[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 223

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 223 از 1160 نخستنخست ... 123173213221222223224225233273323723 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,221 به 2,230 از 11600
  1. Top | #2221

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط Meepo نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    یعنی من الان گلوتامین میخورم بده؟ دکتر نامرد گفت اشکالی نداره! طبیعی هست این مکمل...
    بیشتر دکترا شکر میگن بخاطر خودشون ، این دکتر متخصص بود با فوق تخصص تغذیه ؟

2. Top | #2222

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    فوق تخصص تغذیه بود
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

3. Top | #2223

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط Meepo نمایش پست ها
    فوق تخصص تغذیه بود
    حالا ممکنه ضررش کم باشه اما این چیزا همشون عوارض داره . من رفتم دکتر تغذیه یه بار برای رژیم غذایی ، طرف برای خشک کردن فقط بستنی خرما و شیرینی و ..... نوشته بود خواستم بگم ادم بی شعور که اسم خودتم دکتر گذاشتی هرکی 1 ماه که اینو خورد قند خون میگیره که !!!!! منم اومدم بیرون پارش کردم . زن پسر داییم بخاطر همین قند خون گرفت

4. Top | #2224

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2078
    تو همین ماه عسل امسال یه قسمتش میگفت پسر بیست و چند ساله ورزشکار به خاطر قرص و مکمل سکته کرد

مربی من خیلی نامرده ولی خیلی خیلی حالیشه
    ولی پدرمو در اورد اضافه وزن داشتم با ورزش اول 12کیلو کم کردم بعد بهم گفت 4 کیلو اضافه کن
    الان تو مرحله اضافه کردنم فقط نمیدونم چرا الان هم برنامه غذایی دارم هنوزم نمیتونم فست فود بخورم

5. Top | #2225

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    فست فود برای مردم و مخصوصا بدنسازها و ورزشکاران سم هستش اما خواستین بخورین ماهی 1 بار مشکل نداره

6. Top | #2226

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3257
    یوزرنیم استیم
    AB_Nightmare
    نقل قول نوشته اصلی توسط _-_Nightmare_-_ نمایش پست ها
    آقا الان بازی های من Normal skill هست چطور high skill و very high skill میشه؟

کسی نمیدونه ؟ ! عجب !

"I'm the beast of bedtime tales."

7. Top | #2227

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    آخه مگه میشه کسی ندونه؟ آخه سوالش رو خودت جواب دادی ، خوب بازی کن فقط همین!
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

8. Top | #2228

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    نقل قول نوشته اصلی توسط shavn نمایش پست ها
    تو همین ماه عسل امسال یه قسمتش میگفت پسر بیست و چند ساله ورزشکار به خاطر قرص و مکمل سکته کرد

مربی من خیلی نامرده ولی خیلی خیلی حالیشه
    ولی پدرمو در اورد اضافه وزن داشتم با ورزش اول 12کیلو کم کردم بعد بهم گفت 4 کیلو اضافه کن
    الان تو مرحله اضافه کردنم فقط نمیدونم چرا الان هم برنامه غذایی دارم هنوزم نمیتونم فست فود بخورم
    رفیق یه عکس از هیکلت داری بزار

9. Top | #2229
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط Wind نمایش پست ها
    6- گیمر ها بسیار با این مسئله که می گویند بازی ها فرد را احمق می کنند مشکل دارند. بررسی ها نشان می دهد که بازی ها در واقع می توانند مغز شما را بزرگتر کنند! جدی عرض می کنم!

در یکی از سهمگین تصادف های جهان که فیلم گرفته شده از آن به سرعت در همه جا پخش شد، از راننده ای که توانسته بود به سرعت واکنش نشان داده و از حادثه جان سالم به در ببرد، پرسیده شد که چگونه این کار را کرده. او در جواب پاسخ داد: احساس کردم که تمام وقایع اطراف من آهسته تر شده و از همین موضوع استفاده کردم. در ادامه مشخص شد که این فرد یک گیمر بوده است.
    واقعا درسته! خود من وفتی سرعت میرم میخوام سبفت بگیرم اولا مثل همه ترسی ندارم که از سمت راست سبقت بگیرم البته اگر شرایطش از نظر خودم اوکی باشه و قبل اینکه این کارو کنم همیشه یک چیزی مثل یک باد سریع توی ذهنم اون مسیرو طی کرده و من دقیقا" دنبال اون میرم!

یکسری هم یکی از بچه ها شوخی میکرد ماشین رو میگرفت رو اینو و اون همه میترسیدن میگفتن نکن یه لحظه ماشینو گرفت رو من من واستادم ماشین که نزدیک شد پریدم بالای جدول رانندش که رفیقم بود گفت تو دیوونه ای ها! منم به رو خودم نیاوردم اما راستشو بخواید مدل حرف همین طرف اومدن ماشین برام صحنه آهسته شد!!

من تا به الان فکر میکردم اینا قابلیت های خودم هست lol

نقل قول نوشته اصلی توسط ATER نمایش پست ها
    خائنه هرکی پست محمد رو لایک کنه :d :d

من بد بخت رو بگو 2 سال هنرستان ته خاک سفید میرفتم دانش آموزاش به معنای کلمه هیولا بودن.
    تو مدرسه مواد جابه جا میکردن ، زنگ تفریح میرفتن تو کلاس ها مش ،،، روف میخوردن ، شنبه ها و چهار شنبه ها خودشون ساعت 11 تعطیل میکردن میرفتن جنگل سرخ حصار جوجه و قلیون میزدن.
    از همه اون ها گذشته آخر سال دفتر انظباتی رو پیچوندن آتیشش زدن معاونه به همه 20 داد تو صفحه من 34 غیبت بود که نمرم میشد -4 ولی 20 گرفتم .

خدا یاریم کرد هیچ کدوم از چیز هایی که بالا ذکر کردم به من سرایت نکرد فقط بعد از اون دوسال کمی پرخاش گر شدم.
    من که نبودم اما یکسری از رفیقای فابم که رفتن هنرستان اونجا همکلاسی داشتن کلت (هفت تیر) میاورده سر کلاس :دی

تو هنرستان های دیگه ساوه هم مواد و مشروب چیز طبیعی هست :دی البته هنرستان خوب هم داریم اما انگشت شمارند.

مطمئن باش تنها دلیلی که به چیزی آلوده نشدی و سراغ چیزی نرفتی همین کامپیوتر و اینترنت بوده! البته وابستگی بیش از حد هم خوب نیست...
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

10. 2 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ATER (09-20-2015),[DR.[mmL (09-21-2015)

11. Top | #2230

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    باو ما 3 سال پیش سر کلاس یه معلمی داشتیم پو ... ر ن میدیدیم یهو اومد بالا سرمون ،یا خدا! منو هل داد یه کی خواست بزنه تو گوشم،جاخالی دادم زد تو کمرم گفتم آقا چرا میزنی حق زدن نداری،درستو بده ،گفت من مرد نیستم به تو مستمر بیشتر از 5 بدم

دیوس 5 داد ( اونم مستمر نهایی سال سوم )