[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 488

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 488 از 1160 نخستنخست ... 388438478486487488489490498538588988 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,871 به 4,880 از 11598
  1. Top | #4871

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    نقل قول نوشته اصلی توسط ATER نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    بعد از داشنگاه شریف نرسیده به پل استاد معینخیابان صادقی انتهای خیابان کوچه دهم پلاک 5.
    از شنبه تا 5 شنبه 9 صبج تا 9 شب.(بجز روز های تعطیل)
    کنسول 5 تا PS4 داره. (ساعتی 10 تومن)(فقط Fifa 2016 و Pes 2016 و مورتال کامبت X داره)
    یه Xbox on(فقط فیفا داره) و یه Xbox 360.(بازی زیاد داره) (ساعتی 8 تومن).
    پی سی ها هم ساعتی 3 تومن. نت داره سرور اورپا 150 پینگ.
    سیستم ها چنگی به دل نمیزنه مانیتور CTR صفحه تخت.(با پایین ترین تنظیمات بازی 60 فریم اجرا میشه).
    تو گیم نت یخچال هم هست رانی ، آب معدنی ، کیت کت و.. هم داره.
    99% مشتری ها دانشجو های شریف هستن که میشینن فوتبال بازی میکنن.
    راتسی کارت خوان هم داره.
    این منو آتیش زد.
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

2. Top | #4872

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    یه لحضه صبر کن !!!!
    After کیه ؟؟؟؟
    یا holy,,,,,
    عزیز من After نیستم من before هستم.

99% مشتری هاش دانشچو های شریف هستن که فقط میخوان PES و FIFA بازی کنن برای همین فقط همین بازی ها رو داره.
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

3. کاربر مقابل از ATER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Darktoheaven (05-05-2016)

4. Top | #4873

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    شماره عضویت
    1
    یوزرنیم استیم
    Milad._.R
    :smile102: after جان

5. کاربر مقابل از Milad._.R عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

6. Top | #4874

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2342
    چه صد تا بازی چه یه بازی بعید میدونم تو حقوق ایشون تعداد بازی ها تاثیر داشته باشه. و فکر کنم هیمن حقوق اهمیت داره
    اینهایی که تو گیمت ها مسئولیتی دارن معمولا 90% مواقع خودشونم دارن بازی میکنن xD فقط اگه مشکلی پیش بیاد وسط بازی باید برن فیکسش کنن
    حقوق وزارت کار (کف حقوق) 810تومان هست اون 10 تومانم ازشون بستان پول چند روز رفت و آمد میشه
    گر سنگ از آسمان ببارد من پارس هستم و زانو نخواهم زد

7. کاربر مقابل از Persian Leopard عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

8. Top | #4875
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    گیم نت بودن خیلی اعصاب میخواد.

اما از اونجایی که میگه مشتری هاش دانشجو هستن از این نظر باز بهتر هست اما کلا" گیم نت در همه حالت سر و صداش زیاده

خیلی خوشحال شدم کار پیدا کردی آتر سفت بچسب که بهتر از این گیرت نمیاد :دی

9. 2 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ATER (05-05-2016),Darktoheaven (05-05-2016)

10. Top | #4876

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    64
    یوزرنیم استیم
    l_Viper_l
    نقل قول نوشته اصلی توسط BROCK LESNAR نمایش پست ها
    دوستان روشی رو سراغ ندارید که بشه عکس هایی رو که میگیرم از سایت با snipping tools ،کیفیتشون بعد از تغییر با paint درست بشه؟ مثلا تغییرات آقانیم هیرو ها رو نگاه کنید،عکسا یه جورین.

آموزش کامل آیتم Aghanim's Scepter - دوتا 2
    بهتره برای گزاشتن عکس ها به جای استفاده از Snipping tools توی همون سایت گیمپدیا روی عکس کلیک راست کنی و گزینه copy image address رو بزنی بعد بیای توی ادیتور paste کنی. اینجوری هم زحمت اپلود کردن به گردنت نمیوفته و همم عکس های سایتی مثل گیمپدیا همیشه اونجا هستن و هیچ وقت پاک نمیشن ولی بعضی از اپلود سنتر ها میبینی فوقش 2 سال عکستو نیگه میدارن بعد پاک میکنن که اون موقع بعد از 2 سال، اموزشی که نوشتی بدون عکس میشه و ناقص به نظر میاد.

