم هر چی رنک بالاتر باشه فکر کنم بیشتر طول میکشه راستی در مورد سرورها همه برای کشوره چینه خندم میگیره انقدر جمعیتشون زیاده valves ترسید dota 2 هنگ کنه (lmao)

10. Top | #4278

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط davoodmld100 نمایش پست ها
    محمد جان شما کدوم شهر هستی انقدر find match طول میکشه تو سرور امریکا چون الانم که دوباره سرورها برگشتن برای من نهایت ۳ دقیقه طول میکشه البته شاید شما رنکتون خیلی بالاتر از منه چون من تو رنک ۳۵۰۰ پلی میدم هر چی رنک بالاتر باشه فکر کنم بیشتر طول میکشه راستی در مورد سرورها همه برای کشوره چینه خندم میگیره انقدر جمعیتشون زیاده valves ترسید dota 2 هنگ کنه (lmao)
    من یکی از شهرهای استان بوشهر هستم اکانتی رو دارم بوست میکنم که رنکش پایینه . رنک بالا نیست

11. Top | #4279

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    @davoodmld100

اینم عکس از find توی us

پنهان کننده: عکس مربوطه
    b51i 20170415152653 1

12. Top | #4280

عنوان کاربر
    کاربر سایت