[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 110

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 110 از 1160 نخستنخست ... 10601001081091101111121201602106101110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,091 به 1,100 از 11600
  1. Top | #1091
    w3c
    w3c آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3096
    یوزرنیم استیم
    shahab
    نقل قول نوشته اصلی توسط Persian Leopard نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    من تاحالا lol بازی نکردم ولی چند بار بازی هاشو تو تویچ دیدم زیاد جذبم نکرد شنیدم هیرو هاش خریدنی با پول واقعی اگه کسی یخورده اطلاعات راجبه این بازی بده ممنون میشم

بله این همه دوستان که از اون lolمزخرف طرفداری میکنن اولا گرافیکش بالا تر از دوتا نیست دوما هر هفته 10 تا هیرو رایگان میشه وربقیه رو باید بخری اونوقت این میشه یه بازی برابر؟؟؟؟؟؟ باز والو اگر هر چیم باشه بازی رو برابر کرده بازیمf2pداده اقا من نمیفهمم این انتقادات مسخره از بازی دوتا 2 چیه ازش پشتیبانی نمیشه خو برو دوتا 1 حنما اون هر روز اپ میاد
    داخل دوتا 2 برای مثال یه هیرو اینتل 6شش نزدزک 700 تا دمیج داره ولی اونجا خیلی هنر کنه 300 تا

2. Top | #1092

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    665
    یوزرنیم استیم
    erfan.paydar
    lol اصلا بالانس نیست ولی یه خوبی که داره هیرو های زیاد داره و مثله دوتا 2 شیر تو شیر نیست اینجا dazzle یه ulti میزنه من درگیریو دیگه نمیبینم

3. Top | #1093

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3236
    نقل قول نوشته اصلی توسط w3c نمایش پست ها
    بله این همه دوستان که از اون lolمزخرف طرفداری میکنن اولا گرافیکش بالا تر از دوتا نیست دوما هر هفته 10 تا هیرو رایگان میشه وربقیه رو باید بخری اونوقت این میشه یه بازی برابر؟؟؟؟؟؟ باز والو اگر هر چیم باشه بازی رو برابر کرده بازیمf2pداده اقا من نمیفهمم این انتقادات مسخره از بازی دوتا 2 چیه ازش پشتیبانی نمیشه خو برو دوتا 1 حنما اون هر روز اپ میاد
    داخل دوتا 2 برای مثال یه هیرو اینتل 6شش نزدزک 700 تا دمیج داره ولی اونجا خیلی هنر کنه 300 تا
    جهت اطلاع : گرافیک lol از dota 2 بیشتره .

4. Top | #1094

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    1027
    یوزرنیم استیم
    Four-Eyes
    نقل قول نوشته اصلی توسط Darktoheaven نمایش پست ها
    lol اصلا بالانس نیست ولی یه خوبی که داره هیرو های زیاد داره و مثله دوتا 2 شیر تو شیر نیست اینجا dazzle یه ulti میزنه من درگیریو دیگه نمیبینم
    اتفاقا کاملا بر عکس عزیز
    LoL کاملا بالانس هستش. تا وقتی که به یکی feed ندی اصلا پا نمیگیره.
    اما توی dota یکی میاد یه هیرو مثل sniper بر میداره از دور ulti میزنه جلوش هم نمیشه گرفت بعدا با اون range ش حتی AA هم نمیشه بهش داد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Persian Leopard نمایش پست ها
    من تاحالا lol بازی نکردم ولی چند بار بازی هاشو تو تویچ دیدم زیاد جذبم نکرد شنیدم هیرو هاش خریدنی با پول واقعی اگه کسی یخورده اطلاعات راجبه این بازی بده ممنون میشم
    توی بازی 2نوع پول وجود داره
    IP و RP
    IP : شما هر مچی رو که میری یه مقدار IP میگیری(اگه 1st win of the day داشته باشی خیلی بیشتر)با این IP ها میتونی Champion یا Rune بخری
    RP : میزان پولی هستش که شما میخری. باهاش میتونی skin / champion / و چیز هایی که تخفیف میخورن و باندل و ... بخری
    1. من از LoL پشتیبانی نکردم گفتم در حال حاظر نسبت به دوتا وضع بهتری داره
    من خودم از اون دسته بودم که تا 2سال پیش به LoL همش فحش میدادم
    valve اگه یکم به وضع سرورا برسه و اینقدر به دادن set های بیشتر توجه نکنه خیلی بهتر میشه.
    2. اون 10 تا champ هم برای این رایگان میشه که شما تست کنی بعدا بخریش و حداقل برای یه هدفی(خرید champ) بازی میکنی
    و اون 10تا champ هم که گذاشته همشون از counter های یک دیگر هستن ... بازی کاملا بالانسه
    دوتا 2 هم که والا فقط ورودیش رایگانه وگرنه valve به کاربرایی که پول خرج نمیکنن shi* هم نمیده
    حتی برای اینکه خوده استیم هم unlimit بشه باید پول خرج کنی !!