11. کاربر مقابل از Viper عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Apdentist (05-05-2016)

12. Top | #4877

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    نقل قول نوشته اصلی توسط Viper نمایش پست ها
    بهتره برای گزاشتن عکس ها به جای استفاده از Snipping tools توی همون سایت گیمپدیا روی عکس کلیک راست کنی و گزینه copy image address رو بزنی بعد بیای توی ادیتور paste کنی. اینجوری هم زحمت اپلود کردن به گردنت نمیوفته و همم عکس های سایتی مثل گیمپدیا همیشه اونجا هستن و هیچ وقت پاک نمیشن ولی بعضی از اپلود سنتر ها میبینی فوقش 2 سال عکستو نیگه میدارن بعد پاک میکنن که اون موقع بعد از 2 سال، اموزشی که نوشتی بدون عکس میشه و ناقص به نظر میاد.
    مرسی عزیز،ولی 2 سوال،یکی اینکه برای من گزینه copy link location رو که میزنم،مثلا عکس اولتی axe رو میخوام سیو کنم،لینکش میشه کل صفحه axe.

2 اینکه عکس هایی که 2 تیکه هستن چی؟ مثلا Aghanim's Scepter - Liquipedia Dota 2 Wiki نگاه کن هم عکس هیرو هست هم عکس لولی که با آقانیم آپگرید میشه. ممنون
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

13. Top | #4878

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4129
    مرسی عزیز،ولی 2 سوال،یکی اینکه برای من گزینه copy link location رو که میزنم،مثلا عکس اولتی axe رو میخوام سیو کنم،لینکش میشه کل صفحه axe.

2 اینکه عکس هایی که 2 تیکه هستن چی؟ مثلا Aghanim's Scepter - Liquipedia Dota 2 Wiki نگاه کن هم عکس هیرو هست هم عکس لولی که با آقانیم آپگرید میشه. ممنون
    مبارک باشه انشالله رنک های بهتری بگیری

14. کاربر مقابل از dark druid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Apdentist (05-05-2016)

15. Top | #4879

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    64
    یوزرنیم استیم
    l_Viper_l

1- گزینه copy link location یا مثلا برای من گرینه copy link address هستش که هردوشون یکی هستن و با اونی که من گفتم copy image address فرق دارن. copy link location لینک جایی که عکس از اونجا اومده رو میده، ولی copy image address لینک خود عکس رو میده ، این گزینرو که زدی بعدش میای توی ادیتور سایت اونجایی که باید لینک عکس رو بدی گلیک راست میکنی و paste رو میزنی (یا ctrl+v)، این روشو به خاطر این گفتم که 1-رحمت اپلود کردن دیگه نداره 2-عکس ها از سایتهای مرجع پاک نمیشن و بدین ترتیب عکس های اموزشت هم بعد از چند سال پاک نمیشن البته اگه با snipping tools راحت تری و اپلود کردن هم برات مشکلی نیست تو اپلود سنتر خود سایت اپلود کنی هم باز عکس ها برای همیشه میمونن.

2-از من میپرسی عکس خود هیرو رو نمیخواد بزاری اگرم خواستی بزاری بنظرم بهتره بالای اسمش (که بیرون اسپویلر نوشتی) بزاری، وقتیم که مثلا باید تغییر 2 تا اسپل از یه هیرو (مثل chen) توضیح بدی میتونی همونجوری که گفتم با copy image address عکس رو بیاری بعد زیر اون عکس تغییر همون اسپل رو بنویسی حالا برا اسپل دوم هم دوباره enter رو بزنی بری خط بعدی عکسشو اونجا بزاری توضیحاتشم مثل قبلی زیرش بنویسی. البته این نظر منه هرجوری که فکر میکنی راحت تری همون جوری انجام بده.
    اینم اضافه کنم که میگی با Snipping tools کیفیت کم میشه.... من دیدم عکستو که با snipping tools گرفتی فرمتشو تغییر ندادی و همون png مونده اینا کیفیتشون با کیفیت عکسی که تو سایت لیکوییدپدیا هست یکی میمونه و فقط شاید به چشمت اومده که این از اون بی کیفیت تره.

---------------------------------------

Ater جان تبریک میگم انشاالله که کارت بی دردسر و پررونق باشه و امسال که مدیر گیمنت شدی چند سال بعد هاست dota 2 major تو خاورمیانه باشی به امید اینکه تو ایران برگزار بشه :دی
    ویرایش توسط Viper : 05-05-2016 در ساعت 11:50 AM

16. کاربر مقابل از Viper عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Apdentist (05-05-2016)

17. Top | #4880

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    درود بر تو سعید،مشکلم حل شد،واقعا آسون تر هست،من داغون شدم اینقد آپلود کردم 120 عکس از دیروز تاحال آپلود کردم.

پنهان کننده: آتر
    من خودم واقعا دوست دارم افرادی مثل آتر که از کامپیوتر سر در میارن اونم به صورت حرفه ای ،یه چیزی بشن،توی خارج بودی مطمن باش یه چیزی میشدی،راستی یادم رفت تبریک بهت بگم برای پیدا کردن شغل،موفق باشی.

18. 2 کاربر مقابل از Apdentist عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ATER (05-05-2016),Viper (05-05-2016)