پرسش و پاسخ در مورد دوتا 2 - صفحه 391

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 391 از 515 نخستنخست ... 291341381389390391392393401441491 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,901 به 3,910 از 5144
  1. Top | #3901

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dotauser نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    چرا تو بازی رو دکمه friend request میزنیم انگار نه انگار!؟!
    البته محمد راست ميگه بايد بهتر ميپرسيدي.ولي دليلش اينه كه شما اكانتتون ليميت هست،بايد يه بازي بخري تا مشكلت حل ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

2. Top | #3902

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    5913
    نقل قول نوشته اصلی توسط Apdentist نمایش پست ها
    البته محمد راست ميگه بايد بهتر ميپرسيدي.ولي دليلش اينه كه شما اكانتتون ليميت هست،بايد يه بازي بخري تا مشكلت حل ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk
    اکانت من لیمیت نیست، از تو بازی نمیشه ولی از سایت استیم شد.

3. Top | #3903

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3167
    دوستان این چه مرگشه یه آپدیت اومد الان تو نصبش مشکل داره 53 مگی میشه
    7p40 4545

4. Top | #3904

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6022
    یوزرنیم استیم
    tradstones
    با سلام خدمت دوستان و دوتا بازان حرفه ای
    اقا من تازه دوتا نصب کردم میخوام بدونم برای افزایش رنک چیکار باید کنم همین لابی بازی کنم تاثیر داره یا نه باید یه قسمت دیگه برم ایتم چطوری میده ؟؟؟ کلا بخوام حرفه ای بشم چیکار باید کنم ؟؟؟ اگه میشه درباره تاکتیک ها و نقش هیروها ، مفاهیم bkb و فارم و ... هم توضیح بدین با تشکر.
    ویرایش توسط VanQuisher : 12-10-2016 در ساعت 10:43 AM

5. Top | #3905

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    5864
    یوزرنیم استیم
    Sosiss
    نقل قول نوشته اصلی توسط VanQuisher نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان و دوتا بازان حرفه ای
    اقا من تازه دوتا نصب کردم میخوام بدونم برای افزایش رنک چیکار باید کنم همین لابی بازی کنم تاثیر داره یا نه باید یه قسمت دیگه برم ایتم چطوری میده ؟؟؟ کلا بخوام حرفه ای بشم چیکار باید کنم ؟؟؟ اگه میشه درباره تاکتیک ها و نقش هیروها ، مفاهیم bkb و فارم و ... هم توضیح بدین با تشکر.
    سلام دوست عزیز شما اول اینکه بخوایید بازی کردن رو یاد بگیرید بهتر چند دست با بوت بازی کنید و بعدش بشینید چندتا مسابقه آنلاین ببینید از همون دوتا دو میشه دید برای این که اصطلاحات هم درک کنید توی همین انجمن میتونید قسمت ایتم ها ببینید اسم آیتم هارو مثلا همون Bkb اسم ایتم بلک کینگ بار هستش که مخففش میشه bkb برای بازی کردن رنک هم لول شما باید بالای 20 باشه بعدش می تونید از قسمت همون فایند مچ ها رنک رو انخاب کنید

6. کاربر مقابل از Timshift عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mohammad.S (12-10-2016)

7. Top | #3906

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    4458
    سلام دوستان

من وقتی میخوام از استور خرید کنم یه درصدی به عنوان مالیات به قیمت چیزی که میخوام بخرم اضافه میشه . ولی یکی از دوستام که خرید میکنه مالیات رو قیمت اضافه نمیشه و tax صفر هست

میخواستم بدونم چرا ؟

مرسی

8. Top | #3907

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6022
    یوزرنیم استیم
    tradstones
    ببخشیدیه سوال دیگه اینکه من بعضی ایتم ها رو که تو بازی میگیرم اصلا نمیشه ازشون استفاده کرد یعنی نمیزنه با کدوم کلید میشه ازش استفاده کرد اینو باید چیکار کنم؟؟؟

9. Top | #3908
    Alx
    Alx آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    4188
    نقل قول نوشته اصلی توسط VanQuisher نمایش پست ها
    ببخشیدیه سوال دیگه اینکه من بعضی ایتم ها رو که تو بازی میگیرم اصلا نمیشه ازشون استفاده کرد یعنی نمیزنه با کدوم کلید میشه ازش استفاده کرد اینو باید چیکار کنم؟؟؟
    بعضی آیتم یه قابلیت خاص بهت میده که به صورت passive هست و لازم نیست شما روش کلیک کنی تا عمل کنه.

