پرسش و پاسخ در مورد دوتا 2 - صفحه 320

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 320 از 515 نخستنخست ... 220270310318319320321322330370420 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,191 به 3,200 از 5145
  1. Top | #3191

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5041
    كاهي اوقات ١كيك در ساعت
    امكانش هست رو اكانت بعضي از بجه ها arcade رو دانلود باشه؟(اينجا كيم نت هست) يا arcade واسه خوده بازيه و رو دستكاه تفاوتي نداره

2. Top | #3192

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    آقا ریسایکل که میکنی چی میشه؟؟؟
    Nothing is impossible, the word itself says I'm possible

Audrey Hepburn

3. Top | #3193

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5044
    سلام
    دوستان میخوام اکانت سمورف بزنم ولی نمیدونم چه معیار هایی داره بعضیا میکن kda HD ولی خیلی اکانت داشتم جواب نمیداد
    فعلا یه اکانت ساختم مونده توی رنک 3200 تقریبا میگم چون با این پلیر ها اوفتاده بودم
    البته شایدم بازیم خوب نیست مخصوصا بازی با llion

4. Top | #3194

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    نقل قول نوشته اصلی توسط ladnv نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    سلام
    دوستان میخوام اکانت سمورف بزنم ولی نمیدونم چه معیار هایی داره بعضیا میکن kda HD ولی خیلی اکانت داشتم جواب نمیداد
    فعلا یه اکانت ساختم مونده توی رنک 3200 تقریبا میگم چون با این پلیر ها اوفتاده بودم
    البته شایدم بازیم خوب نیست مخصوصا بازی با llion
    بهتره در مورد mmr و رنک اینجا بحث کنید ( نتایج نهایی در رابطه با سیستم Ranked Matchmaking)

چه رولی رو بهتر بلدید بازی کنید؟ با lion که نمیشه smurf کرد.
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

5. Top | #3195

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5049
    یوزرنیم استیم
    Farzad_Mofangi
    سلام.

منم دقیقاً مشکل تاپیک زیر رو دارم :

مشكل در دوتا 2

گزینه ای به نام delete local file هم ندارم

وارد بازی هم میشه find match رو میزنم میگه آپدیت کن .

آپدیت هم که نمیشه .

اپدیت دوتا ماله 30 may رو از سایت توپ دانلود ها دانلود کردم و استیم هم دیروز 121 مگ اپدیت کردم .

6. Top | #3196

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    64
    یوزرنیم استیم
    l_Viper_l
    نقل قول نوشته اصلی توسط Farzadtehran1390 نمایش پست ها
    سلام.

منم دقیقاً مشکل تاپیک زیر رو دارم :

مشكل در دوتا 2

گزینه ای به نام delete local file هم ندارم

وارد بازی هم میشه find match رو میزنم میگه آپدیت کن .

آپدیت هم که نمیشه .

اپدیت دوتا ماله 30 may رو از سایت توپ دانلود ها دانلود کردم و استیم هم دیروز 121 مگ اپدیت کردم .
    ببین فایل های دوتا 2 تو مسیر زیر هستن؟ :
    Steam/SteamApps/common/dota 2 beta
    دوتا 2 من حجمش 14.9 گیگه
    اگه فایلات اونجاس و حجمش درسته اول برو از استیم رو دوتا کلیک راست کن بعد properties رو بزن و بورو رو تب Local files گزینه browse local files رو بزن، باید ببرتت داخل پوشه dota 2 beta. اگه رفت بعدش از همون تب اخرین گزینه Verify intergity.... رو بزن و تا تموم نشده کار سنگینی مثل کپی کردن رو دوش هارد دیسک نزار.
    این کارارو بکن ببین درست میشه.
    درضمن یه سئوال کوچیک، قبل از اینکه دوتا 2 رو بریزی رو کامپیوتر رفتی سایت steam store و تو صفحه دوتا 2 گزینه Play یا install رو بزنی؟

7. 2 کاربر مقابل از Viper عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Apdentist (06-04-2016),Farzadtehran1390 (06-05-2016)

8. Top | #3197

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5049
    یوزرنیم استیم
    Farzad_Mofangi
    نقل قول نوشته اصلی توسط Viper نمایش پست ها
    ببین فایل های دوتا 2 تو مسیر زیر هستن؟ :
    Steam/SteamApps/common/dota 2 beta
    دوتا 2 من حجمش 14.9 گیگه
    اگه فایلات اونجاس و حجمش درسته اول برو از استیم رو دوتا کلیک راست کن بعد properties رو بزن و بورو رو تب Local files گزینه browse local files رو بزن، باید ببرتت داخل پوشه dota 2 beta. اگه رفت بعدش از همون تب اخرین گزینه Verify intergity.... رو بزن و تا تموم نشده کار سنگینی مثل کپی کردن رو دوش هارد دیسک نزار.
    این کارارو بکن ببین درست میشه.
    درضمن یه سئوال کوچیک، قبل از اینکه دوتا 2 رو بریزی رو کامپیوتر رفتی سایت steam store و تو صفحه دوتا 2 گزینه Play یا install رو بزنی؟
    تو مسیر Steam/SteamApps/common/dota 2 beta هست اونم خود استیم دانلود کرده . دوتایی که منم دانلود کردم 14.9 هستش و دوتا رو تو مسیرSteam/SteamApps ریختم بازم اجرا نشد و استیم شروع به دانلود کردن میکنه که حجمش 7.6 گیگ هست .الان دوتای که دانلود کردم یه پوشه داره به اسم common که واردش میشم dota 2 beta بعدش game و ایناس .قبلش خیر یه راست add game non steam رو زدم و ارد بازی شدم و فهمیدم که این افلاین هستش نه انلاین .دیروز که متوجه شدم زدم , دوتا رو میخواد 7.6 گیگ دانلود کنه که انگار نه انگار دانلود کرده بودم از سایت .

9. Top | #3198

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    64
    یوزرنیم استیم
    l_Viper_l
    دوتا رو تو مسیرSteam/SteamApps ریختم بازم اجرا نشد و استیم شروع به دانلود کردن میکنه که حجمش 7.6 گیگ هست
    تو اون مسیر اجرا نمیشه ، مسیرش باید همون Steam/SteamApps/common/dota 2 beta باشه.

.الان دوتای که دانلود کردم یه پوشه داره به اسم common که واردش میشم dota 2 beta بعدش game و ایناس
    مسیر درستش همینه، اون دفعه چون مسیر اشتباه بوده استیم بازی رو نشناخته و فکر کرده شما بازی رو اصلا ندارید به خاطر همین دوباره دانلودش کرده.

.قبلش خیر یه راست add game non steam رو زدم و ارد بازی شدم و فهمیدم که این افلاین هستش نه انلاین .دیروز که متوجه شدم زدم ,
    الان پس رفتید از سایت steam store زدید؟ خوبه پس
    محض اطلاع اگر حتی یک بازیه اصل استیم رو که با پول هم اورجینال خریده باشید رو با اون گزینه add a non-steam game ادد کنید استیم معمولا اونو نمیشناسه و درنتیجه براش اپدیت نمیده، بصورت انلاین سروراش از اون بازی پشتیبانی نمیکنه و غیره...

دوتا رو میخواد 7.6 گیگ دانلود کنه که انگار نه انگار دانلود کرده بودم از سایت .
    الان اگه دوتا 2 شما تو مسیر Steam/SteamApps/common/dota 2 beta باشه دانلود نمیکنه.
    کاش قبل از اینکه دانلود میکردید از همون دوتا 2 خودتون یک بک اپ میگرفتید تا بعد از اینکه رفتید store steam به جای دانلود فقط اون بک اپو ری استور میکردید، در اون صورت حتی اگر اون بک اپ ناقص هم میبود استیم فقط قسمت ناقص که مقدار کمی میشه رو دانلود میکرد و خودش هم verify میکرد و دیگه نیازی به دانلود 7.6 گیگ از اول نبود.
    استیم معمولا از بازی هایی که بصورت Add non-steam game اضافه میشن بک اپ نمیگیره ولی چون خودتون گفتید بعد از ریختن بازی خود استیم یکمی دانلود کرد پس حتما بازیو شناخته بوده.
    بازم میگم اگه با دانلد شدنش مشکلی ندارید بزارید دانلود شه چون هم مطمئن تره و همم اگه pause بزنید و یه اپدیت 1 مگابایتی برای دوتا 2 بیاد و شما بخواید Resume کنید شروع میکنه از اول دانلود کردن. ولی اگه به هر نحوی مثلا حواستون نبود و دستتون خورد pause و بعدا از اول شروع کرد. دوتا 2 رو پاک کنید. و از همون روش اول برید که تو پست اول گفتید دوتا 2 رو ریختید و یکمیم استیم دانلود کرد، از اون بک اپ بگیرید بعد دوباره دوتا 2 رو پاک کنید بیاید store steam دوباره از اونجا play رو بزنید، بعدش استیم شروع میکنه به دانلد کردن دوتا 2، دانلد رو قطع کنید و برید بک اپ رو ری استور کنید بعد از ری استور کردن هم اگر فایل ها ناقصی داشته باشن استیم خودش دانلد میکنه و تموم.