حداقل توی ... هر سال 1champ و 1skin مجانی به همه player ها میدن

5. 4 کاربر مقابل از Four-Eyes عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Darktoheaven (07-06-2015),H.e.x (07-06-2015),YOLO (07-08-2015),رهی (07-06-2015)

6. Top | #1095

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    665
    یوزرنیم استیم
    erfan.paydar
    البته lol هم بازیه خوبیه هیچ چیزی الکی معروف نمیشه ولی یکی از دلایلی که باعث شد دیگه سمتش نرم وقتی dly میشی هست بازی رونده خودشو ادامه میده اصلا نمیشه متوجه شد lag یا dly هست

7. کاربر مقابل از Darktoheaven عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Four-Eyes (07-06-2015)

8. Top | #1096

عنوان کاربر
    سرپرست و ناظم
    شماره عضویت
    15
    یوزرنیم استیم
    Sh4rinGan
    نقل قول نوشته اصلی توسط Four-Eyes نمایش پست ها
    اتفاقا کاملا بر عکس عزیز
    LoL کاملا بالانس هستش. تا وقتی که به یکی feed ندی اصلا پا نمیگیره.
    اما توی dota یکی میاد یه هیرو مثل sniper بر میداره از دور ulti میزنه جلوش هم نمیشه گرفت بعدا با اون range ش حتی AA هم نمیشه بهش داد.

توی بازی 2نوع پول وجود داره
    IP و RP
    IP : شما هر مچی رو که میری یه مقدار IP میگیری(اگه 1st win of the day داشته باشی خیلی بیشتر)با این IP ها میتونی Champion یا Rune بخری
    RP : میزان پولی هستش که شما میخری. باهاش میتونی skin / champion / و چیز هایی که تخفیف میخورن و باندل و ... بخری

1. من از LoL پشتیبانی نکردم گفتم در حال حاظر نسبت به دوتا وضع بهتری داره
    من خودم از اون دسته بودم که تا 2سال پیش به LoL همش فحش میدادم
    valve اگه یکم به وضع سرورا برسه و اینقدر به دادن set های بیشتر توجه نکنه خیلی بهتر میشه.
    2. اون 10 تا champ هم برای این رایگان میشه که شما تست کنی بعدا بخریش و حداقل برای یه هدفی(خرید champ) بازی میکنی
    و اون 10تا champ هم که گذاشته همشون از counter های یک دیگر هستن ... بازی کاملا بالانسه
    دوتا 2 هم که والا فقط ورودیش رایگانه وگرنه valve به کاربرایی که پول خرج نمیکنن shi* هم نمیده
    حتی برای اینکه خوده استیم هم unlimit بشه باید پول خرج کنی !!

حداقل توی ... هر سال 1champ و 1skin مجانی به همه player ها میدن
    اول از همه بگم که دوتا 2 پول خرج نکنی Shit هم نمیشی؟ از چه نظر میگی؟ هیروت خوشگل تر باشه سنگین تر دمج میده؟
    تا پارسال کاملا همه جی تو استیم در رابطه با Account مجانی بوده , انقدر دوستان ( نه فقط دوتا 2 ) Fake Account برای دزدی و اسکم ساختن به این حال و روز در اومده.
    تازه همونم راه داره برای آنلاک شدن بدون پول خرج کردن.
    الان منطق شما اینه که چون هیرو ها باز نیستن و باید پول بدی بخری و شمایی که 6 ماه بازی میکنی 6 تا هیرو باز میکنی , منی که خرپولم میام تو روز اول 20 هیرو میخرم تمام تلاشی که تو این 6 ماه کردی رو محله سگ نمیزارم , باعث این میشه که بیشتر به بازی جذب شی؟
    در ضمن , سرورای Valve مشکلی ندارن , نته ایرانه که مشکل داره , الان میبینی یه مقداری خراب شده به خاطر Reborn هست.

