[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 778

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 778 از 1160 نخستنخست ... 278678728768776777778779780788828878 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 7,771 به 7,780 از 11600
  1. Top | #7771

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    4415
    http://www.aparat.com/v/fsvY4
    هنر فید دادن
    ویرایش توسط Fery : 09-08-2016 در ساعت 10:55 AM

2. کاربر مقابل از Fery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

WardeN (09-08-2016)

3. Top | #7772

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    4415
    نقل قول نوشته اصلی توسط IR_Sepehr نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    Ater یه چیزی دلم نیومد بگم
    من از 3500 اومدم رو 2800 طی 1 هفته گیم در میون یکی از یارا ما لیو می داد و ...
    یام نوب بودن در حده گاو و ...
    اما یکم که گدشت خودم سعی کردم گیمو جدی بگیرم و فقط مید پلی کنم
    که شانسم هم خوب شد یه سری گیما پلیر اون ها لیو دادن و ...
    تا MMR Resundam be 3200
    می خوام بگم دوره بد شانسی تموم می شه
    Dont Worry
    Keep Calm
    And Play RANK
    Keep calm it is only game

4. Top | #7773

عنوان کاربر
    سرپرست و ناظم
    شماره عضویت
    15
    یوزرنیم استیم
    Sh4rinGan
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    ER5QxpR 700wa 0

Exactly this is what's wrong with the world

طرف اصلا حالیش نیست آندروید و IOS چی هستن بعد آیفون دستش میگیره. میبینی محمد به چه روزی افتادیم؟ :دی
    آیفون جدید 64 گیگ نداره 32 و 128 داره , آیفونم که مموری نمیخوره , 128 میره تو پاچه مردم :دی
    از اونطرف هدفون نمیخوره اگه گم کنید ( که چون سیم نداره شانسش بالاست ) باید براش هدفون مخصوص خودش رو بگیرید که Wireless هست و 168 دلار پولشه :دی
    عاشقه Apple ام پسر :دی

5. Top | #7774

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    يه گيم بود چند وقت پيش گذاشتم گفتم نميدونم چرا باختم يكي بياد دليلشو بگه نميدونم يادتون هست يا نه به هرحال من آنتي بودم
    مال يه هفته پيشه ميدونيد از چي لجم ميگيره؟؟
    طرف رنكش هنوز باز نشده هنوز بعد كلي گيم اون بازيو ميكوبه تو سر من ميگه تو نوبي ادعاي بيخودي ميكني
    حالا چرا؟ چون ديشب يه گيم مورف پيك كردم انقدر توي لين مخالف و ميد به سايلنسر و پودچ فيد دادند كه من جرئت نداشتم اجيل كنم بايد تانك راه ميرفتم ماشاالله ساپورتم كه نداشتيم هي گنك ميكردن همه رو خب اونا فيد دادن ايزي ميد شديم من چيكار ميكردم؟؟ بعد گفتم بهش خب ميرم چنتا فيلم ديگه ميراكل ميبينم يه سبك جديدبازي كرده به تازگي اونو امشب ميرم ميگه نه خودتو داري با اون مقايسه ميكني؟؟
    گفتم بهش اين حرفو خيليا قبل تو بهم زدند ولي اونا كه لولاشون بالا بود و بازي حاليشون بود گفتند راه درست همينه كه خودتو با اون مقايسه كني تا نقاط ضعفت پيدا بشه من اينكارو كردم آنتي ميجم خوب شده پيشرفت كردم گفت آنتي ميج هيچي حاليت نيست و من كه چيزي ازت نديدم و اون بازي كذايي رو دوباره كوبيد تو سر من گفتم اصنم اينجور نيس من تاحالا كلي بازي با آنتي كامبك كردم اون گيم همه بد بودن بيس مگا بود اصن نميشد فانتم ديواين داشت قبول نميكنه
    چرا فك ميكنه خوفه؟؟ نه اينا همه باده اينو از من داشته باشيد هر چيم خوف باشين بهتر از شما هم هست برا كسي ادعا نكنين
    تهش بهش گفتم من نوبم حال نميكني باهام بازي نكن
    والسلام!
    رفيقم بود حسابي حالمو گرفت اعصابمو بهم ريخت اينم حسي كه الان دارم
    ویرایش توسط samdeloges : 09-08-2016 در ساعت 01:22 PM
    Nothing is impossible, the word itself says I'm possible