نحوه بک اپ گرفتنم اینجوریه که از خود استیم رو بازی راست کلیک میکنید بعد گزینه backup game files رو میزنید. موقع بک اپ گرفتنم باز کار سنگینی از هارد دیسک نکشید.
    سئوال دیگه ای داشتید بپرسید.

10. 2 کاربر مقابل از Viper عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_W_Z_2 (06-05-2016),Farzadtehran1390 (06-05-2016)

11. Top | #3199

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5049
    یوزرنیم استیم
    Farzad_Mofangi
    نقل قول نوشته اصلی توسط Viper نمایش پست ها
    تو اون مسیر اجرا نمیشه ، مسیرش باید همون Steam/SteamApps/common/dota 2 beta باشه.

مسیر درستش همینه، اون دفعه چون مسیر اشتباه بوده استیم بازی رو نشناخته و فکر کرده شما بازی رو اصلا ندارید به خاطر همین دوباره دانلودش کرده.

الان پس رفتید از سایت steam store زدید؟ خوبه پس
    محض اطلاع اگر حتی یک بازیه اصل استیم رو که با پول هم اورجینال خریده باشید رو با اون گزینه add a non-steam game ادد کنید استیم معمولا اونو نمیشناسه و درنتیجه براش اپدیت نمیده، بصورت انلاین سروراش از اون بازی پشتیبانی نمیکنه و غیره...

الان اگه دوتا 2 شما تو مسیر Steam/SteamApps/common/dota 2 beta باشه دانلود نمیکنه.
    کاش قبل از اینکه دانلود میکردید از همون دوتا 2 خودتون یک بک اپ میگرفتید تا بعد از اینکه رفتید store steam به جای دانلود فقط اون بک اپو ری استور میکردید، در اون صورت حتی اگر اون بک اپ ناقص هم میبود استیم فقط قسمت ناقص که مقدار کمی میشه رو دانلود میکرد و خودش هم verify میکرد و دیگه نیازی به دانلود 7.6 گیگ از اول نبود.
    استیم معمولا از بازی هایی که بصورت Add non-steam game اضافه میشن بک اپ نمیگیره ولی چون خودتون گفتید بعد از ریختن بازی خود استیم یکمی دانلود کرد پس حتما بازیو شناخته بوده.
    بازم میگم اگه با دانلد شدنش مشکلی ندارید بزارید دانلود شه چون هم مطمئن تره و همم اگه pause بزنید و یه اپدیت 1 مگابایتی برای دوتا 2 بیاد و شما بخواید Resume کنید شروع میکنه از اول دانلود کردن. ولی اگه به هر نحوی مثلا حواستون نبود و دستتون خورد pause و بعدا از اول شروع کرد. دوتا 2 رو پاک کنید. و از همون روش اول برید که تو پست اول گفتید دوتا 2 رو ریختید و یکمیم استیم دانلود کرد، از اون بک اپ بگیرید بعد دوباره دوتا 2 رو پاک کنید بیاید store steam دوباره از اونجا play رو بزنید، بعدش استیم شروع میکنه به دانلد کردن دوتا 2، دانلد رو قطع کنید و برید بک اپ رو ری استور کنید بعد از ری استور کردن هم اگر فایل ها ناقصی داشته باشن استیم خودش دانلد میکنه و تموم.

