Dota 2 Reborn - صفحه 38

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 38 از 54 نخستنخست ... 28363738394048 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 371 به 380 از 532
  1. Top | #371
    w3c
    w3c آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3096
    یوزرنیم استیم
    shahab
    نقل قول نوشته اصلی توسط [DR.[mmL نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    یه باگ جدید هست که ancients creep های dire خود به خود stack میشه من اونو نمیگم ..... کلا همه ی camp ها رو به صورت دستی میشه نامحدود stack کرد
    قضیه ی این script برای helm جدیده ؟ میگن به script هست وقتی یه کریپی رو با helm واسه خودت میکنی خودش میره ancient creep هارو سر موقع stack میکنه بدونه اینکه شما دستی داشته باشی ( من یه دست بازی رفته بودم یکی به یکی دیگه اینو گفت )
    من شش ماه پیش تو توییچ اینو دیدم ولی یارو همیشه دقیقه 53 میرفت دستی اینکارو انجام میداد هیروشم kunkkaبود و اخر سر فکر کنم به 2000 گلدی هم گرفت ولی من ندیدم از اسکریپت استفاده کنه چون اگهبخواد اسکریپت باشه موست میپره و نمیتونی بازی کنی
    SOME OLD WOUNDS NEVER TRULY HEAL AND BLEED AGAIN AT THE SLIGHTEST WORD

NED STARK-

2. Top | #372

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    ثاینه 53 نه دقیقه 53.
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

3. Top | #373

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    4035
    یه باگ جدید هست که ancients creep های dire خود به خود stack میشه من اونو نمیگم ..... کلا همه ی camp ها رو به صورت دستی میشه نامحدود stack کرد
    قضیه ی این script برای helm جدیده ؟ میگن به script هست وقتی یه کریپی رو با helm واسه خودت میکنی خودش میره ancient creep هارو سر موقع stack میکنه بدونه اینکه شما دستی داشته باشی ( من یه دست بازی رفته بودم یکی به یکی دیگه اینو گفت )
    یکی امروز داشت تو 1k رنک میرفت منم دیدم انشنت دایر به حد زیادی استک شده بود که ادم به این سطح بازی شک میکرد.
    احتمالا تا چند روز دیگه این باگ بر طرف بشه.

من شش ماه پیش تو توییچ اینو دیدم ولی یارو همیشه دقیقه 53 میرفت دستی اینکارو انجام میداد هیروشم kunkkaبود و اخر سر فکر کنم به 2000 گلدی هم گرفت ولی من ندیدم از اسکریپت استفاده کنه چون اگهبخواد اسکریپت باشه موست میپره و نمیتونی بازی کنی
    نوشتن اسکریپ به موس ربطی نداره دوست عزیز

4. کاربر مقابل از ez mid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

A_W_Z_2 (09-11-2015)

5. Top | #374

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4229
    سلام دوستان ما نشستیم 2 روز دانلود کردیم حالا که بازی رو اجرا میکنم میبینم نصف صفحه سیاهه فقط گزینه های سمت راست هست وقتی هم که play رو میزنم هیچ اتفاقی نمیافته جز اینکه همون یه دکمه هم دیکه غیر فعال میشه و هیچ اتفاقی هم نمیاقته
    اعصابم خراب شده خیرسرمون این همه دانلود کردیم بازیمون هم به فنا رفت کسی هست این مشکلات رو داشته باشه؟ کسی راه حلی داره ؟دیگه اعصاب نمونده واسم

6. Top | #375

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1352
    نقل قول نوشته اصلی توسط [DR.[mmL نمایش پست ها
    اینقدر script واسه دوتا 2 اومده این که چیزی نیست و از گارنا هم بدتره . خدارو شکر فعلا vac ban میشن اونا که استفاده میکنن بعد یه مدت.
    واسه PA هست اتک هاشو S میده به جز اونا که Cirt میزنه ! یعنی 100% CIRT !!
    رنج اتک تاور هارو نشون میده . نشون میده کدوم اسکیل رو دشمن لول آپ کرده. مین های techies رو خود به خود میزنه وقتی دشمن میره تو رنجش تازه دقیق هم حساب میکنه به اندازه ی کشتن طرف میزنه مین هارو . دشمن رو Force Staff میکنه توی مین!
    اینا تازه فقط چند تاشون بود !
    ولی اونی که استفاده کنه از اینا 100% VAC BAN ولی بازم خیلی هاشون روی اکانت اسمورف از اینا استفاده میکنن

نقل قول نوشته اصلی توسط ez mid نمایش پست ها
    یکی امروز داشت تو 1k رنک میرفت منم دیدم انشنت دایر به حد زیادی استک شده بود که ادم به این سطح بازی شک میکرد.
    احتمالا تا چند روز دیگه این باگ بر طرف بشه.
    الان فیکس کردن باگ رو خدارو شکر
    76561198076661060

7. Top | #376

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4229
    باو یعنی هیچ کس نیست کمک کنه به ما؟ همه روون بازی میکنن؟

8. Top | #377

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    دوستانی که ریبورن دارن کمک کنن لطفا ببینید این قسمت sujjest item قبلا توی دوتا2 معمولی برای erly game یه سری آیتم پیشنهاد میداد برای mid game یه سری و برای late game هم یه سری آیتم پیشنهاد میداد ،الان مال من چرا اینطوری نیست؟ اینم عکس...

1805 01441998107

همونطوری که میبینید توی sujest item هیچ آیتمی پیشنهاد نشده،! یکی میگفت مال اون اینطوری نیست، لطفا کمک کنید ..
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

9. Top | #378

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4229
    هر چی همه به ما کمک کردن به تو هم میکنن

10. Top | #379

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    1027
    یوزرنیم استیم
    Four-Eyes
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shinobi نمایش پست ها
    هر چی همه به ما کمک کردن به تو هم میکنن
    برای من که مشکلی نداره اما بازی در حال حاظر خیــــــــــــــــــلی باگ داره.
    شاید اپدیت کردن مشکل حل شد.
    ولی شاید یه verify کنین درست بشه(شاید)
    دوستانی که ریبورن دارن کمک کنن لطفا ببینید این قسمت sujjest item قبلا توی دوتا2 معمولی برای erly game یه سری آیتم پیشنهاد میداد برای mid game یه سری و برای late game هم یه سری آیتم پیشنهاد میداد ،الان مال من چرا اینطوری نیست؟ اینم عکس...

همونطوری که میبینید توی sujest item هیچ آیتمی پیشنهاد نشده،! یکی میگفت مال اون اینطوری نیست، لطفا کمک کنید ..
    از guide استفاده میکنین؟

11. کاربر مقابل از Four-Eyes عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Apdentist (09-11-2015)

12. Top | #380

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    خیر داداش عکس گذاشتم،خالی خالی هست نمیدونم چی شده،فقط میخوام بدونم شما هم قسمت sujjest itemetoon مثل مال من هیچ نوشته ای نداره یا داره،؟ اگه داره لطف کن یه عکس ازش بده تشکر. فراوان.

صفحه 38 از 54 نخستنخست ... 28363738394048 ... آخرینآخرین