Audrey Hepburn

6. کاربر مقابل از samdeloges عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Fery (09-08-2016)

7. Top | #7775

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    4415
    نقل قول نوشته اصلی توسط samdeloges نمایش پست ها
    يه گيم بود چند وقت پيش گذاشتم گفتم نميدونم چرا باختم يكي بياد دليلشو بگه نميدونم يادتون هست يا نه به هرحال من آنتي بودم
    مال يه هفته پيشه ميدونيد از چي لجم ميگيره؟؟
    طرف رنكش هنوز باز نشده هنوز بعد كلي گيم اون بازيو ميكوبه تو سر من ميگه تو نوبي ادعاي بيخودي ميكني
    حالا چرا؟ چون ديشب يه گيم مورف پيك كردم انقدر توي لين مخالف و ميد به سايلنسر و پودچ فيد دادند كه من جرئت نداشتم اجيل كنم بايد تانك راه ميرفتم ماشاالله ساپورتم كه نداشتيم هي گنك ميكردن همه رو خب اونا فيد دادن ايزي ميد شديم من چيكار ميكردم؟؟ بعد گفتم بهش خب ميرم چنتا فيلم ديگه ميراكل ميبينم يه سبك جديدبازي كرده به تازگي اونو امشب ميرم ميگه نه خودتو داري با اون مقايسه ميكني؟؟
    گفتم بهش اين حرفو خيليا قبل تو بهم زدند ولي اونا كه لولاشون بالا بود و بازي حاليشون بود گفتند راه درست همينه كه خودتو با اون مقايسه كني تا نقاط ضعفت پيدا بشه من اينكارو كردم آنتي ميجم خوب شده پيشرفت كردم گفت آنتي ميج هيچي حاليت نيست و من كه چيزي ازت نديدم و اون بازي كذايي رو دوباره كوبيد تو سر من گفتم اصنم اينجور نيس من تاحالا كلي بازي با آنتي كامبك كردم اون گيم همه بد بودن بيس مگا بود اصن نميشد فانتم ديواين داشت قبول نميكنه
    چرا فك ميكنه خوفه؟؟ نه اينا همه باده اينو از من داشته باشيد هر چيم خوف باشين بهتر از شما هم هست برا كسي ادعا نكنين
    تهش بهش گفتم من نوبم حال نميكني باهام بازي نكن
    والسلام!
    رفيقم بود حسابي حالمو گرفت اعصابمو بهم ريخت اينم حسي كه الان دارم
    بی خیال باش ،رفیقت فشار روش بوده این حرفارو زده (چون منم موقعی فشار روم میاد پاچه یکی دیگرو میگیرم).خیلی از دوتا بازا میکنن فکر میکنن شاخن جدی نگیر .هیچکی تو این گیم به جرعت میتونم بگم شاخ نی.باختی دوباره میبری چه فرقی به حالت داره؟ مهم اینه که خودت میدونی بازیت خوبه هروقت خودت از خودت راضی بودی معنیش اینه که بازیتو درست انجام دادی.اون بازی هم که باختی بدشانس بودی(گفتم بازیتو نگاه کردم)وگرنه بازیت خوبه. شاخ واقعی تو دوتا بازی تیمیه -------> OG با تیم فلیپینیه
    بی ربط:
    عزیزانم این همه میگین ساپورت چرا خودتون پیک نمیدین؟
    ویرایش توسط Fery : 09-08-2016 در ساعت 01:39 PM

8. کاربر مقابل از Fery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

samdeloges (09-08-2016)

9. Top | #7776

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    4358
    یوزرنیم استیم
    365155602
    نقل قول نوشته اصلی توسط frigidsoul نمایش پست ها
    بی خیال باش ،رفیقت فشار روش بوده این حرفارو زده (چون منم موقعی فشار روم میاد پاچه یکی دیگرو میگیرم).خیلی از دوتا بازا میکنن فکر میکنن شاخن جدی نگیر .هیچکی تو این گیم به جرعت میتونم بگم شاخ نی.باختی دوباره میبری چه فرقی به حالت داره؟ مهم اینه که خودت میدونی بازیت خوبه هروقت خودت از خودت راضی بودی معنیش اینه که بازیتو درست انجام دادی.اون بازی هم که باختی بدشانس بودی(گفتم بازیتو نگاه کردم)وگرنه بازیت خوبه. شاخ واقعی تو دوتا بازی تیمیه -------> OG با تیم فلیپینیه
    بی ربط:
    عزیزانم این همه میگین ساپورت چرا خودتون پیک نمیدین؟
    اه از این جمله ای که گفتی اصلا خوشم نمیاد

IN lobby : Why don't you pick support? why me?