9. 4 کاربر مقابل از Sharingan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Lone MaMaD (07-06-2015),Mohammad_ai69 (07-06-2015),WardeN (07-07-2015),رهی (07-06-2015)

10. Top | #1097
    w3c
    w3c آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3096
    یوزرنیم استیم
    shahab
    نقل قول نوشته اصلی توسط Clash نمایش پست ها
    جهت اطلاع : گرافیک lol از dota 2 بیشتره .
    جهت اطلاع نیست یکم مپش بهتر بود ولی در کل حال نمیده مخصوصا صفحه ای داخلش اتک اسپیدو اینارو نوشته لبته من خودم یه راند بیشتر بازی نکردم و دیگه بالا اوردم

11. Top | #1098
    w3c
    w3c آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3096
    یوزرنیم استیم
    shahab
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sharingan نمایش پست ها
    اول از همه بگم که دوتا 2 پول خرج نکنی Shit هم نمیشی؟ از چه نظر میگی؟ هیروت خوشگل تر باشه سنگین تر دمج میده؟
    تا پارسال کاملا همه جی تو استیم در رابطه با Account مجانی بوده , انقدر دوستان ( نه فقط دوتا 2 ) Fake Account برای دزدی و اسکم ساختن به این حال و روز در اومده.
    تازه همونم راه داره برای آنلاک شدن بدون پول خرج کردن.
    الان منطق شما اینه که چون هیرو ها باز نیستن و باید پول بدی بخری و شمایی که 6 ماه بازی میکنی 6 تا هیرو باز میکنی , منی که خرپولم میام تو روز اول 20 هیرو میخرم تمام تلاشی که تو این 6 ماه کردی رو محله سگ نمیزارم , باعث این میشه که بیشتر به بازی جذب شی؟
    بله ایشکن راست میگند اون حرف شما دقیقا بر عکسش درسته اگه داخل لول پول ندی sh@t هم نمیشی بعدش هر کسی هم اانت لیمیت نیست من الان اانتم بازه و دارم بازیمو میکنم اونوقت این عیب به حساب میاد ولی اگه اونجا یارو میاد همه پلیر ها فقط هیرو های بازو پزک میدن اون 5مرو داره مزره یه چیزی میگیره که ضد همه اونا باشه شما میخوای چیکار کنی فکر دچار یه مشکل با والو شدی و حالا داری ازش بد میگی صادقانه نگاه کنی دوتا 2 همه داخل گیم پلی برابر هطتند

12. Top | #1099

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    1128
    بله ایشکن راست میگند اون حرف شما دقیقا بر عکسش درسته اگه داخل لول پول ندی sh@t هم نمیشی بعدش هر کسی هم اانت لیمیت نیست من الان اانتم بازه و دارم بازیمو میکنم اونوقت این عیب به حساب میاد ولی اگه اونجا یارو میاد همه پلیر ها فقط هیرو های بازو پزک میدن اون 5مرو داره مزره یه چیزی میگیره که ضد همه اونا باشه شما میخوای چیکار کنی فکر دچار یه مشکل با والو شدی و حالا داری ازش بد میگی صادقانه نگاه کنی دوتا 2 همه داخل گیم پلی برابر هطتند
    عزیز من یکم صحیح تر تایپ کن معلوم نیست چی نوشتی

13. 3 کاربر مقابل از Lone MaMaD عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Deadking (07-06-2015),Wind (07-06-2015),رهی (07-06-2015)

14. Top | #1100

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    2841
    dota2 and league of legends similar champions by zerons d5q7ksg

comparison dota dota2 lol hon

lol
    دست کمی از دوتا2 نداره خداییش قبولش دارم

این سیاست های کاری شرکت هاست که بازی ها رو خراب میکنه
    واسه کشف دنیای جدید،صادرات قهوه/زنده باد،یاد آمریکایی های مادر قح.به
    زنده باد،صداقت/این واسه مصدق/تقدیم به شاهنشاه بیسواد /تقدیم به مدرس
    تقدیم به پول نفت/تقدیم به عرب فقیر/تقدیم به پرچمای سوخته ی دیکتاتور کبیر
    اسمشو نگیم...بیاید اسمشو نگیم/از ترس پشت میله جلو میله ها نریم...

15. کاربر مقابل از رهی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

bayani (07-07-2015)