[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 282

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 282 از 1160 نخستنخست ... 182232272280281282283284292332382782 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,811 به 2,820 از 11600
  1. Top | #2811

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4146
    یوزرنیم استیم
    knowledge_1s_power
    سلام دوستان خواستم ببینم یه اکانت solo 5k پارتی 4.5 چقدر می ارزه

2. Top | #2812

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2342
    50 تومان پول اینترنت 15kb/s دادم قشنگ احساس حماقت دارم صفحه معمولی رو با بدبختی باز میکنه بازی که دیگه هیچ
    واقعا وقتتون رو سر بازی نذارید به هیچ جایی نمیرسید اکثرا دارمدی ندارن گیمر های ایرانی بوستر ها هم که باید کلی وقت بذارد (2ماه) برای هر اکانت که یه رنک 4000-5000 تایی بگیرن که اونم میشه 60 تومان تا 200 تومان حداکثر که نیست اینقدر هم یعنی ماهی میشه 60 تومان تازه بازار کارش هم به درد نمی خوره کلا 2000تا گیمر دوتا2 تو ایران نداریم یعنی بازار کارش 2000نفر بیشتر نیست گیمر ها هم که اکثرا سطح پایین جامعه هستن
    برید دنباله یک کار اگه فقط کامپیوتر رو واسه بازی کردنش دوست دارید که رید بیرون دنبال کار بگردین یا یه حرفه یاد بگیرین اگه خیلی کامپیوتر رو دوست دارین برید دنباله برنامه نویسی تایپیستی و اینها اگه کامپیوتر دوست دارید مطالب زیر رو بخونید.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    توصیه میکنم اگه می خواین وارد برنامه نویسی بشید c++ نرین کلا برنامه نویسی تحت ویندوز نرین به دو علت
    1- تنها افراد دانشجو امکان داره همچین پروژه هاییی بخوان که تازه زیادم پول نمیدن و تعدادشونم خیلی کمه (بازار کار جالبی نداره) به این راحتی ها هم کار به کسی که رزومه نداره نمیدن(برای شروع کار که اصلا به درد نمی خوره) البته یک سری شرکت ها هم برای سیستمشون لازم دارن ولی خوب 5 6 ماه یک بار همچیزی پیش میاد که امکان اینکه به یه آدم تازه کار بدن نزدیک 5% هست.
    2- الان در برنامه نویسی 2تا چیز خیلی رو بورسه و درامد خوبی هم داره, یکی طراحی وب یکی طراحی اپلیکیشن موبایل مخصوصا تو ایران اندروید. برای اینها همیشه کار هست مخصوصا برنامه نویسی موبایل که حتی اگه مشتری هم نداشته باشید می تونید برنامه بنویسید بذارید تو مارکت ها
    برای شروع کار تو بازار اپلیکیشن موبایل بهتره اول دوتا اپ بسازید بذارید تو بازار که هم یه درامدی دارید بالاخره هم میشه به عنوان رزومه ازش استفاده کرد (تو طراحی سایت نمیشه همچین حرکتی زد) اگه مشتری هم پیدا کنید که کمترین هزینه برای ساخت اپ 700000 تومان هست برای شروع هم می تونید برید تو سایت های freelancing مثل پونیشا پارس کدرز و ... یا اگه می تونید پول رو بصورت دلار بگیرید نمونه های خارجی زیادی هم هست که درامد و مشتری های خیلی بیشتری دارن بعدشم می تونید یک سایت برای خودتون بزنید که نمونه کار هاتون رو بذارید توش و یا حتی از طریق سایت مشتری پیدا کنید
    طراحی سایت هم که 2تا بخش داره ui , ux که همون کد نویسی و طراحی گرافیکیه(قالب) (البته طراحی اپ هم همین جوریه ولی در حد طراحی وب نیست البته اگه بخواین بازی سطح بالا بسازید از طراحی وب خیلی سخت تره ) طراحی گرافیکی که کاملا به استعداد بر میگرده نمیشه به این راحتی ها توش خوب بود ولی برنامه نویسی رو هرکسی می تونه
    برای برنامه نویسی موبایل تحت اندروید java باید یاد بگیرین (زبون های دیگه هم میشه ولی استانداردش که گوگل میگه اینه) توصیه میکنم اول بیسیکش رو یاد بگیرید و بعد با استفاده از دوره های پروژه محور نحوه استفاده از کد هارو یاد بگیرین (با فیلم خیلی راحت تر میشه یاد گرفت) برای وب هم خیلی زبون های بیشتره یا یک زبون نمیه سایت ساخت باید با css , html شروع کنید با یاد گرفتن اینها فقط می تونید سایت سمت کلاینت بسازید بعدش هم html5 که خیلی با html متفاوت نیست css3 هم اجاری نیست ولی خوبه یاد بگیرید بعدش هم می تونید برید سمت برنامه نویسی سمت سرورتون که میشه زبون php و فریم ورک هاش برای طراحی بهتر هم دیگه باید برید سمت javascript , jQuery , Ajax که دیگه می تونید همه مدل سایت بنویسید.
    گر سنگ از آسمان ببارد من پارس هستم و زانو نخواهم زد