اصلا این رو که گفتن کلا اعصاب من به کلی داغون میشه مخصوصا وقتی که پیک اول من کردم
    My steam id : crystal_siamak

Friend id : 270780248

10. Top | #7777

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    160
    یوزرنیم استیم
    97110850
    نقل قول نوشته اصلی توسط alia76972 نمایش پست ها
    سلام ببخشید یه سوال داشتم میدونم این تاپیک برای این سوال مناسب نیست اما تاپیکی با موضوع مناسب گیر نیاوردم کسی میدونه چجوری میشه از طریق مودم توی خونه لن بازی کرد مثل گیم نت
    اصلا میشه همچین کاری رو کرد؟
    آره میشه به سادگی، هر دو تا سیستم رو به مودم وصل کنید (وایفای یا کابل لن) > سیستم ها با هم لن شده اند
    کودکی می بینی رفته از کاج بلندی بالا، جوجه بردارد از لانه ی نور !
    و از او می پرسی...

In War No One Fights Alone

[̲̅N][̲̅e][̲̅d][̲̅r][̲̅a][̲̅W]

11. Top | #7778

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    5295
    یوزرنیم استیم
    ahmad56711
    حس تنهایی
    کسی نیست باش برم رندوم

12. Top | #7779

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    نقل قول نوشته اصلی توسط BOOM نمایش پست ها
    حس تنهایی
    کسی نیست باش برم رندوم

يه شماره ميخواي بهت بدم يكي از دوستامه همه روزه از ساعت ١٠صبح تا ١٢ شب آماده ي بازيه
    رتبه كنكورش شد ٥٨٠ دانشگاه صنعتي شريف رو شاخشه
    Nothing is impossible, the word itself says I'm possible

Audrey Hepburn

13. Top | #7780
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sharingan نمایش پست ها
    Exactly this is what's wrong with the world

طرف اصلا حالیش نیست آندروید و IOS چی هستن بعد آیفون دستش میگیره. میبینی محمد به چه روزی افتادیم؟ :دی
    آیفون جدید 64 گیگ نداره 32 و 128 داره , آیفونم که مموری نمیخوره , 128 میره تو پاچه مردم :دی
    از اونطرف هدفون نمیخوره اگه گم کنید ( که چون سیم نداره شانسش بالاست ) باید براش هدفون مخصوص خودش رو بگیرید که Wireless هست و 168 دلار پولشه :دی
    عاشقه Apple ام پسر :دی
    من اون اوایل همه چیشو خودم یاد گرفتم.

نسبت به اندروید دست و پای آدم بیشتر بستست. الان حسین اندروید داره هر کاری بگی با این گوشی میکنه دیوث :دی
    واسه آیفون خیلی دنگ و فنگا هست مخصوصا itunes و همینطور کار نکردن یکسری برنامه هاش تو ایران. مثلا یک برنامه دانلود کردم واسه انتقال فایل با وایفای از کامپیوتر به گوشی که کار نمیکرد
    من بیشتر به خاطر منحصر به فرد بودنش دوستش دارم. بعد این 7 رو به خودم قول دادم حتما باید بگیرم. 3 ساله 5s دارم پدرش در اومده :دی یک جا پشتش هست ذغال قلیون افتاده روش! :دی خیلی واضح نیست اما یکم سوراخ کرده خخخ
    درباره مردم عادی هم آره. من یکی از رفیقام از 3g 3gs داشت تا خود 5 وقتی 5s رو همه گرفتن و دید خز شده رفت طرف htc و samsung اینا :دی تا الانم برنگشته!
    ی مدت تو قهوه خونه ما تا صدا زنگ آیفون میومد همه دست ب جیب می شدند بعد از یکزمانی هم مد شده بود اون چراغ پشتش موقع زنگ زدن چشمک بزنه! (اووقق...) هرکی به من میگفت بلدی این کارو کنی؟ میگفتم نه! داهاتی بازیه u know...
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران