[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 280

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 280 از 1160 نخستنخست ... 180230270278279280281282290330380780 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,791 به 2,800 از 11600
  1. Top | #2791

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1234
    یوزرنیم استیم
    mahdmta
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    خیلی خوشحال شدم که rtz هر تیمی رفت باخت کسی که سنگ بنداز جلو پا دیگران تا خودش رو بکشه بالا حقشه . سر eg هم بیاد حقشه
    این EG نمیتونه همزمان با sumail و RTZ کار کنه . هر دوشون بازی کن هایی هستن که اگه دقت کرده باشین میبینین بدون تیم ( همایت تیم تو فارم و space ) کاری ازشون بر نمیاد .خیلی سخته 2 تا با هم کار کنن ...
    I don't wanna live a thousand years. If I just live through today, that'll be enough

2. Top | #2792

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    حرف شما درست ، تیم خودش خیلی خوب بود با تیم قبلی خیلیم خوب بود سر چندتا حرف بهم خورد الان وقعا Fear انگار حوصله این تیم جدید رو نداره و نقش هایی که داره درست مشخص نیست

3. Top | #2793

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    نقل قول نوشته اصلی توسط ATER نمایش پست ها
    رفته بودم گیمنت اینفینیتی (شریعتی) ساعت 5 تومن (پاییز 4 تومن) 55 تا سیستم داشت.
    و یه نت 1 مگ پهنای باند اختصاصی.
    Dota 2 سرور اورپای غربی و شرقی پینگ 90 تا 100 (پینگه لحضه ای نه اونی که تایپ میکنی -ping وگرنه با -ping حدود 50 بود) جالبه اصلا نه لگ نه 1% loss

قابل توجه آقاییونی که ادعا داشتن ایران زیر ساختش بد هست و همه این مشکلات به زیر ساخت ربط داره.
    نه عزیز شیر فلکه نت دسته یه بنده خدایی هست سفت بستش به ما چیز نرسته وگرنه بخوای ماهی 600 تومن بدی نت نامحدود 1 مگ پهنای باند اختصاصی میدن (سرعت دانلود واقعا 1 مگ هست نه 100kb )
    دوستان اشتباهی شد.
    نتش 7 مگ پهنای باند اختصاصی هست.
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

4. Top | #2794
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    لحظه ای که تو Loading بازی با یکی رو برو میشی که چند ساعت پیش توی top watch اسمش Something بوده و اواتارش عکس یک سگ سفید که سیستم میگه Admiralbulldog هست...

من در اون لحظه = :wthplz:

با خودت میگی ملت چقدر عقده ای ان مگه حسرته؟ بری اسم و آواتار طرف رو کپی کنی همه فکر کنن الان تو bulldog هستی؟ مسخره...

میخوای بری mid یارت التماس میکنه بزار من با meepo برم mid دلت میسوره میگی باشه از اونجایی هم که چند ماهی میشه nature بازی نکردی و یکی میخواد spec پیک کنه پس nature میری

اون یارو Something هم Bane پیک میکنه میاد Mid پدر Meepo رو در میاره...خلاصه هیچی دیگه بازی رو میبازیم بقیش رو خودتون نگاه کنید. match id: 1953292543

جالب اینجاست من توی all chat هی میگفتم این bulldog نیست اینا میگفتن چرا خودشه ما stream رو چک کردیم خودشه من میگفتم مگه انه

هیچی دیگه آخرش که بازی تموم شد profile رو چک کردم گفتم من چند ساعت پیش دیدم این جلو Ar1se داشت Doom بازی میکرد بزار ببینم خودشه؟؟ دیدم آره!!!! من در اون لحظه = :tonguewaggleplz:

وقتی فکر اون چت های all رو میکنم = :tongueblush:

باز KDA بد نشد اما ای کاش Nature نمیرفتم...بدجور هوس کرده بودم اما :دی جلوی master of nature بری nature پیک کنی... lel
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

5. 4 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ATER (11-22-2015),A_W_Z_2 (11-24-2015),Soul Keeper (11-23-2015),[DR.[mmL (11-22-2015)

6. Top | #2795

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1234
    یوزرنیم استیم
    mahdmta
    نقل قول نوشته اصلی توسط fcb نمایش پست ها
    لحظه ای که تو loading بازی با یکی رو برو میشی که چند ساعت پیش توی top watch اسمش something بوده و اواتارش عکس یک سگ سفید که سیستم میگه admiralbulldog هست...