3. Top | #2813
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط w3c نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    مفت میدن ؟؟؟
    خب شما میشه معرفی کنه که یکی مفت بده من زیر 60 تومن ندیدم سی قانع بشه
    150 تا بازی کردی

شب و روزت رو زدی و امکان داره با کاهش پینگ هم بازی کرده باشی. اعصابت هم خورد شده گهگاهی.

اینجوری حساب کنیم هر بازی زیر 1000 تومن میوفته با قیمت های فعلی. بله 60 تومن مفته. بهمین خاطر به اون دوستمون گفتم اگر فکر میکنی 4k میشی نرو دنبال اسمورف خیلی شیک برو بخر.
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

4. Top | #2814

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3256
    یوزرنیم استیم
    siahishab11
    نقل قول نوشته اصلی توسط Persian Leopard نمایش پست ها
    50 تومان پول اینترنت 15kb/s دادم قشنگ احساس حماقت دارم صفحه معمولی رو با بدبختی باز میکنه بازی که دیگه هیچ
    واقعا وقتتون رو سر بازی نذارید به هیچ جایی نمیرسید اکثرا دارمدی ندارن گیمر های ایرانی بوستر ها هم که باید کلی وقت بذارد (2ماه) برای هر اکانت که یه رنک 4000-5000 تایی بگیرن که اونم میشه 60 تومان تا 200 تومان حداکثر که نیست اینقدر هم یعنی ماهی میشه 60 تومان تازه بازار کارش هم به درد نمی خوره کلا 2000تا گیمر دوتا2 تو ایران نداریم یعنی بازار کارش 2000نفر بیشتر نیست گیمر ها هم که اکثرا سطح پایین جامعه هستن
    برید دنباله یک کار اگه فقط کامپیوتر رو واسه بازی کردنش دوست دارید که رید بیرون دنبال کار بگردین یا یه حرفه یاد بگیرین اگه خیلی کامپیوتر رو دوست دارین برید دنباله برنامه نویسی تایپیستی و اینها اگه کامپیوتر دوست دارید مطالب زیر رو بخونید.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    توصیه میکنم اگه می خواین وارد برنامه نویسی بشید c++ نرین کلا برنامه نویسی تحت ویندوز نرین به دو علت
    1- تنها افراد دانشجو امکان داره همچین پروژه هاییی بخوان که تازه زیادم پول نمیدن و تعدادشونم خیلی کمه (بازار کار جالبی نداره) به این راحتی ها هم کار به کسی که رزومه نداره نمیدن(برای شروع کار که اصلا به درد نمی خوره) البته یک سری شرکت ها هم برای سیستمشون لازم دارن ولی خوب 5 6 ماه یک بار همچیزی پیش میاد که امکان اینکه به یه آدم تازه کار بدن نزدیک 5% هست.
    2- الان در برنامه نویسی 2تا چیز خیلی رو بورسه و درامد خوبی هم داره, یکی طراحی وب یکی طراحی اپلیکیشن موبایل مخصوصا تو ایران اندروید. برای اینها همیشه کار هست مخصوصا برنامه نویسی موبایل که حتی اگه مشتری هم نداشته باشید می تونید برنامه بنویسید بذارید تو مارکت ها
    برای شروع کار تو بازار اپلیکیشن موبایل بهتره اول دوتا اپ بسازید بذارید تو بازار که هم یه درامدی دارید بالاخره هم میشه به عنوان رزومه ازش استفاده کرد (تو طراحی سایت نمیشه همچین حرکتی زد) اگه مشتری هم پیدا کنید که کمترین هزینه برای ساخت اپ 700000 تومان هست برای شروع هم می تونید برید تو سایت های freelancing مثل پونیشا پارس کدرز و ... یا اگه می تونید پول رو بصورت دلار بگیرید نمونه های خارجی زیادی هم هست که درامد و مشتری های خیلی بیشتری دارن بعدشم می تونید یک سایت برای خودتون بزنید که نمونه کار هاتون رو بذارید توش و یا حتی از طریق سایت مشتری پیدا کنید
    طراحی سایت هم که 2تا بخش داره ui , ux که همون کد نویسی و طراحی گرافیکیه(قالب) (البته طراحی اپ هم همین جوریه ولی در حد طراحی وب نیست البته اگه بخواین بازی سطح بالا بسازید از طراحی وب خیلی سخت تره ) طراحی گرافیکی که کاملا به استعداد بر میگرده نمیشه به این راحتی ها توش خوب بود ولی برنامه نویسی رو هرکسی می تونه
    برای برنامه نویسی موبایل تحت اندروید java باید یاد بگیرین (زبون های دیگه هم میشه ولی استانداردش که گوگل میگه اینه) توصیه میکنم اول بیسیکش رو یاد بگیرید و بعد با استفاده از دوره های پروژه محور نحوه استفاده از کد هارو یاد بگیرین (با فیلم خیلی راحت تر میشه یاد گرفت) برای وب هم خیلی زبون های بیشتره یا یک زبون نمیه سایت ساخت باید با css , html شروع کنید با یاد گرفتن اینها فقط می تونید سایت سمت کلاینت بسازید بعدش هم html5 که خیلی با html متفاوت نیست css3 هم اجاری نیست ولی خوبه یاد بگیرید بعدش هم می تونید برید سمت برنامه نویسی سمت سرورتون که میشه زبون php و فریم ورک هاش برای طراحی بهتر هم دیگه باید برید سمت javascript , jQuery , Ajax که دیگه می تونید همه مدل سایت بنویسید.
    میدونین که صحبت های شما چه زمانی درست هست ؟
    1- زمانی که به بازی وابسته نشده باشیم
    2-زمانی که خیلی برای یاد گیری دیر نشده باشه بر فرض مثال 17-18 ساله باشی نه بیشتر
    چون یاد گیری اینایی که شما ارز کردی هر کدوم کم کم 1 سال میکشه تا زبان های مورد نیاز رو یاد بگیری
    یه برنامه نویس باید زبان های پایه رو هم بلد باشه مثل C یا peython یا perl که بتونه افزونه هایی هم بنویسه
    درکنار اینها باید زبان خارجی خوبی هم بلد باشه که بتونه با رابط کاربری کنار بیاد
    و
    باید سیستم عامل لینوکس رو بلد باشه که بتونه به یه جایی برسه

تازه وقتی اینا رو یاد گرفتین

میشه 28-30 سالتون که دیگه برای این بازیا دیر شده

چون اونقدری دست میاد بالای دست که شما خود به خود میری کنار

موفق باشید

5. کاربر مقابل از Hybrid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

w3c (11-25-2015)

6. Top | #2815

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    3282
    یوزرنیم استیم
    m1h0m0d1
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    lvl dota 2 رو نمیدونم اما experience trophy باید lvl 50 بشه

در حالت کلی باید حداقل ۱۵۰ تا بازی انجام بدید.