نحوه بک اپ گرفتنم اینجوریه که از خود استیم رو بازی راست کلیک میکنید بعد گزینه backup game files رو میزنید. موقع بک اپ گرفتنم باز کار سنگینی از هارد دیسک نکشید.
    سئوال دیگه ای داشتید بپرسید.
    دوست عزیز در همین مسیری هم که گفتید ریختم بازم شروع به دانلود کردن میکنه

12. کاربر مقابل از Farzadtehran1390 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Viper (06-05-2016)

13. Top | #3200

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    64
    یوزرنیم استیم
    l_Viper_l
    اقا 3 تا جیز من بگم :دی
    اول من معذرت میخوام چون این خط رو درست نخونده بودم یجورایی کل معادلاتمون بهم خود من شرمنده ام.
    من این پست شما رو اینجوری خوندم که انگار بعد از ریختن بازی، برای دوتا 2 یه اپدیته 121 مگ اومده که این یعنی استیم بازیو شناخته و اپدیت داده تا اگه مثلا ناقصی داشته برطرف کنه.... ، ولی الان که پستتونو دیدم میبینم منظور شما این بوده که استیم رو 121 مگ اپدیت کردید که این یعنی اپدیتی برای دوتا2 در کار نبوده و از اونجاییم که شما هر کاری میکنید از اول دانلود میکنه نتیجه میشه گرفت که استیم فایلایی که دانلود و اکسترکت کردید رو پیدا نمیکنه.

شما اون کارایی که من 2 تا پست قبلی گفتمو انجام دادید؟؟
    ...از استیم رو دوتا کلیک راست کن بعد properties رو بزن و بورو رو تب Local files گزینه browse local files رو بزن، باید ببرتت داخل پوشه dota 2 beta. اگه رفت بعدش از همون تب اخرین گزینه Verify intergity.... رو بزن و تا تموم نشده کار سنگینی مثل کپی کردن رو دوش هارد دیسک نزار....
    اگر بعد از verify کردن فایل های شما رو شناسایی کرد که هیچی، حتی اگه فایلاتون کمی ناقص هم باشه فقط ادامشو دانلود میکنه (منظورم از ناقصی اینه که مثلا شما فایل های دوتا 2 برای 30ام ماه may رو دانلود کردید که میشه 6 روز قبل، بعد از اینکه استیم بازی شما رو شناسایی کرد شروع میکنه و هرچی از 6 روز قبل تا الان برای دوتا 2 اپدیت اومدرو دانلود میکنه و دیگه از 0 بازیو دانلود نمیکنه). ولی اگه بعد از verify کردن بگه فایل های شما رو شناسایی نمیکنه و از اول شروع به دانلد کنه کاری نمیشه کرد چون این یکی از چندین ایراد کپی بازی دوتا 2 همینه.

متاسفانه سایتی که شما ازش دانلود کردی برداشته فایل های دوتا 2 رو فشرده کرده و برای دانلود گزاشته، برای این میگم متاسفانه چون من نمیدونم چجوری میشه از این طریق دوتا 2 رو نصب کرد البته مراحلش رو تو خود سایتش نوشته که بنظرم اونارو انجام بدید به مشکلی بر نمیخورید. هرچند که من نمیدونم چرا اون سایت بجای این کار یک دفعه ای نرفتن و بک اپ بازی رو برای دانلود نذاشتن تا هم کار خودشون راحت تر باشه و هم راه انداختن بازی برای کسی که میشینه دانلد میکنه.
    من به شخصه تا حالا دوتا 2 کپی شده رو 3 بار برای دوستام بردم و ریختم و از این 3 بار فقط 1 بارش بدون مشکل بوده اونم بعد از چند ماه مشکل افت Fps پیدا کرده بود. طبیعیم هست که مشکل پیش بیاد، دقیقا مثل این میمونه که هر بازی دیگه ای رو کپی کنی و بری پیست کنی رو کامپیوتر یکی دیگه بدون اینکه نصبش کنی. اگرم تو اجرای بازی مشکلی بوجود نیاد قطعا بعدا یک جای بازی به مشکل برمیخورید.

الان اگه با Verify کردن که گفتم درست نشد، تنها راه شما اینه که بری همون سایت و چک کنی ببینی مراحل نصب رو که خود سایت گفته یکی یکی درست رفتی یا نه. من خودم تا حالا دوتا 2 کپی شده رو با روشی که این سایت گفته اجرا نکردم ولی شما باز مراحل سایتو چک کنید و اگه راجع به هرکدوم سئوالی داشتید در خدمتم، خواستیدم میتونید تو استیم ادد کنید تا سریع تر سئوالاتتونو ج بدم.

14. 2 کاربر مقابل از Viper عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Apdentist (06-05-2016),Farzadtehran1390 (06-06-2016)

کلمات کلیدی این موضوع