با خودت میگی ملت چقدر عقده ای ان مگه حسرته؟ بری اسم و آواتار طرف رو کپی کنی همه فکر کنن الان تو bulldog هستی؟ مسخره...

میخوای بری mid یارت التماس میکنه بزار من با meepo برم mid دلت میسوره میگی باشه از اونجایی هم که چند ماهی میشه nature بازی نکردی و یکی میخواد spec پیک کنه پس nature میری :d

اون یارو something هم bane پیک میکنه میاد mid پدر meepo رو در میاره...خلاصه هیچی دیگه بازی رو میبازیم بقیش رو خودتون نگاه کنید. Match id: 1953292543

جالب اینجاست من توی all chat هی میگفتم این bulldog نیست اینا میگفتن چرا خودشه ما stream رو چک کردیم خودشه من میگفتم مگه انه :d

هیچی دیگه آخرش که بازی تموم شد profile رو چک کردم گفتم من چند ساعت پیش دیدم این جلو ar1se داشت doom بازی میکرد بزار ببینم خودشه؟؟ دیدم آره!!!! من در اون لحظه = :tonguewaggleplz:

باز kda بد نشد اما ای کاش nature نمیرفتم...بدجور هوس کرده بودم اما :دی جلوی master of nature بری nature پیک کنی... Lel
    رنک بود یا پابلیک ؟ بول داگ ایز ده بست استریمر اور :d
    I don't wanna live a thousand years. If I just live through today, that'll be enough

7. Top | #2796
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط IR_Prince نمایش پست ها
    رنک بود یا پابلیک ؟ بول داگ ایز ده بست استریمر اور :d
    پابلیک !! با این اکانت هنوز به حد نصاب رنک نرسیدم...

به خاطر همین پابلیک بودنش باورم نمیشد...وای آبروم رفت :دی ریپلی و ببینید ملت هی میگفتن خودشه میگفتم خفه شید باو اون نیست :دی
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

8. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

♀♠♥ßKß♥♠♀ (11-24-2015)

9. Top | #2797

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    157
    نقل قول نوشته اصلی توسط fcb نمایش پست ها
    پابلیک !! با این اکانت هنوز به حد نصاب رنک نرسیدم...

به خاطر همین پابلیک بودنش باورم نمیشد...وای آبروم رفت :دی ریپلی و ببینید ملت هی میگفتن خودشه میگفتم خفه شید باو اون نیست :دی
    خدا قوت پهلوون =d>

10. Top | #2798

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    major بعدی شانگهای 2 تا 6 مارس 2016.

11. Top | #2799

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1352
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    لحظه ای که تو Loading بازی با یکی رو برو میشی که چند ساعت پیش توی top watch اسمش Something بوده و اواتارش عکس یک سگ سفید که سیستم میگه Admiralbulldog هست...

میخوای بری mid یارت التماس میکنه بزار من با meepo برم mid دلت میسوره میگی باشه از اونجایی هم که چند ماهی میشه nature بازی نکردی و یکی میخواد spec پیک کنه پس nature میری

اون یارو Something هم Bane پیک میکنه میاد Mid پدر Meepo رو در میاره...خلاصه هیچی دیگه بازی رو میبازیم بقیش رو خودتون نگاه کنید. match id: 1953292543

جالب اینجاست من توی all chat هی میگفتم این bulldog نیست اینا میگفتن چرا خودشه ما stream رو چک کردیم خودشه من میگفتم مگه انه

هیچی دیگه آخرش که بازی تموم شد profile رو چک کردم گفتم من چند ساعت پیش دیدم این جلو Ar1se داشت Doom بازی میکرد بزار ببینم خودشه؟؟ دیدم آره!!!! من در اون لحظه = :tonguewaggleplz:

باز KDA بد نشد اما ای کاش Nature نمیرفتم...بدجور هوس کرده بودم اما :دی جلوی master of nature بری nature پیک کنی... lel
    یافتم!!!!!!!! Twitch
    همین لینک بالا کلیک کنید یا Twitch برید بعد ساعت 9:40 دقیقه شروع میشه :imhappyplz:
    76561198076661060

12. Top | #2800

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    دل تنگم دوست داره بگه
    لعنت به دو.... لعنت به زیرساخت ، لعنت به مخابرات.

13. کاربر مقابل از ATER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Lone Star (11-25-2015)