توصیه دوستانه: اگر فکر می کنید رنک آنچنانی نصیبتون نمیشه الکی دنبالش نرید. ۱۵۰ تا بازی حداقل ۲ ماه زمان میبره و اگر هم میدونید نهایتا" 4k میشید همین الان هم اکانت های 4k رو مفت میدن.

پنهان کننده: پی نوشت
    عکس آواتارتون رو که نگاه میکنم حالم بد میشه
    پدرم درومد تو این اکانت رو 2.5k موندم نمیره بالا! پس انگار باید تلاش کنم و یا اکانت بخرم :/

منم دلم زده! چشم عوض میکنم :smile30:

7. Top | #2816
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    فعلا" تو این شرایط هیچکس با این حرفا به جایی نمیرسه...

وضع اقتصادی ملت داغونه. قدیما 5 شنبه ها همیشه رستوران یک مهمونی داشتیم اما الان یک هفته در میون شده و مشتری کم شده

مسافر برای مسافرت هم کم شده امروز تور کیش صبت نام کرد یکی بلیط پروازش تقریبا" براش مفتی افتاد...هر کی الان پول داره ذخایر قبلش هست وگرنه الان بازار هیچ خبری نیست...

نقل قول نوشته اصلی توسط Soul Keeper نمایش پست ها
    پدرم درومد تو این اکانت رو 2.5k موندم نمیره بالا! پس انگار باید تلاش کنم و یا اکانت بخرم :/

منم دلم زده! چشم عوض میکنم 30
    همون بخری بهتره پس

آخی خدا خیرت بده. البته شرمنده ها
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

8. Top | #2817

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3256
    یوزرنیم استیم
    siahishab11
    داداش پلی استیلت رو بهتر کن
    ببین رو کدوم رول میتونی خوب بازی کنی
    با کدوم میترکونی

من اکثرا کاور خوبیم
    ولی
    هیچ وقت به کری تیم اعتماد نمیکنم وهارد کری رو خودم بازی میکنم
    مگه این که دلم هوس کاور و ارث کرده باشه xD

9. کاربر مقابل از Hybrid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Soul Keeper (11-25-2015)

10. Top | #2818

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2342
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hybrid نمایش پست ها
    میدونین که صحبت های شما چه زمانی درست هست ؟
    1- زمانی که به بازی وابسته نشده باشیم
    2-زمانی که خیلی برای یاد گیری دیر نشده باشه بر فرض مثال 17-18 ساله باشی نه بیشتر
    چون یاد گیری اینایی که شما ارز کردی هر کدوم کم کم 1 سال میکشه تا زبان های مورد نیاز رو یاد بگیری
    یه برنامه نویس باید زبان های پایه رو هم بلد باشه مثل C یا peython یا perl که بتونه افزونه هایی هم بنویسه
    درکنار اینها باید زبان خارجی خوبی هم بلد باشه که بتونه با رابط کاربری کنار بیاد
    و
    باید سیستم عامل لینوکس رو بلد باشه که بتونه به یه جایی برسه

تازه وقتی اینا رو یاد گرفتین

میشه 28-30 سالتون که دیگه برای این بازیا دیر شده

چون اونقدری دست میاد بالای دست که شما خود به خود میری کنار

موفق باشید
    موبایل که فقط java هست که میشه با 1 ماه وقت گذاشتن یاد گرفت
    برنامه نویسی وب هم که html 1 هفته هم طول نمیده css هم فوقش میشه 2 هفته php رو میشه تو 1 ماه یاد گرفت در بدترین حالت با javascript , jquery , ajax (همه اینها از یک خانواده هستن) میشه 6ماه
    بعدش python اصلا ربطی نداره با پایتون هم میشه سایت ساخت ولی اصلا لازم نیست مخصوصا تو ایران (برای اینکه تو گوگل کار کنی بلد بودن این زبان خیلی مفیده ولی تو ایران پشیزی براش ارزش قائل نیستن(بنده الان بیشتر از 1 ساله که به python مسلط ام ولی تاحالا باهاش 1 ریال در نیوردم)
    به طور کلی پایتون برای ساخت برنامه در linux , windows ساخته شده بعد Django web2py هم اومدن برای اینکه بشه باهاش تو سایت ساختن هم استفاده کرد.
    از قدیم گفتن ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازس تو 30 سالگی پولتو بابات میده بدش می خوای چیکار کنی؟ 30 سالت شده منبع درامد نداری هیچی هم بلد نیستی جز بازی کردن حالا بیا زندگی کن

11. Top | #2819

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3256
    یوزرنیم استیم
    siahishab11
    نقل قول نوشته اصلی توسط persian leopard نمایش پست ها
    موبایل که فقط java هست که میشه با 1 ماه وقت گذاشتن یاد گرفت
    برنامه نویسی وب هم که html 1 هفته هم طول نمیده css هم فوقش میشه 2 هفته php رو میشه تو 1 ماه یاد گرفت در بدترین حالت با javascript , jquery , ajax (همه اینها از یک خانواده هستن) میشه 6ماه
    بعدش python اصلا ربطی نداره با پایتون هم میشه سایت ساخت ولی اصلا لازم نیست مخصوصا تو ایران (برای اینکه تو گوگل کار کنی بلد بودن این زبان خیلی مفیده ولی تو ایران پشیزی براش ارزش قائل نیستن(بنده الان بیشتر از 1 ساله که به python مسلط ام ولی تاحالا باهاش 1 ریال در نیوردم)
    به طور کلی پایتون برای ساخت برنامه در linux , windows ساخته شده بعد django web2py هم اومدن برای اینکه بشه باهاش تو سایت ساختن هم استفاده کرد.
    از قدیم گفتن ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازس تو 30 سالگی پولتو بابات میده بدش می خوای چیکار کنی؟ 30 سالت شده منبع درامد نداری هیچی هم بلد نیستی جز بازی کردن حالا بیا زندگی کن
    به جای این کارا میشه شبکه یاد گرفت و تو یه شرکتی مشغول به کار بود
    هم کارش هیجان داره
    هم درامد خوبی داره
    هم از سیستم دور نیستی
    هم برات سابقه کار هست

من به شخصه از کار سیم کشی شبکه-تلفن
    رسیدگی به مشکلات شبکه
    پشتیبانی فنی و....
    هم خوشم میاد هم خیلی جاهاشو بلدم
    چند ماهی هم تو mdf مخابرات مشغول بودم

12. Top | #2820

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2342
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hybrid نمایش پست ها
    به جای این کارا میشه شبکه یاد گرفت و تو یه شرکتی مشغول به کار بود
    هم کارش هیجان داره
    هم درامد خوبی داره
    هم از سیستم دور نیستی
    هم برات سابقه کار هست

من به شخصه از کار سیم کشی شبکه-تلفن
    رسیدگی به مشکلات شبکه
    پشتیبانی فنی و....
    هم خوشم میاد هم خیلی جاهاشو بلدم
    چند ماهی هم تو mdf مخابرات مشغول بودم
    اینم میشه من گفتم این برنامه نویسی یکیشه شما اگه به شبکه علاقه داری میشه مدارکش رو گرفت ccna ccnp و ... البته ccnp کلی شاخه داره ولی اگه از نظرتون طرحی وب و اپ موبایل خیلی طول میده باید بگم شبکه خیلی خیلی بهتره یک کتاب دوره ccna رو ببینید در جا کنار می کشید
    اتفاقا موسسه آموزش کهکشان نور تو تهران مدرک ccna میده من خودم 1 سال پیش رفتم خیلی خوب بود هم استادش هم امکانتشون
    برای اینکه تو یک شرکت کار کنی میگه لیسانس باید داشته باشی ccna یا ccnp باید داشته باشی تازه با یک حقوق ثابت تازه از طراحی وب سختر ولی میشه با طراحی وب خیلی بیشتر در آورد البته علاقه خیلی مهمه