10. Top | #3909

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    5942
    یوزرنیم استیم
    196772506
    دوستان خسته نباشید
    اقا من چند باریه هیرو juggernaut رو پیک کردم عجب هیرویی هست خیلی توپه اما یه مشکل خیلی بزرگ باهاش دارم اونم مانا هست یعنی یه اولتی و یه اسکیل یک بزنی مانا تمومه باید برگردی بیس دهنم سرویس شده لطفا راهنمایی کنید که چیکارش کنم راستی ایتم هم بتل فیوری دی سالتور سنگ و یاشا و بوت میبندم باید چیکار کنم

و یک سوال دیگه من یه بار از بازی کشیدم بیرون کار داشتم بعد 5 بار فقط سینگل درفت باید بازی میکردم حالا سوال اینجاست که این کار چه ضرر هایی داره غیر از سینگل درفت؟ و اگه دفعه دیگه بکشم بیرون بیشتر میشه بازی های سینگل درفت؟ منظورم روی لول اپ شدن و اینهاست

ممنون

11. Top | #3910

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    5864
    یوزرنیم استیم
    Sosiss
    نقل قول نوشته اصلی توسط tiger2psa77 نمایش پست ها
    دوستان خسته نباشید
    اقا من چند باریه هیرو juggernaut رو پیک کردم عجب هیرویی هست خیلی توپه اما یه مشکل خیلی بزرگ باهاش دارم اونم مانا هست یعنی یه اولتی و یه اسکیل یک بزنی مانا تمومه باید برگردی بیس دهنم سرویس شده لطفا راهنمایی کنید که چیکارش کنم راستی ایتم هم بتل فیوری دی سالتور سنگ و یاشا و بوت میبندم باید چیکار کنم

و یک سوال دیگه من یه بار از بازی کشیدم بیرون کار داشتم بعد 5 بار فقط سینگل درفت باید بازی میکردم حالا سوال اینجاست که این کار چه ضرر هایی داره غیر از سینگل درفت؟ و اگه دفعه دیگه بکشم بیرون بیشتر میشه بازی های سینگل درفت؟ منظورم روی لول اپ شدن و اینهاست

ممنون
    سلام بابت کمبود مانا باید بگم باید یک ساپورت توی تیم باشه که بوت مانا داشته باشه که بعد از درگیری به همه مانا بده یا در حین درگیری این از این
    درمورد آیتم های بتل فیوری و غیره اینا آیتم هایی هستند که نمیشه ازشون مثلا استفاده های بخصوصی کرد مثلا بتل فیوری ببندی با ضربه ضدن به یونیت ویا هیرو به اطرافیانش دمج میده و یا سنجی ویاشا کمی اتک اسپید رو بالا میره با اسپید خو دهیرو رو
    و اما در مورد سینگل درفت باید بگم بیشترین گیمی که بهتون میخوره 5 دست هستش اگر5 دست رو داشته باشیدو بیاید بیرون 4 دقیقه بن میشیدبعدی 16 دقیقه و بعدی 24 ساعت از بازی کردن این بن شدن زمانی موقعی اصلاق میشه که شما قایند کنید و بعدش کنسل کنید و باید بگم هیچ ریطی هم لول آپ شدن هم نداره ممکنه شما 5 دست اس دی بازی کنید اما خوب اگر بن نشید مطمئنان زود تر لول آپ خواهید شد

درضمن یک نصیحت دوستانه ای هم بکنم زیاد روی یک هیرو تمرکز نکن این بازی حدود 200تا هیرو داره که تقریبا 4 ال 5 تا از اونا ضد جاگر نات هستش یکیش Lc اگر بازیکنی که باهاش بازی میکنه حرفه ای باشه شما تو بازی اصلا نمی تونید از 6تون استفاده کنید
    ویرایش توسط Timshift : 12-11-2016 در ساعت 12:34 PM

12. 2 کاربر مقابل از Timshift عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Mohammad.S (12-11-2016),samdeloges (12-11-2016)

کلمات کلیدی این موضوع